Які обстеження проводять при геморої?

  • Ректороманоскопія. Це метод інструментальної діагностики, який дозволяє за допомогою відеоендоскопічної апаратури оглянути слизовий шар прямої кишки. Довжина оглядається ділянки становить близько 25 см. Крім гемороїдальних вузлів і тріщин описуваний метод дозволяє виявити пухлинні новоутворення. Процедура проводиться в амбулаторних умовах, є практично безболісною, однак вимагає спеціальної підготовки
  • Колоноскопія. У комплексній діагностиці геморою використовується досить рідко, оскільки апарат вводиться в товсту кишку на значну відстань (іноді до селезінкової вигину)
  • Рентгенконтрастні методи дослідження товстої кишки. Використовуються для виявлення пухлинних утворень, а також встановлення можливих спазмів;
  • За свідченнями виконується тестування серцево-судинної системи (ЕКГ). Воно проводиться перед виконанням малоінвазивних втручань, а також при підготовці до операції.

На відео, нижче по тексту, можна дізнатися, які способи діагностики призначаються при обстеженні прямої кишки, а також ознайомитися з новітніми методами лікування гемороїдальних вузлів.

Що ще необхідно знати?

Перед відвідуванням проктолога необхідно провести ретельний туалет зовнішніх статевих органів і періанальної зони. Якщо ж ви готуєтеся до проведення будь-яких ендоскопічних втручань, то перед дослідженням необхідно дізнатися про необхідність виконання очисної клізми, коригування раціону харчування і застосування спеціальних засобів, що зменшують газоутворення.

» Без категорії » Які обстеження проводять при геморої?