Таблетки від геморою – види, ціна, відгуки

Вкрай обережно (тільки після схвалення проктолога) ці таблетки слід вживати при виразковій хворобі, порушеннях кровотворення, ниркових і печінкових проблемах, вагітності. В іншому випадку можуть розвиватися серйозні побічні ефекти у вигляді кровотеч, лікарських гепатитів тощо. Небажано орієнтуватися на відгуки про таблетки від геморою, так як реакція організму дуже індивідуальна, і те, що підійшло одному пацієнту, може негативно відгукнутися при наявності протипоказань на здоров’я іншого .

флеботонікі

Дані препарати зміцнюють тонус венозних стінок, зменшують їх розтяжність і проникність, покращують лімфовідтікання. Флебо- або венотониками є:

  • Детралекс;
  • Венорутон;
  • Трибенозид і ін.

Ці таблетки категорично заборонені, якщо в минулому на них відзначалася алергічна реакція, майбутнім і годуючим мамам. Вони можуть спровокувати пронос, головний біль, нудоту.

проносні

При геморої потрібно обов’язково відрегулювати стілець, так як запори і вимушене напруженні є чинниками виникнення та прогресування цієї хвороби. До м’який проносний таблеткам, що складається з рослинних компонентів, відносяться:

  • Регулює;
  • Senadeksin;
  • Фітолакс і ін.

Але всі ці кошти заборонені при запальних хворобах кишечника, підозрі на розвиток кишкової непрохідності, неясних болях в животі. Не слід і надмірно захоплюватися цими ліками, так як при їх прийомі більше 10 днів може сформуватися звикання. Буде потрібно збільшення дози ліків або зміна препарату.

Засоби, що запобігають тромбоутворення

Таблетки призначені для боротьби і профілактики грізного ускладнення геморою – тромбозу. Вони гальмують склеювання (агрегацію) тромбоцитів, знижуючи тромбоутворення, і покращують мікроциркуляцію. Цими засобами є:

  • курантил;
  • трентал;
  • Агапурін і ін.

Вони небажані при аритміях, геморагічних діатезах, деякою важкої серцевої, ниркової, легеневої і печінкової патології, виразкової хвороби, низькому АТ (так як мають значущим судинорозширювальну дію).

При всьому різноманітті наявних коштів не слід захоплюватися самолікуванням. Питання, які бувають ефективні таблетки від геморою, заданий, наприклад, на інтернет-майданчиках, не має сенсу, так як анотації до ліків часто носять рекламний характер. Краще відправитися до проктолога при найперших клінічних симптомах геморою, адже тільки доктор зможе діагностувати хворобу, уточнити ступінь її вираженості і виробити адекватну лікувальну стратегію (безопераційну або хірургічну) призначить, що пити при геморої і які кошти використовувати.

Ціни на таблетки

Таблетована форма лікарських засобів зручна у використанні, так як таблетку можна випити на роботі або в дорозі, коли виникне необхідність. Застосування ліків в формі супозиторіїв або мазей вимагає усамітнення і гігієнічних процедур. Якщо біль виник раптово, частіше за все зволікання важко переносимо.

Особливо це стосується таблеток з групи анальгетиків. Більшість пацієнтів воліють мати знеболюючі таблетки завжди під рукою. Ціна ненаркотичних анальгетиків коливається від виду і кількість платівок в упаковці. В середньому пенталгин і темпалгин коштують від 100 рублів, найз від 150 рублів, диклофенак від 40 рублів, а мовилося від 400 рублів.

Комплексна терапія геморою, включає таблетки, які позбавляють від закрепів. Проносні засоби вирішують проблему з дефекацією, усуваючи основну причину загострення геморою. Ціни на проносні таблетки вельми доступні. Регулакс можна придбати в аптеках за 300 рублів, сенадексин за 20 рублів, а фітолакс за 100 рублів.

Власне, і анальгетики та проносні засоби є препаратами загальної дії, вони не впливають на механізм течії геморою. Венотоникі – препарати, які справляються з утрудненням венозного відтоку, отже, саме їх можна з повним правом назвати таблетками від геморою.

Ціни на таблетки від геморою залежать від комплектації упаковки і коливаються в наступний межах: детралекс від 700 рублів, флебодіа і венорутон від 400 рублів, прокто-глівенол, що має в своєму складі трибенозид як діючу речовину, коштує від 450 рублів.

Препарати, що запобігають злипання еритроцитів і перешкоджають утворенню тромбів можна придбати за такими цінами: курантил від 300 рублів, пентоксифілін від 100 рублів, трентал від 160 рублів і агапурін від 240 рублів.

У різних регіонах РФ ціни на однакові препарати можуть значно різнитися. Таблетовані форми лікарських засобів можуть бути корисні для зменшення гострої симптоматики, зможуть зупинити кровотечу, зменшити запалення і зняти набряки. Перед застосуванням препаратів необхідно проконсультуватися з проктологом, так як таблетки мають протипоказання.

» Без категорії » Таблетки від геморою – види, ціна, відгуки