Як правильно приймати таблетки детралекс, якщо у вас геморой?

Ліки від геморою Детралекс сприяє підтримці тонусу судинної стінки, запобігаючи її розтягнення. Такий механізм дії перешкоджає виходу білка і плазми з крові і запобігає підвищену ламкість капілярів. Крім того, Детралекс перешкоджає утворенню застійних явищ в органах малого таза, що є профілактикою розвитку геморою.

Інструкція препарату при геморої

Питання, як приймати Детралекс при геморої, вимагає відповіді лікаря. Наведена нижче схема носить загальний характер і потребує узгодження з проктологом. Препарат Детралекс при гострому запаленні гемороїдальних вузлів найчастіше призначається в наступному порядку: приймати по 3 таблетці двічі на добу під час прийому їжі. Так продовжувати 4 дня, наступні 3 дні схема трохи змінюється – приймати по 2 таблетки вранці і ввечері.

При хронічному перебігу патології лікування геморою Детралексом призначається в наступній послідовності: таблетки приймають протягом тижня по 2 штуки двічі в день, з другого тижня лікування дозу знижують до 2 таблеток на добу – по 1 вранці та ввечері. Тривалість терапії препаратом становить не менше 2 місяців, однак в залежності від ступеня занедбаності захворювання і індивідуальних особливостей організму лікар може змінювати зазначену схему.

Протипоказання до використання

В інструкції до Детралексом при геморої зазначено, що основним протипоказанням до застосування препарату є індивідуальна непереносимість компонентів ліки. Незважаючи на позитивні відгуки про Детралекс при геморої, займатися самолікуванням фахівцями не рекомендується, особливо варто бути обережними при вагітності. Хоча Детралекс і використовується для лікування геморою у вагітних жінок, немає даних про безпеку діючих речовин препарату на організм плоду.

побічні явища

При тривалому застосуванні лікарського засобу або самостійному зміні зазначеної лікарем схеми лікування, у пацієнта можуть виникнути ряд побічних ефектів:

» Без категорії » Як правильно приймати таблетки детралекс, якщо у вас геморой?