Мазь від сверблячки

Сверблячка це неприємний і навіть хворобливий симптом, які має безліч причин виникнення. Найчастіше сверблячка з’являється через алергічних реакцій, шкірних захворювань, інфекційних і грибкових уражень або захворювань внутрішніх органів (найчастіше печінки). Лікувати свербіж за допомогою мазей, можна тільки після комплексного обстеження і встановлення причини свербіння. В іншому випадку, застосування протисвербіжну засобів буде марною тратою часу і грошей, і може стати причиною серйозних алергічних реакцій на шкірі.

Найчастіше сверблячка виникає через захворювання шкіри (короста, кропив’янка, педикульоз) або через грибкових уражень.

Іноді сверблячка виникає і через внекожние захворювань (захворювання печінки, цукровий діабет, варикоз, захворювання лімфатичної системи).

Сверблячка на шкірі може з’являтися при впливі механічних, хімічних або термічних подразників.

Саме в залежності від причини сверблячки, складається індивідуальна схема лікування з підбором мазей від свербежу та інших лікарських препаратів. Мазь від сверблячки або інші препарати місцевого застосування підбирають, орієнтуючись на особливості стану шкірного покриву хворого. Так, для власників сухої шкіри відмінно підходять охолоджуючі мазі і мазеві розчини, а ось для людей з жирною шкірою – спеціальні гелі, густі настоянки і крему.

Особливою ефективністю в боротьбі з сверблячкою, мають такі речовини, як: карболова кислота, димедрол, анестезин, ментол, препарати дьогтю і навіть лимонна кислота. Ефективно впоратися з сверблячкою допомагають і мазі на основі квіток льнянки або свинячого сала (подібні мазі від сверблячки готують в домашніх умовах, як засіб народної медицини).

Найчастіше, в боротьбі з сверблячкою використовують препарати, які призначає лікар. Але, бувають випадки, коли відвідати лікаря немає можливості. В цьому випадку, доводиться самостійно підбирати медикаментозний засіб, яке допоможе впоратися з неприємною симптоматикою. Віддавати перевагу рекомендується мазей, в складі яких є вищеописані речовини. Намагайтеся вибрати засіб, який має протиалергічні, протисвербіжні і протизапальними властивостями.

Показання до застосування мазі від сверблячки

Показання до застосування мазі від сверблячки засновані на симптоматиці свербіння і причини його появи. Сверблячка з’являється по безлічі причин. У деяких випадках свербіж виникає і через психологічні причини, як результат депресії, стресу, тривоги. Але і сам свербіж шкіри може викликати психологічні проблеми (стрес, депресія, тривожність). Оскільки показання до застосування мазі від сверблячки засновані на причини і симптоматиці свербіння, давайте розглянемо основні показання до застосування протисвербіжну мазей.

Сверблячка, що виникає через тривале перебування на сонці і через підвищену сухості шкіри.

Алергічні реакції на прийом лікарських препаратів і медикаментозних засобів.

Захворювання крові та органів травлення (нирки, печінка) і ураження ендокринної системи.

Пошкодження шкіри, інфекційні та грибкові захворювання.

Все протівозудниє мазі діляться на топические, антигістамінні препарати, топічні імуномодулятори, кортикостероїди і місцеві анестетики. Давайте детальніше розглянемо кожну категорію мазей від сверблячки і показання до їх застосування.

Антигістамінні лікарські засоби – мазі зменшують набряклість, гіперемію і свербіж, завдяки підвищенню проникності капілярів. Ефект від застосування препарату настає через 10-30 хвилин після застосування.

Кортикостероїди – подібні мазі застосовуються для лікування локалізованого свербіння, який виникає через шкірних захворювань. Мазь від сверблячки з кортикостероїдами практично не робить впливу на генералізований свербіж, але іноді ефективна в поєднанні з зволожуючими кремами для лікування свербежу у пацієнтів із сухою шкірою. Кортикостероїди заборонено застосовувати протягом тривалого періоду часу, так як це може призвести до атрофії шкіри.

Місцеві анестетики – мазі від сверблячки, до складу яких входять речовини (новокаїн, лідокаїн), що блокують передачу імпульсів і знижують чутливість шкірних покривів. Ефективні в лікуванні сверблячки невеликої інтенсивності. Місцеві анестетики рекомендується використовувати спільно з холодоагентами для збільшення ефективності лікарських засобів в лікуванні сверблячки.

Інгібітори кальциневрину – надають протисвербіжну ефект і ефективно знімають запалення шкіри.

