Мазь троксевазін для лікування геморою

Троксевазіновой мазь при геморої рекомендується наносити на гемороїдальні вузли 2 рази в день, відразу після сну і безпосередньо перед сном. Для досягнення більшого ефекту можна комбінувати з прийомом капсул всередину. Також можна застосовувати в комплексі з аскорбіновою кислотою, так як вона теж надає тонізуючу дію на судини.

Протипоказання

Інструкція до мазі Троксевазин при геморої попереджає, що існують відносні і абсолютні протипоказання до застосування препарату.

Відносні: підвищена чутливість до будь-якого з компонентів, ХНН (хронічна ниркова недостатність), призначається під строгим контролем лабораторних показників, а саме аналізу крові.

Абсолютні: гемофілія, гострий і хронічний гастрит, гастродуоденіт, виразкова хвороба, вагітність I триместр, період лактації.

Побічна дія

При лікуванні геморою троксевазином побічні ефекти, як правило, виникають дуже рідко. А якщо виникли, то це може бути нудота, блювота, запаморочення, свербіж, почервоніння шкірних покривів, і навіть екзема.

З боку шлунково-кишкового тракту: загострення гастриту, гастродуоденіту, перфорація виразки шлунка і дванадцятипалої кишки.

При будь-яких небажаних проявах не слід займатися самолікуванням, необхідно відразу звернутися до лікаря.

Передозування

Так як препарат приймається в даному випадку зовнішньо, ймовірність передозування практично зводиться до нуля. При випадковому проковтуванні варто негайно звернутися до лікувального закладу.

особливі вказівки

Гель не робить ніякого впливу на здатність керування автомобілем або будь-яким іншим механізмом. Від геморою троксевазін при вагітності (II і III триместрів) використовується тільки в тому випадку, якщо очікуваний ефект переважає над можливою небезпекою для матері і плоду. Теж саме стосується і періоду годування грудьми. Так як препарат має властивість згубно впливати на дитину. від геморою

Що кажуть пацієнти про троксевазином?

Відгуки про троксевазином при геморої свідчать, що даний препарат може допомогти і в тому випадку, якщо обліпиха, Реліф або мазь Гепатромбин не зробили благотворного дії або принесли тимчасове полегшення. Поліпшення настає приблизно через тиждень, після чого пацієнти проходять підтримуючу терапію один або два рази на рік.

Хворі гемороєм також відзначають, що таблетки троксевазін викликають побічні ефекти при гастриті у вигляді головного болю і нудоти, а застосування мазі подібних проявів не дає. Також пацієнти говорять, що процедура лікування вимагає домашніх умов і часу на гігієнічні процедури перед нанесенням мазі, що цілком виправдано результатом. Біль і свербіж проходять, але для запобігання рецидивам геморою слід переглянути раціон і виконувати лікувальну гімнастику.

» Без категорії » Мазь троксевазін для лікування геморою