Як вилікувати геморой за допомогою гомеопатії?

Значення слова «гомеопатія»

Гомеопатія – старовинне слово, цей термін походить від грецького homoios – слово, яке означає схожий, і «патос», що означає страждання або хвороби. Цей метод відноситься до альтернативної медицини, яку ввів у вживання філософ-лікар Самуїл Ганеман в вісімнадцятому столітті.

Практики гомеопатії вважають, що той, хто хворий, може бути вилікуваний речовиною, яке може привести до хвороби. Цей процес є таким, який розсіює токсичні елементи речовини, що викликає захворювання, і зберігає позитивний ефект від зазначеної речовини.

В ході консультацій гомеопатичні лікарі можуть визначити фізичний і психологічний стан своїх пацієнтів, щоб вони могли правильно вибрати засоби, які будуть використовуватися в лікуванні геморою.

Гомеопатичні ліки для всіх видів захворювань, не тільки для геморою, набувають все більшої популярності в наші дні. Хоча деякі лікарі до цих пір думають про гомеопатію як про освічену формі шарлатанства, але, тим не менш, шарлатанство це або тільки форма плацебо-терапії, але багато медиків все-таки рекомендують такі препарати своїм пацієнтам, і дуже успішно.

Геморой і гомеопатія

У разі виникнення геморою, гомеопатичні препарати довели свою безпеку і ефективність. Ви зробите добре, якщо спробуєте їх для себе і вирішите ваші проблеми з гемороєм.

алое

Алое є найбільш широко поширеним гомеопатичним засобом для лікування симптомів набряку вен і виступаючих шишок геморою. Ви можете заспокоїти проблемні зони шляхом замочування в холодній воді або розміщення на них холодного компресу, який містить алое.

Сірка

Сірка є ще одним популярним засобом гомеопатичного лікування геморою, як правило, вона рекомендується у випадках, коли у людини анальний свербіж, печіння і слиз з ануса, які зазвичай супроводжують таке захворювання, як геморой. Сірка використовується для зменшення запалення ануса і випинання гемороїдальних вузлів. На відміну від алое, сірку застосовують використовуючи теплу воду.

Гамамеліс

Гамамеліс (Hamamelis) передбачає таке лікування, щоб людина могла позбутися симптомів кровотечі при геморої. Це засіб часто використовується, коли пацієнт відчуває пульсації в прямій кишці і болю в нижній частині спини. Дозування при використанні даного гомеопатичного лікування варіюються. У випадках, коли симптоми слабо виражені, самостійне лікування може бути спочатку рекомендовано перед використанням низького дозування.

З метою безпеки дозування

З метою безпеки прочитайте інструкції, написані на етикетці. Перш ніж намагатися застосовувати різні нові гомеопатичні засоби, можна приймати даний засіб протягом розумного часу – один-два тижні – до вибору нового. У разі сумнівів, пам’ятайте, що є лікарі, які добре розбираються в гомеопатії, порадьтеся з ними.

Ефективно і недорого

Гомеопатичне лікування геморою є дуже популярним варіантом лікування. Воно є одним з видів лікування геморою, яке люди використовують на протязі століть і відоме своєю безпеки і низькою вартістю. Ідея гомеопатичних методів лікування геморою полягає в тому, що «подібне лікується подібним».

Це означає, що ви повинні розглядати свій стан за допомогою ліків, які викликають таку ж реакцію, як і симптоми цього стану. Є багато різних типів гомеопатичного лікування геморою – в них є багато натуральних продуктів, які можна використовувати. Деякими з найбільш популярних трав, використовуваних в цих процедурах, є алое, кінський каштан (Aesculus), коллінзонія канадська (Collinsonia) і сірка (Sulpher).

Геморой і перевантаження

Коли ваш геморой викликаний перевантаженням вен або черевним полнокровием, ви повинні використовувати гомеопатичне лікування геморою, що містить Aesculus – кінський каштан. Він використовується, щоб усунути спазми і біль в животі, як ніби ви проковтнули гострі предмети, і вони затрималися в вашому шлунку. Такого роду геморой зазвичай не кровоточить, але у вас є біль, набряк, область ануса червоніє і свербить, і це відрізняє цей тип геморою від інших типів геморою.