Ультрафіолетове опромінення (фототерапія) – використовується для лікування свербежу, викликаного різними захворюваннями. Ефективно допомагає в лікуванні: кропив’янки, ВІЛ-інфекцій, хронічних патологій і уражень печінки, еритреми і інших захворювань. Фототерапію застосовують в тому випадку, коли інші засоби не допомогли в лікуванні сверблячки.

Альтернативна терапія – під таким лікуванням маються на увазі методи народної медицини. Для лікування використовують ментол, фенол і масло камфори. Ці речовини заспокоюють свербіння і охолоджують шкіру. Лікувальними властивостями володіють і трави, які застосовують для ванн (ромашка, шовковиця, кора дуба, пажитник, вівсянка). Справитися з сверблячкою допомагає дієтотерапія в комплексі з застосуванням лікарських засобів.

Фармакодинаміка мазі від сверблячки

Фармакодинаміка мазі від сверблячки є процеси, які відбуваються з препаратом після нанесення на шкіру. Давайте розглянемо фармакодинамику мазі від сверблячки, на прикладі Псило-бальзаму. Отже, Псило-бальзам – це протиалергічний препарат для місцевого застосування. До складу лікарського засобу входить ряд компонентів. Діюча речовина препарату – дифенгидрамин, блокує Н1 гістамінові рецептори. Завдяки цьому, після нанесення мазі на шкіру, через 10-20 хвилин спостерігається зниження проникності судин і капіляр, що істотно зменшує набряклість і свербіж.

Антигістамінну дію препарату має виражену і ефективне протисвербіжну дію при ураженнях шкіри різної локалізації. Псило-бальзам надає легку охолоджуючу і місцевоанестезуючу дію. Лікарський засіб використовується для лікування свербежу різної етіології (екзема, дерматити, алергічний свербіж).

Фармакокінетика мазі від сверблячки

Фармакокінетика мазі від сверблячки – це процеси всмоктування препарату, його розподіл, виведення і метаболізм. Давайте розглянемо фармакокінетику мазі від сверблячки на прикладі гепариновой мазі. Після нанесення на шкіру, діюча речовина мазі – гепарин, зменшує свербіж, запалення і печіння. Лікарський засіб виявляє антитромботичну дію. Завдяки нікотинової кислоти, що входить до складу мазі, препарат швидко всмоктується і надає лікувальний ефект. Мазь має знеболюючу дію.

Для досягнення ефективного терапевтичного ефекту, мазь необхідно наносити тонким шаром, обережно втираючи в шкіру. Частота нанесення не повинна перевищувати 2-3 рази на добу. Мазь не проникає в системний кровотік, тому виводиться потовими залозами у вигляді поту.

Мазь від сверблячки при вагітності

Мазь від сверблячки при вагітності – це ефективний і безпечний засіб, що усуває хворобливі відчуття і свербіж та тілі майбутньої мами. Сверблячка при вагітності – це поширений симптом, який турбує кожну жінку. Сверблячка може бути легким або навпаки нестерпним, все це повністю залежить від індивідуальних особливостей організму.

Як правило, свербіж з’являється через сухість шкіри, розтяжок, підвищеної чутливості до зовнішніх подразників і через алергічних реакцій. У деяких випадках, свербіж з’являється на тлі хронічних захворювань, які загострилися в період вагітності. У будь-якому випадку, перш ніж використовувати протисвербіжні мазь, необхідно проконсультуватися з дерматологом і гінекологом. Розглянемо кілька мазей від сверблячки при вагітності:

ністатин

Якщо свербіж з’явився через патогенних грибів роду Candida або інших паразитуючих грибків, то мазь Нистатин ефективно впоратися з сверблячкою і його причиною. Основні показання до застосування препарату: захворювання, викликані дріжджовими грибками, лікування свербежу при грибкових ураженнях. Особливість даного препарату в тому, що мазь безпечна для вагітних і її дозволено використовувати в період лактації. Але, при підвищеній чутливості до компонентів лікарського засобу, можливі такі побічні ефекти, як діарея, нудота і озноб.

оксолінова мазь

Антивірусна мазь, ефективна в боротьбі з сверблячкою, викликаною вірусом герпесу і вірусом грипу. Мазь використовують для лікування свербежу при запаленнях слизових оболонок, лишаї, дерматитах і інших запалень шкіри, що супроводжуються сверблячкою. Мазь безпечна для вагітних жінок. Єдине протипоказання до застосування препарату – індивідуальна непереносимість діючих речовин лікарського засобу.

