Натальсід – ефективний засіб для лікування геморою

Препарат проводитися у формі ректальних супозиторіїв, тобто свічок, призначених для введення в задній прохід, бежевого кольору. Активною речовиною виступає альгінат натрію, який добувають з бурих морських водоростей. У кожній одиниці міститься 250 мг речовини. Суппоср і вітеспол – тверді жири. Ці додаткові складові необхідні для максимального розподілу головного компонента по всьому об’єму супозиторія. Також вони впливають на заощадження його активності. Натальсід не випускається у формі мазей і кремів.

Примітно, що дітям з 6 місяців до 14 років призначається аналог Натальсід – Альгінатол, до складу якого включено 0,25 г натрію альгінату, а маса 1 одиниці становить 1,28 м Застосування лікарського препарату дітям має узгоджуватися з фахівцем.

зміст:

Показання до застосування

Медикамент застосовується для терапії місцевого характеру у пацієнтів, які відчувають дискомфортні і хворобливі відчуття через наявність тріщин в прямій кишці і анальному отворі в стадії епітелізації. Препарат ефективний при лікуванні хронічної форми кровоточить геморою. До того ж, в деяких випадках Натальсід призначається лікарем, пацієнтам із запаленнями в прямій кишці внаслідок операцій, а також хворим з проктосигмоидита.

Середня ціна на препарат по Росії 300 рублів.

В упаковці 10 одиниць ректальних супозиторій.

Спосіб застосування

Інструкція по застосуванню свічок Натальсід наступна: в першу чергу, пацієнт проводить мимовільно дефекацію або проводить процедуру клізми з очисною метою. У другу чергу, свічка вводитися в порожнину прямої кишки попередньо вимитими руками. Тривалість і доза визначаються фахівцем. Як правило, дорослим прописується введення 1 свічки Натальсід 2 рази на добу. Курс лікування варіюється між 1 і 2 тижнями.

Побічна дія

Натальсід добре переноситься пацієнтами. В поодиноких випадках зустрічаються алергічні реакції на компоненти медикаменту.

Протипоказання

Препарат не призначається пацієнтам, у яких в анамнезі є дані про розвиток алергії на складові елементи препарату. Чи не призначається лікування Натальсід дітям до 14 років.

Випадки передозування даним препаратом не встановлені. Натальсід рекомендується не поєднувати з іншими медикаментами ректального застосування. Лікування препаратом при вагітності і в період лактації допускається, однак рекомендується нагляд лікаря. Клінічні дослідження показали, що Натальсід – безпечне і ефективний засіб комплексної терапії гемороїдальної хвороби у жінок в положенні.

Натальсід не вимагає рецепта для відпустки в аптеці. Препарат повинен зберігатися в сухих, темних місцях, недоступних для дітей.

Термін придатності – 3 роки. Використання ректальних супозиторій по закінченню терміну придатності неприпустимо.

Відгуки в інтернеті на препарат Натальсід відрізняються позитивними емоціями, відзначається зменшення больового синдрому і зупинці кровотеч. Висловлюються жалю, що інформація про свічках в більшості випадків виходить не від лікуючого лікаря, а від фармакологів, які уповноважені пропонувати альтернативні варіанти препаратів. Втім, це відноситься до невеликих містечках, проблема яких за відсутності вузькоспеціалізованих лікарів, але проктологи також оцінили препарат по достоїнству.

» Без категорії » Натальсід – ефективний засіб для лікування геморою