Як послабити біль при геморої?

Напружуючи занадто сильно анус при рухах кишечника, людина провокує болі при геморої. Є кілька легких домашніх засобів, використовуючи які, можна полегшити біль при геморої.

Порадада № 1

Порада №2

Ще потрібні ефективні зміни положення вашого тіла під час сидіння на корточках просто піднімаючи коліна, це положення вирівняє положення вашого тіла, зробить позу більш сприятливою для проходження стільця через пряму кишку.

Порада №3

Щоб зменшити набряк і біль при геморої, зробіть тісто з води і прикладіть до анального отвору. Можна зробити густу пасту, використовуючи одну чайну ложку смирни і одну чайну ложку води. Поставте цю пасту у вигляді компресу на місце геморою, і простежте, щоб вона залишалася там протягом 30 хвилин. Ви можете знайти порошкові засоби від геморою в аптеках.

Порада №4

Можна спробувати додати в раціон хліб з цільного зерна, коричневий рис, різні види продукції, несолоним насіння і горіхи, зернові пластівці, щоб мінімізувати біль при геморої і самі шишки. Геморой буде набагато зручніше усунути (частково або повністю), за допомогою здоровля, добре підібраною дієти.

Порада №5

Іноді геморой може бути викликаний сильним натисканням або напругою вен, і це дуже важко, коли ви намагаєтеся провести акт дефекації. Щоб дати можливість вашому стільця пройти через пряму кишку легше, треба пити більше води і менше їсти рафінованої їжі.

Порада №6

Коли йдете у ванну, можна підмиватися на корточках, це може допомогти уникнути надмірного напруження анальних м’язів. Один із способів придбати кращу позу тіла – використовувати маленьку табуретку, щоб ноги не напружувалися, поки ви сидите у ванні. У тих місцях земної кулі, де люди сідають навпочіпки, щоб іспражніться, зареєстровано трохи випадків геморою.

Порада №7

Хороший спосіб уникнути геморою – є багато клітковини. Включайте в раціон продукти, які містять велику кількість клітковини, в тому числі хліб з цільного зерна, зелені листові овочі, каші і макарони. Клітковина сприяє спорожнення кишечника і зменшує навантаження м’язів, яка часто призводить до геморою.

Порада №8

Ось простий шлях знайти полегшення, коли ваш геморой провокує у вас особливо незатишне відчуття. Приймайте ножні ванни кілька разів на день, приблизно по десять хвилин кожен раз. Застосування холодного компресу на область вашого геморою буде також хорошим методом надання допомоги при болю.

Домашні засоби для зменшення болю при геморої

Є кілька популярних способів лікування геморою, людина може застосувати їх, використовуючи домашні засоби. Більшість з цих коштів проти геморою працюють як захист, щоб зменшити тягар геморою, зокрема, зменшити гемороїдальні шишки. Більшість складів використовують активні компоненти, які допомагають забезпечити біль при геморої, і вони дійсно працюють.

Ці процедури включають

Крем проти геморою. Популярні судинозвужувальні засоби (симпатоміметики) допоможуть зменшити стан кровоносних судин і впоратися з болем при геморої.

В’язкі препарати. Загальні засоби захисту від геморою пропонують використовувати такі інгредієнти, як ліщина, вона допоможе зменшити набряк і протягом 2-3 годин вирівняти рельєф тканин при геморої.

Лікувальні серветки або тампони. Це хороший засіб для використання в дорозі. Серветки або тампони, як правило, використовують як засоби захисту для поліпшення стану шкіри, і в них присутні інші активні інгредієнти, такі, як ті, що знаходяться в в’яжучих засобах.

Трав’яні засоби захисту від болю. Деякі з найбільш ефективних методів лікування включають в себе альтернативні трав’яні засоби захисту від болю при геморої, які допомагають скорочуватися анального отвору природно.

Більшість засобів захисту від болю при геморої дають можливість використовувати аптечну суміш трав, але ви можете шукати впоратися з болем за допомогою ліщини або кінського каштана.

» Як послабити біль при геморої?