Сірчана мазь

Мазь є дієвим протівочесоточним засобом. Діюча речовина мазі – сірка. Мазь надає антисептичні дії. При нанесенні на шкіру, лікарський засіб надає протипаразитарний і антимікробний ефект. Основні показання до застосування препарату – лікування збудників корости, дерматити, псоріаз, себорея. Мазь протипоказано використовувати при непереносимості сірки. Препарат абсолютно безпечний для застосування в період вагітності і лактації.

Якщо свербіж викликаний розтяжками на шкірі або сухістю шкірного покриву, то для позбавлення від неприємної симптоматики, рекомендується використовувати косметичні засоби. На сьогоднішній день, існує безліч лосьйонів, гелів, мазей і кремів, які запобігають утворенню розтяжок на шкірі і захищають шкіру від пересихання і свербіння під час вагітності.

Використання мазі від сверблячки під час вагітності

Використання мазі від сверблячки під час вагітності можливо тільки при вирішенні гінеколога і дерматолога. Перш ніж використовувати мазь, необхідно точно визначити причину сверблячки. Сверблячка при вагітності може з’являтися з різних причин. Дуже часто жінок мучить свербіж через розтягнення шкіри і це цілком нормально. Сверблячка може виникати і при наявності хронічних захворювань, які загострилися в період вагітності. Іноді, що зудять відчуття з’являються через інфекційних подразників і перебудови гормонального фону або алергії.

На сьогоднішній день, на фармацевтичному ринку представлено безліч мазей, які можна використовувати для лікування свербежу різного походження, що виникає в період вагітності. У будь-якому випадку, використання мазі від сверблячки в період вагітності можливо тільки при вирішенні лікуючого лікаря.

Протипоказання до застосування мазі від сверблячки

Протипоказання до застосування мазі від сверблячки засновані на роботі діючої речовини лікарського засобу. Так, одні протівозудниє мазі категорично заборонено використовувати в період вагітності, так як вони негативно впливають на стан матері, проникають в системний кровотік і надають несприятливу дію на процес розвитку плоду. Мазі від сверблячки можуть бути заборонені для новонароджених дітей, пацієнтів у віці до шести років і для хворих похилого віку.

Практично всі мазі від сверблячки, протипоказано використовувати при підвищеній чутливості до діючих компонентів лікарського засобу. При лікуванні сверблячки з використанням мазі, необхідно утриматися від сонячних ванн, вживання алкогольних напоїв і припинити контакт з алергенами, що викликають свербіж, печіння і набряклість. З особливою обережністю мазь від сверблячки повинна використовувати пацієнтами, чия Рабату пов’язана з управлінням механізмами і транспортними засобами.

Побічні дії мазі від сверблячки

Побічні дії мазі від сверблячки виникають в тому випадку, коли тривалість застосування препарату перевищила рекомендовану або не було дотримано необхідна дозування лікарського засобу. Основні побічні дії мазі від сверблячки проявляються у вигляді алергічних реакцій, посилення свербежу, лущення і гіперемії шкіри.

Побічні ефекти виникають і в тому випадку, коли мазь від сверблячки використовує пацієнт з наявністю протипоказань до її застосування. Для лікування побічних дій мазі, необхідно відмовитися від застосування препарату і провести симптоматичну терапію.

Назви мазей, що знімають свербіж

Назви мазей, що знімають свербіж, дозволяють вибрати відповідне лікарський засіб в аптеці. На сьогоднішній день на фармацевтичному ринку представлено безліч протисвербіжну препаратів, але кожен з них має свій принцип дії. Тобто ефективність мазі залежить від причини виникнення свербежу. Давайте розглянемо найпопулярніші мазі, що знімають свербіж.

Akriderm® GENTA

Мазь-антибіотик, застосовується в лікуванні дерматологічних захворювань. Основні показання до застосування препарату: алергічні ураження шкіри (різні дерматити, екзема, псоріаз), попрілості, первинні і вторинні інфекції, що викликають свербіж шкіри. Мазь від сверблячки протипоказано застосовувати при підвищеній чутливості до компонентів препарату. Акрідерм не використовують при туберкульозі шкіри, вітряної віспи, герпесі, відкритих ранах, трофічних виразках, а також в період лактації та для лікування свербежу у пацієнтів до 1 року.

пімекролімус мазь

Друга назва протисвербіжну препарату Елідел. Основне застосування мазі – лікування атопічного дерматиту, тобто екземи. Препарат дозволено використовувати як для тривалого, так і короткочасного лікування свербежу у дітей, у віці від 3 місяців і у дорослих. Мазь протипоказано використовувати при грибкових, вірусних або бактеріальних інфекціях шкіри і при індивідуальній непереносимості складових препарату.

