Проктоседил – ефективні свічки для лікування геморою

Свічки вводяться стороною більш звуженою в пряму кишку, повністю розслабивши анальний отвір, максимально глибоко за допомогою спеціального пристосування. В особливих випадках при виникненні дискомфортних відчуттів від введення сторонніх предметів в анальний прохід процедуру можна робити руками, попередньо ретельно їх вимивши, або надівши медичні рукавички. Застосовуються свічки протягом 5-10 днів, кожен день, обов’язково по завершенню кожного акту дефекації і вранці під час підйому.

Повне зникнення больових і дискомфортних відчуттів, що проявляються під час загострення геморою, настає після 7 днів регулярного використання свічок «Проктоседил».

Протипоказання і побічні дії

Даний препарат протипоказаний особам з вірусними і грибковими захворюваннями, які хворіють на гіпертонію, а також мають індивідуальну непереносимість до складових елементів препарату.

Лікування геморою проктоседіле в деяких випадках здатне викликати печіння в області застосування, а також сухість слизової кишки.

У разі передозування свічок можуть виникати такі симптоми і відчуття:

  • У жінок: значний і незначний збій менструального циклу;
  • Посилення потовиділення;
  • Головний біль, порушення сну, запаморочення, загальна слабкість, нездужання;
  • Значне і незначне підвищення тиску;
  • Поява і запалення стероїдних вугрів;
  • Розрив сухожиль;

Повністю протипоказаний препарат дітям, також жінкам під час вагітності та годування груддю.

Крім цього, свічки від геморою Проктоседил можуть вплинути на реакцію водія під час руху, тому в період лікування даним препаратом необхідно або повністю відмовитися від водіння автомобіля, або бути гранично уважним.

Ціни на свічки Проктоседил

Залежно від декількох факторів, ціна на свічки «Проктоседил» коливається від 315 до 370 російських рублів.

Перед початком використання свічок від геморою «Проктоседил» необхідно проконсультуватися з лікарем і ретельно вивчити прикладену до препарату інструкцію із застосування. Не слід займатися самодіагностикою і самолікуванням, навіть в разі прояву явних симптомів даного захворювання.

Відгуки на застосування свічок від геморою Проктоседил

Пацієнти, які віддають перевагу лікувати геморой за допомогою свічок, залишають позитивні відгуки про препарат Проктоседил, кажучи, що вважають супозиторії кращою формою місцевого лікування патології. Також відзначаються зручна форма, яка допомагає легко і просто доставити активна речовина до місця ураження при внутрішньої локалізації гемороїдальних вузлів. Багато хворих вважають позитивним властивістю свічок не залишати слідів на білизні.

Іноді в нотатках про препарат пацієнти порівнюють застосування препарату Проктоседил в формі мазі і свічок. І в цьому пункті думки розходяться. Буває, що не подобається свічки і тоді вказується на жорсткість супозиторіїв Проктоседил, які при набряку важко ставляться, і їх введення викликає біль. Ті ж хто задоволений свічками відзначають, що, застосовуючи мазь, визнали незручним наконечник, який при натисканні наосліп не дозволяє точно дотримуватися дозування. А після застосування наконечник важко очистити від забився мазі.

З точки зору ефективності препарату відгуки свідчать, як про швидкому, протягом тижня, проходження симптомів і розсмоктування гемороїдальних шишок, так і про повне фіаско лікування. Притому в останньому випадку незадоволені пацієнти не соромляться, підбираючи сильні негативні висловлювання.

Також існують позитивні відгуки про застосування свічок проктоседил в комплексній терапії разом з венотониками в таблетованій формі. З цього можна зробити висновок, що препарат проктоседил підходить не всім, і варто заздалегідь заручитися призначенням проктолога. Іноді біль і запалення проходять моментально, а в іншому випадку проявляються побічні ефекти, причому не завжди відразу.

Проктологи в своїх відгуках на препарат попереджають, що якщо печіння при використанні Проктоседилу не сильне, то це не є протипоказанням до застосування, але посилення болю вказує на гіперчутливість до компонентів лікарського засобу. Активний компонент свічок проктоседил – гідрокортизон протипоказаний жінкам в положенні і в період лактації.

» Без категорії » Проктоседил – ефективні свічки для лікування геморою