Прополіс проти геморою – ефективний засіб лікування

Мабуть, прополіс є одним з найбільш поширених продуктів бджільництва, що застосовуються в народній медицині. Його цілющі властивості, низька ціна і висока ефективність зумовили його високу популярність не тільки в лікарських колах, а й серед багатьох пацієнтів. Лікування геморою прополісом успішно використовується з давніх часів, коли люди помітили, що «бджолиний клей» цілюще впливає при захворюваннях прямої кишки.

З огляду на той факт, що після 40 років близько 90% людей страждає від симптомів геморою, багато хто з них намагаються підібрати для терапії такий лікарський засіб, які б відповідало наступним критеріям: швидко усували симптоми захворювання, було недорогим і абсолютно нешкідливим. Всіма цими ознаками в повній мірі відповідає прополіс.

Описується речовина можна застосовувати в складі свічок і настоянок, виготовлених в заводських умовах. Але виготовлення різних лікарських форм будинку також є доступним і не менш ефективним.

Для того, щоб виготовити ректальні свічки самостійно можна використовувати наступний рецепт. На водяній бані розтоплюють 80 г основи (це може бути ланолін, вазелін, масло какао або віск). Потім до неї додають 20 г прополісу і ретельно перемішують до тих пір, поки маса не стане однорідною. Після охолодження отриману кашку розкладають у формочки конусоподібної форми і відправляють в холодильник. Перед використанням свічку дістають з обгортки. Застосовувати даний засіб необхідно протягом 9-10 днів.

Непоганий лікувальний ефект при внутрішньому геморої надає використання мікроклізм, приготованих в такий спосіб. Столову ложку суниці заливають склянкою окропу і залишають на кілька годин для настоювання. Після цього до отриманого відвару додають 10 мл водної настоянки прополісу. Отриманим розчином наповнюють клізму, змащують її наконечник вазеліном і обережно водять в задній прохід в положенні на лівому боці. Потім необхідно полежати близько 15-20 хвилин і обережно спорожнити кишечник. Таких процедур рекомендує провести близько 10.

Щоб підвищити ефективність місцевого лікування проктологи рекомендують приймати прополіс від геморою всередину по 20 мл 3 рази на день (настоянка повинна бути водної), перед проковтуванням лікарський засіб найкраще кілька секунд потримати в роті. Вживати їжу можна не раніше, ніж через 30-40 хвилин. Безперервний курс лікування повинен становити не менше 2-х тижнів. При цьому в разі виникнення будь-яких небажаних реакцій як локального, так і загального характеру, необхідно звернутися до лікаря.

» Без категорії » Прополіс проти геморою – ефективний засіб лікування