Геморой і вагітність

Collinsonia (коллінзонія канадська) більше підходить для гомеопатичного лікування людей, який може виникати незалежно від того, що вони роблять. Вагітні жінки, люди з інерцією прямої кишки, проблемами і захворюваннями тазових органів, можуть знайти велике полегшення від використання гомеопатичних засобів, що містять цю речовину. Це добре для усунення рецидивів геморою.

Пухлини і геморой

Сірку (Sulpher) найкраще використовувати для геморою, симптомом якого є кровотечі, але область ануса все ще опухла і хвороблива. Як це гомеопатичне лікування працює? Воно допомагає уникнути постійних скорочень кишечника і допомагає при анальному свербінні і болю.

алое

Алое є одним з найкращих інгредієнтів в будь-якому гомеопатичному лікуванні геморою. Алое може допомогти людям, які навіть при дуже важких гемороїдальних болях після його застосування стануть відчувати себе краще. Алое допоможе зменшити набряк великих шишок геморою, зменшить свербіж і біль і допоможе зупинити діарею, яка тільки посилює симптоми геморою.

Поради для профілактики геморою

Вибір гомеопатичного лікування геморою для вас може застосовуватися незалежно від того, наскільки важкі або легкі симптоми геморою, які ви відчуваєте.

Якщо є надлишковий тиск на кровоносні судини усередині прямої кишки, геморой рано чи пізно станеться.

Загальні винуватці ситуації включають в себе: запори, похилий вік, вагітність, анальний секс, діарея, підняття важких предметів, ожиріння, це може також статися через ліки, які ви приймаєте, тому що страждаєте однією або декількома іншими хворобами.

Звідки ви можете знати, чи є у вас геморой?

Занадто часто пацієнти скаржаться на відчуття печіння і свербіння в ректальної області, хоча є випадки, коли болю не відчуваються взагалі. Тим не менше, більшість пацієнтів погоджуються, що бачать наявність крові в калі.

Є насправді багато методів лікування цього захворювання. І одним з найбільш затребуваних є гомеопатичні ліки, які довели свою роботу навіть краще, ніж традиційні альтернативні методи лікування геморою.

Вплив гомеопатичних ліків

Ці ліки буде діяти всередині черевної порожнини або локально в залежності від ділянки тіла, в якому розташований геморой. Нагадаємо, що, як тільки ви почнете таке лікування, це спричинить за собою зміну способу життя. Кофеїн буде виключений з вашого раціону, оскільки він сприяє замкам і зневоднення організму.

Ви повинні також обмежити алкоголь, який діє як сечогінний засіб. Це також означає, що ви повинні дотримуватися збалансованої дієти і додати в неї клітковину, яка сприяє регулярному випорожненню кишечника.

Пийте не менше 8-и склянок води щодня, щоб ви могли уникнути зневоднення. Часто це саме той спосіб життя пацієнта, який сприяє усуненню симптомів геморою.

Інші гомеопатичні ліки для боротьби з гемороєм

Є також трав’яні чаї, які можуть зцілити проблеми внутрішнього геморою і гомеопатичні мазі, які можна наносити на уражену частину тіла локально. Результат може бути нешвидким. Таким чином, негайного полегшення, швидше за все, не відбудеться.

Хоча проблема геморою може бути в безпечною для життя стадії, геморой може бути успішно вилікували на ранній стадії. Ось чому багато хто з цих гомеопатичних методів лікування геморою найкраще застосовувати при перших же ознаках геморою.

Як висновок, гомеопатичне лікування геморою є відмінним вибором для усунення його симптомів без побічних ефектів. І тому воно може бути використаний будь-якою людиною. Це дуже зручно, особливо для вагітних жінок або в разі, якщо ви вживаєте будь-які інші ліки, або у вас інші проблеми зі здоров’ям.

Нагадаємо, однак, що в разі, якщо гомеопатичне лікування геморою не дасть вам значних результатів через деякий час, ви повинні звернутися до допомоги медичних експертів в області гомеопатії, щоб все-таки знайти засіб, який вирішить ваші проблеми.

» Як вилікувати геморой за допомогою гомеопатії?