Особливості лікування геморою холодом в домашніх умовах

Лікування геморою холодом здійснюється в декілька ступенів: у відповідь на зниження температури виникає спазм в гемороїдальних венах, що перериває надходження крові, в свою чергу зменшуючи застійні явища в запалених вузлах. Холод, запечатуючи кровотечі, припиняє виділення крові в прямій прохід. Одночасно вступає в силу заморожування нервових закінчень, больові сигнали не досягають мети і перестають відчуватися. Після закінчення певного часу вплив холоду призведе до відмирання гемороїдального вузла, який вийде з анального проходу без додаткового хірургічного впливу.

зміст:

Кріодеструкція гемороїдальних шишок?

Лікування геморою методом кріодеструкції грунтується на благотворну дію низьких температур, що володіють знеболюючим, протизапальну та спазмолітичну ефектом. Процедура є однією з новітніх, вона має безліч плюсів і мінімум побічних ефектів. Ефективність досягається в більш ніж 70% випадках.

Рідкий азот, охолоджений до -1960, за допомогою спеціального приладу, вводиться в пряму кишку, де він впливає на гемороїдальні вузли. Внаслідок цього, протягом 5-7 днів, патологічна тканина відривається, рана затягується, утворюється еластичний рубець. Процедура безболісна і безкровна. Метод привабливий для пацієнтів тим, що має мінімальні протипоказання і не вимагає приміщення пацієнта в умови стаціонару.

Терапія холодом в умовах будинку

Властивості низьких температур надають лікарі дію на пацієнтів використовуються для лікування геморою холодом в домашніх умовах, що сприяє полегшенню симптомів. Для цього використовуються компреси, свічки з льоду, ванночки.

  • Винничук. У таз наливають дуже холодну воду. Хворий сідає в неї, занурюючи повністю область ануса і промежини. Тривалість процедури не більше 5-ти хвилин вранці і 5ти хвилин ввечері. На завершення процедури зовнішню область заднього проходу слід промокнути м’якою серветкою.
  • Свічки. Для виготовлення свічок пацієнт повинен згорнути з паперу вузький конус, залити в нього воду і заморозити. Перед застосуванням конус потрібно звільнити від паперу (під струменем теплої води). Потім ввести свічку в пряму кишку і залишити на 30 секунд. Тривалість лікування 2-3 тижні, 2-3 рази на день.
  • Компреси. Кілька разів протягом дня слід накладати в область ануса холодні компреси, вони послужать альтернативою пацієнтам з поганою переносимістю холодної води. Лід можна помістити в грілку, насипати на поліетиленову плівку або м’яку тканину, які потім прикладають до хворого місця на дві-три хвилини, кілька разів на добу. Тривалість лікування до півтора місяців.

Протипоказання для лікування геморою холодом

Лікування геморою льодом досить ефективна процедура, але вона має ряд протипоказань. Від неї доведеться відмовитися при наявності гострих запальних та інфекційних захворювань в малому тазу. Якщо є захворювання сечостатевої системи, то холодні процедури за допомогою зниження імунітету можуть викликати зростання збудника і, відповідно, збільшиться ураження тканин. Лікування одного захворювання може призвести до прогресування іншого, чого допустити не можна. До протипоказань відноситься наявність простатиту і ендометриту. Перед проведенням процедур необхідно проконсультуватися з лікарем.

Лікувати геморой за допомогою низьких температур можна і при тяжкого ступеня патології. Якщо запалення сильне, то недоцільно прикладати холод, поки запалення не зійде. Ослаблена хворобою судинна стінка може розірватися, і кровотеча посилиться.

Також буде корисно перед тим, як поставити крижану свічку, ввести в анальний прохід тампон, змочений холодною водою, який необхідно витримати протягом хвилини. Це робиться для того, щоб тканини адаптувалися до холоду. Замість введення тампона з цією ж метою можна використовувати холодну ванночку.

Також може виникнути індивідуальна непереносимість методу. Якщо крижані свічки викликають стійке неприйняття, то краще довіритися власним відчуттям і припинити лікування холодом, а обмежитися прохолодними обмивання анальної області.

» Без категорії » Особливості лікування геморою холодом в домашніх умовах