Масло льону – натуральне засіб при лікуванні гемороїдальних вузлів

Геморой, особливо в період загострення, доставляє величезний дискомфорт хворій людині. Сучасні протигемороїдальний препарати не завжди виявляються високоефективними і ще до того ж мають достатню кількість побічних ефектів і протипоказань. Тому на допомогу приходять народні методи лікування. Одне з них – це використання лляної олії.

зміст:

  • 2 Правила прийому і його тривалість
  • 3 Відгуки

Користь лляної олії, або терапевтичні ефекти

У хімічному складі лляної олії міститься величезна кількість корисних речовин, які і обумовлюють користь цієї рослини при геморої. Основними з них є:

  • жиророзчинні вітаміни
  • Поліненасичені жирні кислоти
  • Різні мікро- і макроелементи.

Ці речовини призводять до комплексного усунення проблеми геморою. Основними терапевтичними ефектами лляної олії, які виявляються корисними при геморої, є:

  • Поліпшення стільця за рахунок посилення перистальтики кишечника
  • протизапальну дію
  • Гемостатичну дію (лляне масло зупиняє підвищену кровоточивість)
  • Зміцнення венозної стінки.

Паралельно лляне масло надає лікувальну дію при супутніх захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Особливо це стосується виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, гастриту та інших.

Правила прийому і його тривалість

Лляна олія можна використовувати як місцево, так і системно. Місцеве застосування лляної олії на увазі призначення тампонів, рясно змочених цим лікарським засобом. Їх прикладають двічі на день до області анального отвору. Курс лікування зазвичай становить 2-4 тижні.

Системне призначення цілющого засобу полягає в тому, щоб приймати його по одній столовій ложці тричі на день. Бажано приймати після їжі. Курси лікування геморою лляною олією необхідно повторювати два-три рази на протязі року. Це дозволяє попередити чергове загострення захворювання

Протипоказань для лікування лляною олією практично не існує. Єдине можливе – це індивідуальна непереносимість цієї лікарської рослини.

Після операції на геморой особливе значення має можливість захистити травмовану область від дії твердих калових мас. Лляна олія після видалення геморою здатне забезпечити м’який стілець, що вкрай корисно як при геморроідектоміі по Міллігану – Моргану, так і після застосування малоінвазивних методик.

Показанням для призначення лляної олії є геморой. Це масло можна використовувати в будь-якому віці, а також в період вагітності. Саме вагітні жінки перебувають у групі ризику по даному захворюванню. А як відомо, в цей час багато лікарських препаратів протипоказані, так як вони можуть негативно вплинути на плід, що розвивається. Лляна олія – ​​це практично єдиний вихід для вагітних жінок, у яких розвинувся геморой.

На закінчення необхідно відзначити, що лляне масло виявляється дієвим способом лікування геморою. До того ж воно не має протипоказань і його можна застосовувати в будь-якому віці і навіть під час вагітності.

Відгуки

Відгуки пацієнтів про лляній олії від геморою в основному сприятливі. Люди страждають делікатній патологій відзначають переважно два гідності: засіб усуває запалення і прибирає запори. Побічних ефектів лляне масло, як природний продукт, не викликає. Багато хворих отримали рекомендацію застосування цілющого кошти від проктологів, що побічно свідчить про визнання лікують дій лляної олії медичними фахівцями.

Часто до лікування лляною олією вдаються хворі, організм яких не приймає медикаментозного лікування, так як вони викликають запори, що дратує гемороїдальні вузли і сприяє поверненню хворобливого стану. Пацієнти, задоволені ефектом лляної олії, діляться своїми рецептами застосування, якщо лляне масло використовується в суміші з іншими компонентами.

Можна змішати по 30 мл лляної і обліпихової олії, додати 50г календули і 1г анестезину в порошку. Інгредієнти перемішують, наносять на тампон і прикладають до запаленого місця, закріплюючи пов’язкою. В добавок, щоб налагодити стілець, зустрічаються поради пити масло по столовій ложці, три рази в день.

Також пацієнти відзначають, що смак лляної олії неприємний, але корисні властивості переважують це складне становище. Коли масло дається дітям, то випити цілющий засіб з змусити важко, в цьому випадку можна вдатися до хитрощів, наприклад, додавати благодатне засіб в салати, якщо не перестаратися, то смак майже непомітний.

Люди, давно і успішно використовують лляне масло не тільки проти геморою, але і від інших хвороб, так як воно покращує імунітет, застерігають, що зберігати цілющий засіб слід з особливою обережністю. Так як воно швидко окислюється з утворенням вільних радикалів. Тому не рекомендується нагрівати масло і готувати на ньому їжу. Купувати лляне масло слід невеликими порціями в темних пляшках і зберігати в затемненому прохолодному місці.

» Без категорії » Масло льону – натуральне засіб при лікуванні гемороїдальних вузлів