Як приймати Малаві при хворобах прямої кишки?

Для зняття запального процесу, при наявності зовнішніх або внутрішніх гемороїдальних вузлів застосовують крем-гель Малаві, змащуючи пошкоджені області кожен раз після проведення гігієнічних процедур. Для прискорення регенерації, а також усунення больових відчуттів показано застосування компресів або тампонів, змочених у розчині цього гомеопатичного кошти. Для приготування компресів розчин розводять з водою в пропорції 10 крапель препарату на 100мл води і прикладають до зовнішніх вузлів, змочений в розчині марлевий компрес.

При наявності внутрішніх гемороїдальних вузлів, крім щоденного застосування гелю застосовують і свічки на ніч, що складаються з ватного джгута-тампона, просоченого активним рослинним крем-гелем Малаві.

Останній, так само, як і розчин, не є лікарським препаратом і володіє допоміжними діями, спрямованими на зняття симптоматики і полегшення стану хворого. Ефект від препарату має місцеву дію і працює в комплексі з іншими медикаментозними препаратами і комплексними процедурами.

Протипоказання

Натуральна основа препарату передбачає можливість алергічної реакції на один з компонентів що входять до складу засобу. Інших протипоказань не виявлено.

Передозування

Епізодів передозування на даний момент не зафіксовано.

Побічна дія

Препарат Малаві не має побічних ефектів, крім можливого розвитку алергічної реакції на один з численних рослинних екстрактів.

Ціна препарату Малаві

Середня ціна на крем-гель Малаві в аптеках на Українському ринку – 80гр. На Російському ринку усереднена ціна крем-гелю Малаві – 210р. Розчин Малаві коштує орієнтовно від 180 до 300рублей за 30 і 50мл відповідно.

Відгуки

В інструкції із застосування зазначено, що Малов застосовується при безлічі захворювань. А так як засіб посилено рекламується, то, відповідно, і людей, які спробували дане кошти багато. Відгуків про Малаві, залишених на інтернет-форумів вистачає, але вони вкрай суперечливі.

Позитивні відгуки про застосування Маловіта при геморої стверджують, що засіб добре знімає запалення і зменшує больовий синдром. Але також вказується, що препарат як у формі гелю, так і в рідкому вигляді застосовувалося паралельно з іншими сильними медикаментозними засобами. В результаті ясно зрозуміти дієвість Маловіта не представляється можливим.

Одна пацієнтка пише, що Маловіту під силу зняти симптоми свербежу, але неприємні відчуття йдуть не відразу, а тільки після двотижневого застосування.

Відгуки на застосування Маловіта не в підтримку медикаментозних засобів, а в монотерапії часто складені в негативному ключі, із застосуванням міцних виразів. Одна пацієнтка за порадою знайомого, якому Малов підійшов, випробувала лікувальний засіб на собі, але результатів не було видно навіть при тому, що вона робила примочки протягом тижня. Жінка зробила висновок, якщо в інструкції засіб лікує від безлічі захворювань, то значить толку не буде, так як панацеї не існує. На заперечення форумчан, що, якщо не підійшло рідкий засіб, може бути необхідно було звернутися до формі гелю, пацієнтка відповідає, що препарат в будь-якій формі має одну формулу і перебирати до нескінченності немає сенсу.

Деякі пацієнти, незадоволені дією Маловіта, пишуть, що довіряти гомеопатичним засобам можна, так як за визначенням корисні речовини містяться в мінімальних кількостях, а багато дослідників стверджують, що вся гомеопатія тримається на ефекті плацебо.

Втім, відгуків і про дієвість засобу, і про його неефективність приблизно рівну кількість, але не зустрічаються замітки про те, що Малов може нашкодити, хоча в інструкції і міститься згадка, що компоненти препарату можуть викликати алергічну реакцію.

» Без категорії » Як приймати Малаві при хворобах прямої кишки?