Що таке некрозно геморой і в чому його небезпека?

Така підступна хвороба сучасності, як геморой, може тягнутися роками, переходячи в стадію хронічного безсимптомного течії. У деяких випадках хворий, якого торкнувся цю недугу, вирішує, що він зовсім зник. Якщо хвороба запустити і вчасно не звернутися до кваліфікованого лікаря, то вона може перейти в більш ускладнену форму, коли з захворюванням впорається тільки лікар. Геморой з некрозом є наслідком занедбаності хвороби, що супроводжується тромбозом прямої кишки. Є ймовірність його переростання в рак.

зміст:

Ознаки геморою з некрозом

Головною ознакою подібного стану є те, що лікарі діагностують почорніння вузлів. Але найнебезпечнішим чинником стає той, при якому пацієнт вирішується самостійно вправити вузли в кишку. Таким чином, ви ризикуєте отримати зараження крові на додачу до вже з’явився недугу. Однак фахівці настійно рекомендують видаляти вже омертвілі вузли, виключно в клініці під їх чуйним наглядом.

клінічна картина

При геморої з некрозом проглядається явна набряклість гемороїдальних вузлів. Вони набувають щільність, а також змінюють відтінок – на багряно – синій. Подібні ознаки вважаються головними при повному, або частковому некрозі. Коли хвороба прогресує, то омертвіння часто схильні до і зовнішні вузли. Таким чином, ви з легкістю можете спостерігати вже повністю сформовану картину геморою з некрозом. Анальний отвір характеризується наявністю вже випали відмерлих і ущемлених внутрішніх вузлів, а ось зовнішні вузли, утворюють фігуру, схожу на розетку.

Характерні симптоми геморою з некрозом

Протягом процесу дефекації ви можете відчувати дискомфорт. Причому це може бути не кожен раз після процесу спорожнення. Крім того, на туалетному папері можна помітити невеликі виділення крові червоного, або багряного відтінку. Як виглядають випали гемороїдальні вузли можна подивитися на фото праворуч.

Також можуть відзначатися:

  • свербіж, дискомфорт, а іноді і ниючі болі в ділянці анального отвествія
  • при потужіваніі відчувається дискомфорт і сильні виснажливі болі
  • частий, часом ні чим не спровокований набряк в області анального отвору
  • ви можете без особливих зусиль намацати вузли біля входу в анус, які при зіткненні, можуть викликати сильний біль
  • витоку фекалій, які насилу можна проконтролювати
  • виникнення синіх вузликів, що знаходяться всередині.

Ускладнення в разі бездіяльності

Геморой з тромбозом особливо небезпечний тим, що він може характеризуватися підвищеним кровотечею, яке переростає в сепсис. Крім того, третя стадія захворювання супроводжується сильними болями, які пацієнт терпить насилу. Ось чому, не варто соромитися цієї делікатної проблеми, а необхідно звернутися в стаціонар за ефективним лікуванням.

лікування

Як правило, лікування геморою з некрозом має на увазі під собою лігування вузлів за допомогою латексних кілець. Втім, подібний метод є небезпечним в разі наявності тріщин. Лікування призведе до того, що вузли відпадуть самі собою, порушуючи кровопостачання і, відповідно, їх харчування.

Єдино вірним рішенням запобігання геморою з некрозом стане профілактика, а також своєчасне звернення до лікаря-проктолога.

» Без категорії » Що таке некрозно геморой і в чому його небезпека?