Психологічні причини геморою – шукаємо корінь проблеми

Гемороїдальні вузли є розширеними венами, що проходять в стінці прямої кишки і в області анального отвору. Венозні судини несуть кров, насичену вуглекислим газом і продуктами життєдіяльності клітин, тобто, образно кажучи, вмістилищем негативної енергії. Також як і розвиток запору, що накопичується в розширених гемороїдальних вузлах, венозна кров символізує неможливість організму звільнитися від відпрацьованих, шкідливих емоцій, спогадів, думок.

психологічні характеристики

На основі філософського розуміння симптомів геморою можна спробувати виділити основні психологічні характеристики людини, які є провокуючим поштовхом у розвитку захворювання.

Затримка калових мас

Розвиток запору при геморої – фізіологічне вираз «застрявання» людини на чому-небудь. Це може бути боязнь відпустити того, хто дуже дорогий, але з ким прийшов час розлучитися. наприклад:

  • Перешкода шлюбу дітей, яким давно пора звити своє гніздо;
  • Неможливість відпустити улюбленого / улюблену в разі, коли зберегти сім’ю вже неможливо (боязнь розлучення);
  • Неприйняття смерті близької людини.

А може, навпаки, символізувати зайве прагнення до накопичення матеріального багатства, користолюбства, небажання ділитися, егоїзм.

гемороїдальні вузли

Якщо калові маси символізують собою щось матеріальне, то застояна венозна кров – це прообраз тонкої духовної сфери. Порушений кровообіг в області прямої кишки говорить про глибоку внутрішній драмі. Це може бути:

» Без категорії » Психологічні причини геморою – шукаємо корінь проблеми