Свічки і інші рецепти з каланхое для лікування геморою

Лікувальний каланхое від геморою можна використовувати у вигляді кашки. Цілющі сили рослини сприяють загоєнню тріщин і зняттю набряку гемороїдального вузла. Важлива здатність каланхое зупиняти розвиток інфекції, що вбереже пацієнта від ускладнень у вигляді тромбозу шишок або некрозу тканин. Рецепт лікування за допомогою каланхое вкрай простий. Необхідно розім’яти лист в руках і прикласти його до зовнішнього гемороїдальних вузла.

При внутрішньої локалізації патології застосовують свічки з благодатного рослини. Листок калонхое слід акуратно згорнути очищеної стороною назовні, і вставляти свічку в пряму кишку на ніч протягом тижня. Якщо геморой протікає у важкій формі, лікувальні процедури проводяться терміном до 3 тижнів. Метод лікування геморою визнаний проктологами, так як був перевірений дослідниками-фармакологами.

Ефективні крижані свічки з каланхое. В палець хірургічної рукавички або напальчник залити сік і заморозити. Використовувати на ніч по одній свічці в задній прохід.

Відгуки на лікування геморою каланхое

Пацієнти з похвалою відгукуються про лікування геморою за допомогою цілющих властивостей каланхое. Серед позитивних якостей відзначається натуральність кошти, а визначити недоліки люди, які страждають, гемороєм не можуть. Пацієнти пишуть, що рецепти використання каланхое отримують від мам і бабусь, а також від добрих знайомих, які переконалися на власному досвіді про ефективність лікуючого рослини.

Багато хворих були в тій стадії патології, коли доводиться брати звільнення від роботи або йде в відгули на період, поки не вщухнуть хворобливі прояви. Пацієнти пишуть, що прикладали до шишками зовнішньої локалізації примочки з соку або розім’яту лист, тримали до двох годин. У тому випадку, якщо геморой запущений не до останньої стадії, а маніпуляції з каланхое виконуються з методичним постійністю, то за свідченням пацієнтів симптоми відступають на протязі 1-2 тижнів.

Часто відгуки залишають жінки, у яких відкрився геморой під час вагітності. Пацієнтки цей відповідальний період дуже важко підібрати лікарський засіб, який буде прийнятно і для самої жінки в уразливому становищі і для плода. За даних умов велике значення можуть мати народні методи боротьби із захворюванням, які застосовуються і спільно з медикаментозним лікуванням і в моно-терапії. Часто жінки в делікатній ситуації зупиняють свій вибір на каланхое і пишуть про це.

Проктологи також позитивно відгукуються про застосування каланхое в якості додаткової терапії геморою. Вони кажуть, що зовнішнє застосування рослини безпечно, а обмеження при ряді захворювань стосуються внутрішнього застосування.

» Без категорії » Свічки і інші рецепти з каланхое для лікування геморою