Свічки з ихтиолом при геморої – перевірений метод лікування

Іхтіолові свічки при геморої – препарат, який впливає на багато аспектів патології. Геморой є одним з тих делікатних захворювань, про яке навіть близьким людям кажуть з великим небажанням. Воно не тільки доставляє чималі незручності під час дефекації, але і здатне заподіювати значний дискомфорт у повсякденному житті людини.

Як правило, розширення гемороїдальних вен супроводжується значним болем, свербінням і палінням, особливо якщо воно поєднується з хронічними запорами. Досить часто невеликі кровотечі, які супроводжують відходження калових мас, є причиною анемії.

Лікування геморою повинне бути комплексним. Це означає, що крім таблетованих препаратів, рекомендованих проктологом, необхідно регулярне застосування місцевих лікувальних заходів, здатних усунути симптоми захворювання і запобігти його подальшому прогресу.

Висока ефективність ихтиола при геморої в складі комбінованої терапії захворювання обумовлена ​​наступними ефектами речовини:

  • Купірування болю і дискомфорту в анальної області.
  • Загоєння поверхневих тріщин.
  • Широкий антибактеріальний спектр.
  • Стимуляція кровообігу.

Слід особливо підкреслити, що свічки з ихтиолом при геморої є абсолютно нешкідливими як для вагітних, так і для годуючих мам. Крім цього їх можна використовувати у дітей, а також у пацієнтів, що мають протипоказання до призначення інших лікарських препаратів.

Застосовуються іхтіолові свічки 2 рази на день вранці і ввечері після відходження калових мас і ретельного туалету промежини. Перед використанням супозиторій витягують з паперової упаковки і чистими руками вводять в пряму кишку. Після цього рекомендується знаходитися в горизонтальному положенні не менше 1 години.

Стандартний курс терапії іхтіоловую свічками, як правило, становить 10-14 днів. При цьому неприємні відчуття проходять вже після 3-5 місцевого використання супозиторіїв. Найбільш ефективним лікування іхтіоловую свічками є на ранніх етапах геморою, тоді, коли зовнішні вузли мають невеликі розміри і не кровоточать. Але і тоді, коли процес застарілий, даний засіб може виявитися досить дієвим. Однак важливо згадати, що такі свічки не слід використовувати при наявності анальних тріщин.

Слід пам’ятати, що на період лікування геморою слід дотримуватися молочно-рослинної дієти і уникати значних фізичних навантажень, особливо підняття важких предметів.

Ціна іхтіолових свічок при геморої коливається в різних аптеках від 40 до 60 рублів. В упаковці знаходиться 10 свічок.

» Без категорії » Свічки з ихтиолом при геморої – перевірений метод лікування