Чим загрожує геморой і які його наслідки?

Саме перманентне кровотеча з вен прямої кишки найчастіше стає причиною хронічного недокрів’я, яке багато марно намагаються заповнити препаратами заліза. Крім загального нездужання, пов’язаного з дефіцитом еритроцитів і гемоглобіну в крові, у людини може відзначатися підвищена ламкість волосся, облисіння, порушення росту нігтів і зниження артеріального тиску.

Велика ймовірність появи тромбів в гемороїдальних вузлах

Це ускладнення проявляється різкою раптово виникає болем в задньому проході, яка змушує хворого негайно звернутися до лікаря. Даний стан небезпечно, головним чином тим, що може статися тромбоз судин мозку або серця, а тому пацієнту потрібне негайне хірургічне втручання.

Формування гнійного запалення на місці розриву в слизовій оболонці

Даний стан носить в медицині назва парапроктита і вимагає антибактеріальної і протизапальної терапії на ранніх стадіях, або оперативного втручання – на пізніх.

Переродження в будь-яку пухлину

Найчастіше – рак прямої кишки. Слід пам’ятати, що будь-який довго поточний запалення може стати причиною новоутворення, що пов’язано з переродженням клітин в ураженій області.

масивна кровотеча

Нескладно уявити, до чого може привести геморой при відносно частому симптомі кровотечі, так як зупинити потік крові з уражених вен проблематично, в першу чергу, через те, що вони втратили свій тонус. При виникненні подібної ситуації слід негайно викликати бригаду швидкої медичної допомоги.

» Без категорії » Чим загрожує геморой і які його наслідки?