Флеботропние препарати для лікування захворювань гемороїдальних вузлів

Поліпшити лімфатичний відтік і мікроциркуляцію, підвищити венозний тонус допоможуть таблетки Детралекс. Приймати їх слід по 1-2 штуки вранці і ввечері під час прийому їжі. При гострій формі геморою протягом перших днів приймають 6 таблеток, а замикають тиждень 3 дні – по 4 штучки. Перевагою даного лікарського препарату є відсутність побічних дій, хоча і бувають рідко розлади шлунково-кишкового тракту. Також засіб не має протипоказань, окрім індивідуальної нестерпності.

Принцип дії Детралекса: підвищуючи тонус вен і нормалізує відтік крові, він сприяє її разжіжженію і відтоку від гемороїдальних сплетінь. Так усувається головна причина захворювання – тромбоз, скорочуються розміри вузлів, попереджаються розриви слизової і може спостерігатися кровотеча, зменшується больовий синдром. Крім того, він сприяє зниженню набряків і зміцненню стінок судин, усунення дискомфорту, свербежу та виділень.

Детралекс – безпечний препарат, рекомендований навіть для вагітних: він не загрожує здоров’ю майбутнього малюка.

Інші ліки від геморою

Іншим ліками, що володіє знеболюючим, протинабрякову і знеболюючим (анальгезирующим) дією є Репарил. Він випускається у формі драже для внутрішнього застосування і гелю (Репарил-гель) для місцевого. Головним компонентом засобу є сапоніни, синтезовані з плодів кінського каштана, які і забезпечують весь спектр фармакологічних дій. Особливість лікування їм полягає в курсовому, а потім підтримує лікуванні: спочатку драже п’ють тричі на день, а потім скорочують кількість прийомів до двох. Гель ж наносять на уражені ділянки тіла і втирають. Даний препарат також добре переноситься, хоча і зустрічаються рідкісні розлади шлунково-кишкового тракту.

Венотонізуючою і антитромботичну дію має препарат Ескузан, рекомендований при геморої і виразці гомілки. Він не тільки зменшує запальні процеси, а й підвищує тонус і проникність судин і капілярів. Дану настоянку приймають до їжі по 25 крапель, слід пам’ятати, що лікування тривале. Під час терапії необхідно контролювати систему згортання крові.

Не менш ефективні капсули троксевазином, рекомендовані також при варикозному розширенні вен, Венарус і Докса-Хем. Однак при лікуванні геморою, як і будь-якого іншого захворювання, слід пам’ятати принцип системності: терапія повинна бути спрямована не тільки на підвищення тонусу судин і венозних м’язів, зменшення больового синдрому, позбавлення від набряків і інших ознак патології.

» Без категорії » Флеботропние препарати для лікування захворювань гемороїдальних вузлів