Особливості видалення запалених гемороїдальних вузлів

Той пацієнт, у якого вперше в житті запалилися гемороїдальні вузли, намагається зробити все для того, щоб це захворювання більше не повторилося. Як показує практика, геморой є хронічною проблемою і якщо на початкових стадіях захворювання ефект від лікування хоч якось помітний, то в міру прогресування патології застосування лікарських препаратів не дає результату. В такому випадку стає актуальним видалення геморою.

Як правило, оперативне лікування запалених гемороїдальних вузлів проводиться на 3 або 4 стадії захворювання. У більшості випадків, саме при таких запущених формах пацієнти звертаються за медичною допомогою, а до цього або намагаються займатися самолікуванням, або не звертають уваги на клінічні прояви геморою.

Звичайно, оперативне втручання повинно проводиться в період стихання гострої стадії запального процесу, в іншому випадку є ризик розвитку ускладнень в післяопераційному періоді.

зміст:

 • 2 Вартість лікування
 • 3 Наслідки

Методики видалення геморою

Завдяки постійному вдосконаленню проктологічній хірургії, оперативне лікування геморою зараз проводиться з мінімальними хворобливими відчуттями для пацієнта. Найчастіше фахівець намагається використовувати малоінвазивні методи лікування захворювання, тобто не застосовувати хірургічний скальпель, а виконувати проколи внутрішніх тканин і проводити необхідні маніпуляції з гемороїдальними вузлами. Такий підхід до лікування значно знижує ризик розвитку кровотеч і ускладнень в післяопераційному періоді. До сучасними методиками лікування геморою можна віднести наступні:

 • лігування запалених гемороїдальних вузлів латексними кільцями;
 • біполярна і монополярна коагуляція вузлів;
 • лазеротерапія;
 • фотокоагуляція вузлів інфрачервоними променями;
 • склеротерапія;
 • кріодеструкція вузлів.

До хірургічних методик видалення гемороїдальних вузлів відносяться наступні:

 • видалення вузлів звичайним хірургічним скальпелем – операція досить травматична для пацієнта і хвороблива, тому дана методика лікування геморою використовується фахівцями в рідкісних випадках;
 • методика лікування по Лонго – самі вузли не будуть зачіпатися, а січуть лише частина слизової оболонки прямої кишки, в результаті чого значно поліпшується місцевий кровообіг, а самі вузли незабаром істотно зменшуються в розмірах;
 • радіохвильова хірургія – застосовується для лікування кровотеч з прямої кишки і випадання запалених гемороїдальних вузлів.

вартість лікування

Ціна на видалення геморою багато в чому залежить від методики втручання, оснащення клініки, досвіду фахівця і стадії занедбаності захворювання. В середньому ціни коливаються в межах від 3 тисяч рублів до 30 тисяч і вище.

наслідки

Наслідками видалення гемороїдальних вузлів є можливі кровотечі, больові відчуття, страх спорожнення кишечника і проблеми психологічного характеру. Як правило, при професійно виконаної операції пацієнтові вдається забути про захворювання, проте для того, щоб геморой не повернувся, необхідно дотримуватися певної дієти. Чи не піднімати важких предметів, займатися помірними фізичними навантаженнями.

» Без категорії » Особливості видалення запалених гемороїдальних вузлів