Якими препаратами краще і ефективніше лікувати геморой?

До препаратів з місцевим анестезуючу дію відносяться свічки з беладони, анузол, проктоглівенол, ультрапрокт, реліф і ін. Крім болю вони усувають анальний дискомфорт і свербіж. Якщо ефект недостатній, то використовують ненаркотичні анальгетики в капсулах або таблетках (темпалгин, кетонал, триган Д і ін.). Однак останні можуть негативно вплинути на стан гастродуоденальної слизової, кровотворення, печінкові функції.

Відгуки на знеболюючі препарати від геморою свідчать, що пацієнти застосовують таблетовані форми в тому випадку, якщо необхідність в них виникає в місцях, де неможливо використовувати свічки або мазі. Біль часто виникає в дорозі або на робочому місці. Супозиторії застосовуються в основному в домашніх умовах.

Вартість темпалгину або пенталгіну коливається біля позначки в 100 рублів, диклофенак обійдеться від 40 до 60 рублів, найз – від 150 рублів, а мовилося можна придбати від 400 рублів.

Відгуки про кремах і приблизні ціни можна подивитися в статті «Який найкращий крем вибрати для лікування геморою?»

Проктологи часто призначають, а пацієнти залишають позитивні відгуки про свічках Реліф, до складу яких входить масло з печінки акули. Свічки надають не тільки болезаспокійливих ефект, але і антимікробну дію, зміцнюють імунітет клітин. Ціна препарату – від 280 рублів.

Якщо Реліф ефективний при початковій стадії патології, то свічки Проктозан використовуються при лікуванні геморою до 4 стадії. Препарат містить знеболюючий лідокаїн і загоює тріщини вісмут. Середня ціна – від 250 рублів.

До складу супозиторіїв Анузол входить екстракт беладони, оксид цинку і вісмут. Препарат заслужив вдячні відгуки ефективністю при знятті болю, також він надає кровоспинну і бактерицидну дію, і є одним з найбільш дешевий препаратів, вартість – від 45 рублів.

Проктоглівенол, що випускається у вигляді свічок, коштує від 400 рублів. Діюча речовина препарату – лідокаїн має анестезуючу і венотонізурующім ефектом.

Багато пацієнтів відгукуються про свічках Ультрапрокт в позитивному ключі і відзначають зменшення больового синдрому, зняття запалення, зменшення свербежу та набряку. Вартість препарату – від 450 руб.

Свічки з красавкой (беладони) застосовуються в медицині з давніх часів. Вони зменшують запалення, знімають спазм анальної мускулатури, зупиняють інфікування прямої кишки. Вартість – від 25 рублів. Пацієнти відзначають м’якість свічок, вони підтікають і мажуть білизна, тому застосування вимагає використання щоденних прокладок.

протизапальні

Ефект більшості місцевих популярних протизапальних ліків обумовлений наявністю в них глюкокортикоїдних гормонів (гідрокортизону, преднізолону та ін.). Такими засобами є Безорніл, проктоседил, лоринден. Вони досить швидко нівелюють запалення. Але безконтрольне і тривале введення цих ліків може спровокувати атрофію ректальної слизової і активацію прихованих інфекційних процесів. Більш безпечні негормональні протизапальні медикаменти (мазь Вишневського, Левомеколь і ін.).

Відгуки пацієнтів про мазі Безорніл, відзначають рятівні властивості препарату для людей, які за родом роботи змушені багато часу проводити сидячи, наприклад, водіїв або службовців. Біль іде поступово, але ефект помітний вже на другий день. Пацієнти застосовують мазь і таблетовану форму препарату одночасно в разі, коли необхідно, щоб лікувальний ефект проявився негайно, а якщо час терпить, обходяться місцевим застосуванням. Вартість Безорніл – від 200 рублів.

Проктоседил є мультіпрепаратом. До складу входить гідрокортизон з протисвербіжну і протизапальний дією, антибіотик фраміцетін, гепарин, що попереджає тромбоутворення, бензокаїн і бутамбен з знеболюючим ефектом, Ескулозид, що знижує жорсткість капілярів. Мазь Проктоседил варто в аптечній мережі від 200 до 350 рублів. Ціна ректальних капсул Проктоседил коливається від 250 до 360 рублів.

