Операція ультразвуком для видалення геморою

Лікування геморою ультразвуком застосовується як допоміжний засіб для розсічення тканини і для здійснення контролю при маніпуляціях малоінвазивного або радикального характеру. Дієвість різних методів може бути збільшена при використанні ультразвуку. При Геморроїдектомія ультразвуковим скальпелем коагуляція тканин значно знижує ймовірність втрати крові. При склерозуванні гемороїдальних вузлів застосування ультразвуку забезпечує можливість препарату глибоко проникати в тканину гемороїдальної шишки.

Спеціалізований апарат з ультразвуком призначений для комплексного лікування проблемних ділянок прямої кишки і запалених гемороїдальних вузлів. Терапія проводиться безопераційним способом за допомогою ультразвукового променя. Апарат призначений для обробки ран і гнійних порожнин прямої кишки, введення лікарських препаратів в свищі і виконання малих хірургічних втручань.

Гемороїдальні вузли успішно лікуються методом ультразвукової склеротерапії. Це забезпечує глибоке проникнення лікарського засобу в тканини гемороїдального освіти. Для поліпшення якості перев’язки живлять геморой судин при дезартерізаціі застосовується ультразвуковий контроль знаходження судин, що постачають кров до гемороїдальних вузла. Видалення геморою ультразвуковим скальпелем при проведенні геморроідектоміі зменшується можливість кровотеч.

Постійне вдосконалення методів ультразвукового лікування дозволяє лікувати геморой навіть на самих запущених стадіях, а своєчасне звернення хворого до проктолога дозволить швидко позбавитися від цієї проблеми і не допустити розвитку ускладнень.

зміст:

  • 2 Дезартерізаціі гемороїдальних вузлів і контроль ультразвуком
  • 3 Ультразвук при оперативному втручанні
  • 4 Відгуки на застосування ультразвуку при геморої

Ультразвук при склеротерапії

Склерозування гемороїдальних шишок із застосуванням ультразвуку проходить з використанням спеціалізованих апаратів. Лікування полягає у веденні склерозирующего речовини в патологічний вузол з одночасним впливом ультразвуком, що сприяє ефективному проникненню лікарського препарату в тканину із заповненням капілярів. При цьому відбувається швидке спадання гемороїдального вузла, а згодом хворе місце буде заміщено сполучною тканиною.

Головні переваги склерозування із застосуванням ультразвуку:

  • лікування є самим не травматичним з малоінвазивних методів при геморої;
  • процедура склерозування гемороїдальних вузлів займає всього пару хвилин;
  • під час проведення процедури хворому не потрібно знеболювання;
  • немає необхідності перебувати в стаціонарі після проведення склерозування;
  • бюджетний метод лікування, так як втручання буде потрібно тільки один раз;
  • відсутність ускладнень після проведення процедури;
  • ефективність методу навіть при 3 і 4 стадіях геморою.

Дезартерізаціі гемороїдальних вузлів і контроль ультразвуком

Малоінвазивний метод дезартерізаціі полягає в блокуванні кровоносних судин, що живлять гемороїдальні освіту. Пошук судин пов’язаних з гемороїдальних вузлом здійснюється за допомогою ультразвуку доплеровским датчиком, вбудованим в анаскоп. Перев’язка артерій стає більш точною, так як ультразвук, фіксуючи пульсацію, показує місце, куди слід накласти лігатуру. Дієвість лікування безпосередньо залежить від точності визначення місця знаходження всіх живлять геморой судин. Метод лікування визначає проктолог. Дезартерізація, як правило, застосовується до пацієнтів на 2-3 стадії патології.

Ультразвук при оперативному втручанні

Операція на геморой

Ультразвуком проводиться за допомогою скальпеля Harmonic Ace. Методика проведення геморроідектоміі здійснюється так, як при застосуванні традиційних інструментів. Але при використанні ультразвукового скальпеля скорочується час операції, зменшуються крововтрати і больовий синдром після проведення геморроідектоміі. Перевага застосування ультразвуку випливає з можливості коагулировать тканини безпосередньо при операційній травмі. Посудина закривається, кровотеча зупиняється. Геморроїдектомія показана при ускладненому тромбозом геморої або частому запаленні вузлів на пізніх стадіях.

Ультразвук приходить на допомогу пацієнтам, що страждають гемороєм, при проведенні малоінвазивних методик, максимально наближених до хірургічного втручання, і безпосередньо під час операції на геморой, що дозволяє пацієнтові мінімізувати больовий синдром і швидше відновитися після терапії.

Відгуки на застосування ультразвуку при геморої

За відгуками пацієнтів, які страждають гемороєм, більшість з них вирішувалися на видалення гемороїдальних вузлів за допомогою малоінвазивних методик, коли гемороїдальні шишки сильно ускладнювали спосіб життя. А на оперативне втручання наважувалися в тому випадку, коли запускали геморой до важкої стадії, і на нормальне життя, без болю і кровотеч, вже не було надії.

Метод лікування вибирався за порадою проктологів, але попередньо хворі намагалися зв’язатися з людьми, котрі перенесли ту чи іншу втручання, а також моніторили інтернет ресурси на тему геморою. Таким чином, дізнаючись про можливість лікування або операції, вирішували для себе якийсь спосіб краще.

Проктологи рекомендували в залежності від тяжкості патології різні методики і пояснювали, що ультразвук може бути хороший як допоміжний спосіб, який зменшить біль і збільшить ефективність лікування. При лазерному прижигании використання ультразвуку допомагає мінімізувати можливість виникнення кровотеч, при склерозуванні – глибше проникати лікувальних препаратів в тканину, що зменшує можливість рецидиву. Ультразвуковий скальпель скорочує час проведення геморроідектоміі, зменшуючи больовий синдром.

Що стосується відгуків пацієнтів, після проведення лікування або операції із застосуванням ультразвуку, то вони свідчать, що виникає больовий синдром, що виникає після проведення будь-якого втручання, індивідуальний. Малоінвазивні процедури зазвичай проходять безболісно, ​​а біль наздоганяє в наступні дні, причому відгуки на цей рахунок різні, але мало хто обходиться без знеболюючих засобів, розмова йде тільки про кількість прийнятих анальгетиків. Період реабілітації обчислюється від 2-3 днів до 2 тижнів.

Операція геморроідектоміі, із застосуванням ультразвукового скальпеля і за допомогою звичайних інструментів, вимагає довгого реабілітаційного часу, коли необхідно виконувати всі рекомендації лікаря щодо дотримання постільного режиму і спеціального раціону для підтримки м’якого стільця. Зазвичай у відгуках про свій стан після операції пацієнти застосовують міцні вирази, що говорять, що людям доводиться туго. Відчуття болючі, але індивідуальні. Зрозуміти, наскільки ультразвук стабілізує становище, важко. Але пацієнти пишуть, що якщо сама процедура триває менше, то це сприяє психологічному спокою. А застосування новітніх розробок викликає уявлення про надійність методики і неминучості лікування.

У відгуках пацієнти також стосуються теми ставлення до них медперсоналу. Багато хто незадоволений вартістю процедур, але кажуть, що їм було забезпечено уважне ставлення, особливо необхідне при такій делікатній захворюванні. Наприклад, зазначається, що видача перед операцією спеціальних трусів з розрізом ззаду, сприяє виникненню відчуття захищеності, що також допомагає лікуванню. Лікарі перед видаленням гемороїдальних вузлів розповідають про необхідність підготуватися до операції і правила поведінки після неї, називаються можливі ускладнення та ризики рецидиву.

» Без категорії » Операція ультразвуком для видалення геморою