Таблетки від геморою Венарус

Не можна приймати таблетки тим, хто не переносить компоненти, що входять до їх складу. З обережністю препарат застосовують під час вагітності, оскільки в деяких випадках лікар може прописати таблетки Венарус від геморою. Досліди показали, що сильного шкоди ні плоду, ні матері не завдається. Але варто пам’ятати, що вагітним жінкам не можна займатися самолікуванням даним препаратом. З метою безпеки не варто приймати ці таблетки годуючим матерям і дітям молодше 18 років.

Наявність побічних ефектів і способи застосування таблеток «Венарус»

Не дивлячись на часті випадки використання, ліки має деякі побічні ефекти: скачки тиску, зміна відтінку шкірних покривів, випадки диспепсії і порушення чутливості судин. Випадки передозування не зазначалися. Прийом препарату не впливає на керування автомобілем і здатність роботи з механізмами.

Пити таблетки можна незалежно від їжі. Але на голодний шлунок приймати препарат не рекомендується. Краще робити це після першого прийому їжі протягом дня. Спеціаліст, який виписав «Венарус» повинен розповісти про те, як правильно його вживати і призначити дозу. Якщо геморой перейшов в хронічну стадію, то за 24 години потрібно прийняти не менше 6 таблеток. Курс лікування триває 4 або 5 днів до настання полегшення і зменшення неприємних відчуттів.

Після закінчення курсу слід спочатку знизити дозу до 4 таблеток, потім до 2-х. Цю схему потрібно обговорити з лікарем. Не потрібно приймати всі таблетки відразу, розподіліть їх на весь день. Загальний курс прийому таблеток «Венарус» триває не менше місяця, але все це строго індивідуально і контролюється фахівцем.

Вартість і умови зберігання

Зберігати таблетки «Венарус» потрібно в сухому місці, недоступному для дітей. Без потреби тримання упаковку в холодильнику, температура зберігання просто не повинна бути вище 25 градусів. Термін зберігання ліки не більше 2 років. Ціна упаковки «Венарус» може бути різною, залежно від кількості таблеток: від 300 до 770 рублів.

Відгуки на таблетки Венарус від геморою

Відгуки про застосування таблеток Венарус в основному позитивні. Пацієнти відзначають, що при частих загостреннях патології, коли мазі і свічки не надають очікуваної дії, проктологи рекомендують Венарус. При прийомі препарату за певною схемою біль відступає і зникає дискомфорт, гемороїдальні вузли зменшуються. Тим, хто переконався в ефективності препарату, проктологи рекомендують приймати таблетки курсом як профілактичний засіб один раз на рік.

Також люди, які страждають гемороєм, відзначати, що для зняття симптомів зручна таблетована форма препарату, так як не доводиться чекати вечора, коли є умови для постановки свічки. Якщо геморой загострився в робочих умовах, можна швидко зняти гострий напад. Так само відзначається, що препарат не з дешевих, але він коштує витрачених грошей.

У рідкісних випадках хворі відзначають порушення в травній системі, нудоту і рідкий стілець. Нервова система може відповісти на прийом Венаруса головним болем і запамороченням. Можливі коливання тиску. Така реакція говорить про передозування препарату або індивідуальної нестерпності.

Відповідно ті, кому Венарус не підходить, припиняли прийом ліків. Серед відгуків трапляються і такі, де говориться, що аналогічні препарати знімають симптоми краще. З суперечливих думок можна зробити висновок, що препарат може підійти чи ні в залежності від індивідуального перебігу патології.

» Без категорії » Таблетки від геморою Венарус