Як застосовувати свічки Проктоглівенол для лікування геморою?

Відня це судини, по яких кров рухається до серця, і, щоб руху крові не перешкоджало земне тяжіння, в венах знаходяться венозні клапани. Напруженість судин підтримується гладкою мускулатурою і є важливим фактором загального кровообігу. На напружений стан судин вирішальне значення надає ендотелій, якою викладені судини зсередини.

При геморої тиск на стінки судин і клапани занадто велике, і кров здатна розтягнути їх до патологічного стану, що загрожує скачуванням крові зверху вниз. Додаткове навантаження створює розтягнення, а, отже, витончення судин. Набряк при геморої означає, що плазма просочується крізь судинну стінку і затримується в м’яких тканинах, їх харчування викликає труднощі. Тому так важливо при геморої зміцнення стінок капілярів і нормалізація їх проникності.

Форма випуску і вартість

Засіб виробляється у вигляді твердих ректальних супозиторій (свічок), що мають торпедообразная вид без присутності тріщин. Свічки мають жовтувато – блідого відтінку, слабо виражений специфічний запах, жірновато на дотик. Медикамент упакований в картонні пачки. У кожній з них знаходиться 10 свічок в окремих стрипах по 5 штук.

Ціна свічок від геморою Проктоглівенол становить від 340 рублів за упаковку. Ціна варіюється в залежності від фармакологічного концерну випускає його. В аптечних мережах засіб дозволено до продажу без рецепту.

Інструкція по застосуванню при геморої

Медикамент використовують ректально по 1 свічці вранці і ввечері до тих пір, поки всі клінічні симптоми не зникнуть повністю. У разі наявності регресії гострих ознак, рекомендується застосовувати препарат по 1 свічці один раз на добу.

Протипоказання

Засіб заборонено використовувати наступним категоріям пацієнтів:

  • Тим, хто страждає від печінкової недостатності;
  • Вагітним в першому триместрі;
  • З підвищеною чутливістю до складових речовин свічок.

Побічна дія

Спостерігаються при лікуванні свічками вкрай рідко. У разі прояву, викликають такі реакції з боку імунної системи: анафілактичний набряк тіла повністю, або особи окремо. Можливі серцево-судинні порушення, а також спазми бронхів.

У ряді випадків можливі шкірні прояви алергічного походження у вигляді печіння, свербіння, почервоніння, висипки. У низки пацієнтів спостерігалася кропив’янка. Описані симптоми можуть бути як виключно біля місця застосування, так і поширяться по всій поверхні тіла.

Передозування

Факти передозування Проктоглівенол офіційно зареєстровані не були.

У тому випадку, якщо препарат помилково був прийнятий всередину, рекомендується проведення промивання шлунково-кишкового тракту. Крім цього, слід застосувати симптоматичну підтримуючу терапію.

особливі дії

Якщо після тривалого прийому свічок стан хворого залишається колишнім, або починають проявлятися факультативні ознаки, рекомендується проведення веріфіцірованія діагнозу.

Під час курсу лікування пацієнтові рекомендується більш ретельно дотримуватися особистої гігієни в анальної області. Також показано уникати надмірного перенапруження, використовувати додаткові заходи для збереження стільця в м’якої консистенції.

При використанні препарату в рекомендованих дозах, без передозування, засіб не впливає на можливість керування транспортними засобами, а також різними механізмами. Свічки можна застосовувати пацієнтам, чия робота пов’язана з підвищеною концентрацією уваги, швидкої психічної і рухової реакцією.

У разі необхідності використання медикаменту під час грудного вигодовування, рекомендується зважити очікуваний ефект для матері і існуючий ризик для дитини.

Відгуки свічках від геморою проктоглівенол

Про свічках від геморою Проктоглівенол пацієнти пишуть досить часто. Більшість відгуків написані в позитивному ключі, але зустрічаються описи невдалого застосування препарату, а також деякі пацієнти, які не описуючи своє застосування свічок, висловлюють недовіру до позитивних відгуків.

Пацієнти, які страждають зовнішньою формою геморою, пишуть, що в цьому випадку переважно Проктоглівенол застосовувати у вигляді мазі. Внутрішня форма перебігу патології вимагає постановки свічок. Пацієнти, яким препарат підійшов, пишуть, що ставлять свічки Проктоглівенол тому, що препарат був прописаний спостерігає проктологом або за порадою фармацевта в аптеці, що говорить про гарну репутацію свічок в середовищі медичних фахівців.

При застосуванні препарату швидко знімається запалення і біль, свербіння і подразнення відступають. Позитивні відгуки відзначають, що до застосування Проктоглівенол пацієнти перепробували інші препарати і народні способи лікування патології, але зупинили свій вибір на свічках Проктоглівенол, так як супозиторії відмінно впоралися із загостренням. Деякі хворі відзначають, що свічки вгамували патологію на важкій стадії геморою, коли лікарі вже почали пропонувати операцію.

При введенні свічок пацієнти відзначають неприємні відчуття, припухлість і свербіння, які проходять приблизно на четвертий день застосування, а основні симптоми йдуть через тиждень. Багато хворих відзначають, що після того, як запалення знято, необхідно для уникнення рецидиву дотримуватися дієти і не піднімати тяжкості.

Негативні відгуки свідчать про те, що препарат підходить не всім, були випадки, коли застосування свічок викликало сильне печіння і свербіж до такої міри нестерпні, що людина була змушена припинити ставити свічки Проктоглівенол і переходив на інші лікарські засоби.

» Без категорії » Як застосовувати свічки Проктоглівенол для лікування геморою?