Як зарядка зможе допомогти в боротьбі з недугою

Приступаючи до занять з фізичними навантаженнями, ви повинні пам’ятати, що вони дозволені тільки в період ремісії захворювання. Виконання їх при загостренні, може привести до поглиблення симптомів захворювання, утворенню тромбів в просвіті уражених вен, а також до обмеження розширених гемороїдальних вузлів.

Ще одним важливим правилом є регулярність занять спортом. Тільки в такому випадку може бути досягнутий позитивний ефект. Зарядка при геморої стабілізує венозний кровотік, запобігає появі згустків в судинах. Однак слід пам’ятати, що фізичні навантаження повинні бути дозованими, а вправи, в ході яких відзначається підвищення внутрішньочеревного тиску (підняття важких предметів, заняття пауерліфтингом та ін.) Слід по можливості зовсім виключити.

комплекс вправ

Найбільш простим вправою, яке можна виконувати як вдома, так і на роботі, є наступне: по черзі напружуйте, а потім м’яко розслаблюйте м’язи тазового дна до тих пір, поки не відчуєте в періанальної області тепло. Для досягнення хорошого ефекту виконувати його рекомендується не менше 3 разів за день. Незаперечною перевагою даної методики є те, що практикувати її можна абсолютно в будь-якому місці, слідкуйте тільки за тим, щоб сидіння не було надмірно м’яким.

Постарайтеся скласти так програму фізичного навантаження, щоб більшість вправ виконувались або сидячи, або лежачи. Так, одним з найпростіших вправ, яке в той же час улучает венозний відтік від м’язів дна таза, є звичайна «берізка», добре знайома всім ще зі шкільної програми. Після того, як ви його виконали, зігніть ноги в колінних і тазостегнових суглобах і починайте руху, що імітують їзду на велосипеді.

Для тих, кому дозволяє фізична підготовка, можна порекомендувати вправа «місток», яке багатьом також добре знайоме з дитинства.

Якщо це складно, то спробуйте більш прості вправи. Так, наприклад, проктологи вважають, що підведення зігнутих ніг до живота з підходами по 12 раз дозволяє ефективно запобігти прогресуванню захворювання.

У тому випадку, якщо природа обдарувала вас гнучкими суглобами, спробуйте практикувати йогу, багато асани в якій є надзвичайно ефективними в профілактиці та попередження податкових запального процесу в венах прямої кишки.

Одна з найбільш знаменитих поз, корисних для пацієнтів з гемороєм, є Пашіматанасана. Виконується вона з положення стоячи з рівними ногами. Далі необхідно плавно нагнутися вниз і обхопити руками щиколотки, головне при цьому стежити за диханням і рівною спиною. Постарайтеся утримати дануюасану якомога довше, якщо складно, то починати можна з 5 секунд, поступово довівши до 2-3 хвилин.

Щоб підібрати вправу, яке буде найбільш доречним при вашому захворюванні, пам’ятайте один простий принцип: якщо воно зміцнює м’язи передньої черевної стінки і тазового дна, то можете сміливо його включати в свій комплекс. Крім іншого, йога також сприяє підвищенню концентрації уваги з подальшою релаксацією. Це важливо у пацієнтів з гемороєм, оскільки дозволяє значно знизити емоційне забарвлення больовий реакції.

» Без категорії » Як зарядка зможе допомогти в боротьбі з недугою