Які з’явилися нові методи і препарати для лікування геморою?

За допомогою спеціального датчика виявляються артерії, що подають живлення до гемороїдальних вузла (таких судин, як правило, від 5 до 7). Після цього через спеціальне віконце в Проктоскопи (ендоскопічному інструменті з освітленням) за допомогою голок проводиться перев’язування гемороїдальних артерій. При цьому часто використовуються розсмоктують нитки. Все це призводить до того, що кровопостачання в гемороїдальному вузлі припиняється, і він спадає.

Переваги ТГД:

 • Висока ефективність цієї процедури;
 • Малотравматичность;
 • Мінімальна тривалість операції (в середньому 15 хвилин);
 • безкровність;
 • Можливість виконання її в амбулаторних умовах.

Після трансанальної гемороїдальної дезартерілізаціі через добу-дві пацієнт вже може повернутися до своєї звичайної діяльності. Дана процедура може проводитися під місцевою анестезією.

Також ТГД можна порівняти з іншими малоінвазійними методами лікування геморою. І тут є свої плюси:

 • При дезартерілізаціі є можливість відразу ж перев’язати кілька артерій, в той час як при інших методах для цього буде потрібно кілька сеансів (так як за один сеанс зазвичай обробляється один гемороїдальних вузол);
 • Після такої операції не спостерігається подальшого некрозу тканин, що зменшує дискомфортні відчуття в післяопераційному періоді і скорочує тривалість реабілітаційного періоду;
 • Ефективність ТГД вище в порівнянні іншими малоінвазійними способами лікування геморою;
 • Використовувати дану методику можна практично на будь-якій стадії захворювання, в той час як при 4-й стадії багато схожих методики виявляються неефективними.

Іншим відносно новим засобом лікування геморою є використання ультразвукових технологій. Тут можливі кілька варіантів:

 • Видалення гемороїдальних вузлів за допомогою ультразвукового скальпеля;
 • Склерозування вузлів за рахунок використання ультразвуку.

У першому випадку видалення вузлів за допомогою ультразвуку дозволяє зменшити больовий синдром в післяопераційному періоді і скоротити його тривалість. Також такий підхід допомагає зменшити кількість ускладнень. Даний метод може підійти для лікування геморою 3 і 4 стадії.

Склерозування гемороїдальних вузлів з використанням ультразвуку є більш делікатної процедурою. Безпосередньо в вузол вводиться склерозуючий речовина, яке призводить до його склеювання. За рахунок використання ультразвуку ефективність лікарського засобу значно підвищується, що дозволяє домогтися більш стійких результатів лікування.

Нові препарати від геморою

Активно розвивається напрямок по розробці препаратів консервативного лікування патології анального каналу. Розробляються лікувальні засоби на основі флавоноїдів. Існують препарати, наприклад, гесперидин і диосмин, який протягом багатьох років довели свою ефективність.

Фармакологічні дослідження останній років за допомогою біотехнологій дозволили розробити мікронізований препарат Детралекс, що показує збільшення дієвості в порівнянні з традиційно застосовуються лікувальними засобами на третину. Флавоноїди здатні посилити лімфатичний дренаж, поліпшити мікроциркуляцію крові, а крім того, Детралекс попереджає розвиток кровотеч з гемороїдальних вузлів, і зменшує ймовірність розвитку загострення.

Препарат Флебодіа 600, має в своєму складі добре зарекомендував себе диосмин, але поліпшений склад дозволяє нової модифікації демонструвати пролонгований ефект при прийомі таблетованого кошти один раз на добу.

Також розробляються препарати інших груп, що включають місцеве лікування, які призначаються в залежності від індивідуальної клінічної картини. Нові мазі і свічки розробляються в напрямку зменшення побічних ефектів за рахунок зниження токсичності.

Наприклад, китайська мускусна мазь в основі має рецепт народної медицини лікування травами, але виготовляється за передовими технологіями з багаторазовим тестуванням на всіх етапах, що дозволяє лікувальному препарату перевершити європейські аналоги.

Серед новітніх розробок в області виробництва супозиторіїв можна відзначити нові свічки реліф адванс. Вміщені в них компоненти, є потужними репаранти, а бензокаин, забезпечує оперативне знеболювання.

Список ефективних препаратів для лікування геморою досить широкий, а з розвитком фармакологічної технології їм надаються нові якості, що покращують вже перевірені роками компоненти. Але слід зазначити, що медикаментозне лікування надає свою доброчинну дію тільки в тому випадку, якщо препарати призначаються проктологом з урахуванням індивідуальної клінічної картини, дотримання раціону, спрямованого на підтримку м’якого стільця, а також при підтримці оптимального режиму праці та відпочинку.

» Без категорії » Які з’явилися нові методи і препарати для лікування геморою?