Як лазня або сауна може вплинути на геморой?

Геморой – досить поширене захворювання як серед жінок, так і чоловіків. У жінок він виникає, найчастіше, під час вагітності, коли збільшена матка порушує циркуляцію крові в малому тазу. У чоловіків же геморой пов’язаний з важкою фізичною працею. Хвороба хворобою, а життя йде своєю чергою і у багатьох любителів попаритися в лазні березовим віником або полежати на полу виникає питання, а чи можна ходити в лазню при геморої.

зміст:

Чи можна ходити в лазню, якщо у вас геморой?

Є багато ефективних способів, якими лікується дане захворювання, але сьогодні ми поговоримо про позитивні і негативні дії банних процедур на геморой.

У народній медицині практикується лікування геморагічних вузлів в лазні, і накладання компресів і аплікацій в процесі розпарювання тіла. Але сучасна медицина такий спосіб лікування не визнає. На жаль, доводиться констатувати, що геморой і лазня несумісні

Причина заборони заснована на науці. Відомо, що якщо паритися в лазні при геморої, втім, як і без нього, то судини розширюються і посилюється приплив крові до органів і тканин. Відповідно, вузли геморою теж збільшуються за рахунок надлишкового кровопостачання кишечника.

Медицина направляє сили на звуження судин кишечника в процесі лікування геморою, а лазня призводить до виникнення зворотного ефекту – збільшує гемороїдальні вузли. У місці виникнення вузлів судини стають слабкими і втрачають еластичність. Посилення припливу крові може привести до пошкодження вен кишечника і виникнення кровотечі.

Виходячи з цього, бажано відмовитися від банних процедур до повного лікування геморою.

Чи можна користуватися лазнею в якості профілактики від геморою

Якщо ви намагаєтеся уникнути появи у вас геморою, сауна дійсно може виявитися корисною. Чергування холодних ванн і гарячої парилки зміцнює здорові судини і нормалізує кровопостачання всього організму. Але варто враховувати загальні протипоказання, якщо ви вирішили відвідати баню. це:

 • патології судин
 • Захворювання серцево-судинної системи
 • захворювання крові
 • Схильність до варикозного розширення вен.

Народні методи лікування геморою в лазні

Перед походом в лазню необхідно порадитися з лікарем і запитати про можливі наслідки. Він, звичайно ж, скаже «ні», але якщо ви твердо вирішили наполягти на своєму, от вам кілька рецептів для лікування геморою в лазні:

 • Налити в таз прохолодної води і сидіти в ньому близько п’яти хвилин. Цю процедуру можна робити як в лазні, так і в домашніх умовах. Довго засиджуватися в воді не варто, так як до геморою може додатися ще й цистит.
 • Горець почечуйний призначений для приготування відвару, який розлучається теплою водою і використовується в якості сидячої ванни.
 • При знаходженні в лазні цілителі радять приймати всередину:
 • Настоянку коріння кульбаби
 • настій деревію
 • Настій з кореня кінського щавлю
 • Відвар коренів лікарської кровохлебки
 • Відвар з квіток скипетровидного коров’яку.

Перебуваючи в лазні корисно пити багато рідини для запобігання зневоднювання. При цьому звичайну воду (і тим більше пиво і газовані напої) бажано замінити свіжими фруктовими та овочевими соками. Вони не тільки заповнюють об’єм крові, але і вітаміни з соків засвоюються краще за рахунок посилення кровообігу.

» Без категорії » Як лазня або сауна може вплинути на геморой?