Добрі відгуки має мазь Лорінден, пацієнти відзначають, що користуються препаратом від будь-яких висипань на шкірі. Лікувальний ефект проявляється на наступний день. Вартість препарату – від 290 рублів.

У зв’язку з тим, що перераховані вище протизапальні препарати містять глюкокортикоїдних гормони, люди, які мають упередження проти гормональних ліків, користуються маззю Вишневського і препаратом Левомеколь.

Мазь Вишневського багато хто пам’ятає з дитинства і вважають універсальним засобом від будь-яких шкірних захворювань. Деякі пацієнти відзначають індивідуальну непереносимість кошти. Ціна мазі Вишневського від 25 до 60 рублів. Купити можна в будь-якій аптеці.

Мазь Левомеколь також користується популярністю для лікування гнійних ран. Варто препарат від 60 до 90 рублів за 40 грам.

Антитромботичний

Препарати показані при вже виниклому тромбозі для запобігання його подальшого розвитку і в якості профілактики появи цього ускладнення. Місцеві лікарські форми містять гепарин або рослинні компоненти (наприклад, кінський каштан), що перешкоджають утворенню застійного згустку крові в гемороїдальних вузлах.

Кращі препарати від геморою вельми ефективні при консервативному лікуванні. Такими препаратами вважаються гепатромбин, гепазолон, гепатромбин Г. З таблетованих засобів зі схожим ефектом можна згадати трентал, пентоксифілін, агапурін, курантил. Однак вони вкрай небажані при будь-яких кровотечах і геморагічних діатезах.

Препарати, що перешкоджають утворенню тромбів шляхом протидії до злипання еритроцитів, обійдуться пацієнтам за наступними цінами: свічки ректальні Гепатромбін Г – від 150 рублів, мазь гепатромбин Г – від 95 рублів, курантил – від 300 рублів, пентоксифілін – від 100 рублів, Гепазолон – від 130 рублів, трентал – від 160 рублів і агапурін – від 240 рублів.

флеботонікі

Важливим компонентом лікування повинні бути флебо- або венотоникі, які зміцнюють стоншену венозну стінку, знижують її проникність, покращують мікроциркуляцію і лимфоток. З флеботоников часто використовуються детралекс, венорутон, флебодіа.

Венотоникі можна назвати препаратами від геморою в першу чергу, так як вони діють на труднощі з венозним відтоком і впливають на причину захворювання. Ціни на венотоникі залежать від кількості таблеток в упаковці і різняться в наступний межах: детралекс – від 700 рублів, прокто-глівенол коштує від 450 рублів, венорутон і флебодіа – від 400 рублів.

стимулятори загоєння

Запалені вузли легко травмуються, на них можуть утворюватися ерозії, чреваті виникненням профузних кровотеч. Тому таким пацієнтам показані ліки, що прискорюють регенерацію тканин. Необхідними властивостями в повній мірі володіють обліпиховий і вісмут містять свічки – проктозан, постеризан, реліф.

проносні

Запори можуть бути причиною і симптомом геморою, необхідно відрегулювати частоту і нормалізувати консистенцію калу. Пацієнти повинні проносні таблетки, сиропи, краплі, мікроклізми. Найбільш часто вдаються до сучасних засобів (дюфалак, регулакс, Прелакс, Дульколакс, Гутталакс, Мікролакс і ін.). Проносні препарати при геморої ефективні, але захоплюватися більшістю із зазначених ліків не варто, щоб не викликати звикання до них.

Дані кошти вельми ефективні, а ціни доступні. Регулакс і дюфалак можна придбати в аптеках за 300 рублів, Мікролакс – за 250 рублів, фітолакс – за 100 рублів, а сенадексин – за 20 рублів.

Ціни на препарати від геморою відрізняються в залежності від місця продажу. Всі лікарські засоби мають протипоказання і перед застосуванням необхідна консультація з проктологом.

» Без категорії » Якими препаратами краще і ефективніше лікувати геморой?