Як лікувати захворювання гемороїдальних вузлів за допомогою квасцов?

Лікування гемороїдальних вузлів за допомогою алюмінієвих квасцов стало дуже затребуваним методом в проктології. Лікування геморою квасцами якнайкраще сприяє досягненню бажаного ефекту. Алюмінієві галун представляють собою комплексні сполуки – солі, що утворюються сульфатом алюмінію з сульфатами одновалентних металів. Галун від геморою (лікувальні мінерали) отримують з бокситу або глини.

зміст:

  • 2 палених квасцов
  • 3 Лікування геморою квасцами в домашніх умовах
  • 4 Побічні ефекти

Терапевтичний ефект алюмінієвих квасцов

Застосування квасцов при геморої дозволяє позбутися від симптомів захворювання за рахунок лікувальних властивостей цього природного мінералу. Основними терапевтичними властивостями квасцов є:

  • Терпкий ефект – при взаємодії мінералу зі слизовою оболонкою прямої кишки утворюється своєрідна захисна плівка, яка захищається тканини заднього проходу від впливу подразнюючих агентів на нервові закінчення. Таким чином, незабаром хворого перестає турбувати печіння, свербіж ануса, болі в області заднього проходу;
  • Підсушує ефект – при взаємодії квасцов зі слизовою оболонкою прямої кишки зміцнюються стінки капілярів, що сприяє зниженню набряклості тканин навколо запаленого гемороїдального вузла;
  • Кровоспинний ефект – мінерал при взаємодії з кровоносними судинами прямої кишки зменшує їх кровоточивість і припікає уражені капіляри;
  • Протизапальний ефект – входить до складу квасцов алюміній є природним антисептиком, який перешкоджає розмноженню бактеріальної мікрофлори і цілюще впливає на тканини прямої кишки.

палені галун

Палені галун, тобто зневоднені нагріванням, випускаються в якості медичного лікувального засобу у вигляді порошку і можуть бути використані як присипка. Препарат можна придбати в аптеці. Для отримання порошку на алюмокалієві сірчанокислий галун впливають теплом. В результаті вода випаровується, речовина втрачає половину своєї маси, утворюється інертний (хімічно стійкий) продукт. Розчинення кристалів відбувається в гарячій воді. Палені галун при геморої впливають на стінки судин, які стають більш щільними. Лікування квасцами застосовується для лікування зовнішнього запалення шкірного покриву і кровотеч.

Лікування геморою квасцами в домашніх умовах

Для лікування геморою алюмінієві галун використовуються в якості примочок. Для цього потрібно розчинити 1 чайну ложку мінералу в склянці гарячої води, і дати розчину охолонути. Після цього необхідно змочити марлевий відріз в отриманому розчині і прикласти до ураженого гемороїдальних вузла.

Продовжувати робити примочки з галуном потрібно до повного зникнення симптомів захворювання – свербіння, болю, печіння і незначних кровотеч під час акту дефекації.

Побічні ефекти

Алюмокалієвих галун при підвищеній чутливості шкіри можуть викликати появу опіків. Також трапляються випадки індивідуальної непереносимості мінералу, що проявиться в почервонінні, палінні або висипаннях. При виникненні побічних ефектів лікування квасцами слід припинити.

» Без категорії » Як лікувати захворювання гемороїдальних вузлів за допомогою квасцов?