Який найкращий крем вибрати для лікування геморою?

Кращим кремом від геморою можна назвати лікарський препарат проктоглівенол, що містить місцевий анестетик – лідокаїн і трибенозид, що є флеботонікі. Крім того, на аптечних прилавках і вітринах можна відшукати безліч кремів для лікування геморою, виготовлених на основі рослинних інгредієнтів (кінського каштана, шабельника болотного, родовика лікарської і ін.), Морепродуктів, мінералів, ведмежої жовчі ( «Венонорм», «Пурпурова яшма» , «Тигровий очей» і ін.). Як правило, при геморої в фазу загострення все вони наносяться тричі на добу.

Креми протипоказані у разі непереносимості будь-якого з їх компонентів. Перед початком їх використання слід неодмінно проконсультуватися з лікарем і показати йому інструкцію кошти (якщо воно не має офіційний статус лікарського препарату).

Відгуки про кремах від геморою Прокто-Гливенол, Тигровий очей і Пурпурова яшма

«Прокто-Гливенол» має позитивні відгуки. Препарат знімає свербіж, біль і відчуття печіння. Він надає благотворну дію при зовнішньому і внутрішньому геморої, а також ефективний при тріщинах в анальному проході. Випускається у вигляді свічок і крему. Пацієнти воліють мазь, так як вона зручніше в використання.

«Тигровий очей ПРОКТО» виготовляється на основі екстракту володушкі золотистої, що виростає в передгір’ях Алтаю. Вона надає ранозагоювальну і антиварикозного дію. Ефект підсилює кінський каштан, арніка гірська, звіробій звичайний.

Крем «Пурпурова яшма» охолоджує і оживляє кров, як стверджує традиційна медицина Китаю. Він зупиняє кровотечу і усуває запор. Ефективний при болях в області анального проходу. Перед застосуванням слід спорожнити кишечник і, завдавши крем, полежати кілька хвилин. Під час лікування необхідно утриматися від гострої їжі, алкоголю і нікотину.

Ціни на крем від геморою

Ціна крему Прокто-Гливенол в 30 грам становить 550 рублів.

Крем «Пурпурова яшма» випускається в тубах по 10 грам. В упаковці 5 туб, які обійдуться в 800 рублів.

Ціна крему «Тигровий очей», російського виробника Медікомед в обсязі 75мл, коливається від 100 до 170 рублів.

» Без категорії » Який найкращий крем вибрати для лікування геморою?