З особливою обережністю мазь використовують у пацієнтів з синдромом Нетертона, так як існує ризик підвищення системної абсорбції лікарського засобу. Тільки з дозволу лікаря мазь можна застосовувати при ураженнях шкіри і важких запальних захворюваннях шкірного покриву. Мазь від сверблячки не рекомендується використовувати у пацієнтів з ослабленим імунітетом.

Cінафлан мазь

Мазь від сверблячки місцевого застосування. Використовується для лікування шкірних покривів при ураженнях псоріаз, екзема різної локалізації, укусах комах, алергічних проявах свербіння. Мазь ефективна в боротьбі з сверблячкою різної етіології, а також при сонячних опіках і опіках першого ступеня. Синафлан лікує себорею шкірних покривів, нейродерміт та інші причини свербежу.

Лікарський засіб не рекомендується наносити на великі ділянки шкіри і шкіру з підвищеною чутливістю. При тривалому застосуванні засобу, може наступати атрофія шкіри, і навіть некроз. Препарат протипоказано використовувати в період вагітності та лактації, при туберкульозі шкіри, інфекційних ураженнях шкірного покриву, підвищеної чутливості до компонентів лікарського засобу.

Beloderm мазок

Протисвербіжні мазь з протизапальними, протиалергічні і антиексудативну властивостями. Лікарський засіб швидко зменшує набряклість, роздратування, еритему і біль. Мазь використовують для лікування алергічних дерматитів, псоріазу, екземи, позбавляючи, укусів комах. Препарат допомагає впоратися з шкірним сверблячкою різної етіології. Основні протипоказання до застосування препарату: вітряна віспа, грибкові, вірусні та бактеріальні ураження шкіри, наявність відкритих ран на шкірі, туберкульоз шкіри, період вагітності та лактації.

мезодерма

Мазь від сверблячки з протизапальними, протисвербіжні і протиалергічні властивості. Ефективно знімає набряклість, свербіж, і знижує запалення. Показання до застосування препарату: псоріаз, всі види дерматитів, старечий і аногенітальний свербіж, екземи різної локалізації, нейродерміт. Препарат протипоказано використовувати при туберкульозі шкіри, вугрової висипки, підвищеної чутливості до одного з компонентів лікарського засобу. Мазь не застосовують за шкірних проявах сифілісу і шкірних реакціях на вакцинацію.

Псило-бальзам

Мазь належить до антигістамінних препаратів з вираженим протисвербіжну дію. Препарат надає охолоджувальне і місцевоанестезуючу дії. Мазь призначають для пацієнтів з гіперемією шкіри, при укусах комах, опіках, алергічних подразненнях, екземі і контактний дерматит. Мазь протипоказано використовувати при індивідуальної чутливості до компонентів лікарського засобу. З особливою обережністю препарат використовують при управлінні механізмами і керуванні автомобілем.

Мазь від сверблячки на шкірі

Мазь від сверблячки на шкірі або препарати місцевої дії використовуються для лікування свербежу різної локалізації та етіології. Давайте розглянемо найефективніші і дієві мазі від сверблячки на шкірі.

Нізулін крем-гель

Препарат ефективно знімає почервоніння, висипання і алергічний свербіж. Крем-гель використовують при сверблячих і алергічних дерматитах різної локалізації. До складу лікарського засобу входять рослинні екстракти, вітаміни і ефірні масла, які усувають симптоми свербежу та полегшують стан хворого. Лікарський засіб має антигістамінну і протизапальним ефектом.

Застосування препарату сприяє зниженню інтенсивності свербежу, зменшення подразнення шкіри, набряклості і почервоніння. Крем-гель покращує процеси відновлення клітин і підвищує захисні функції шкіри. Препарат надає шкірі здорового вигляду, заспокоює її. Завдяки регенеративним властивостями, ефективно знімає сліди розчісування, а антибактеріальну дію знижує ризик проникнення інфекції через пошкоджені ділянки шкіри.

Сінаф мазь

Протисвербіжні мазь, високоактивний глюкокортикостероїд зовнішнього застосування. Мазь має протизапальну і протиалергічну дію. Основні показання до застосування препарату: лишай, екзема, алергічний дерматит, свербіж шкіри, сонячні опіки, укуси комах, опіки першого ступеня, вовчак. Мазь протипоказано застосовувати при туберкульозі шкіри, рожевих вуграх, псоріазі, вітряної віспи та герпесі. Мазь від сверблячки не використовують в період вагітності і лактації, а також для пацієнтів у віці до 2 років.

Ірікар мазь

Гомеопатичний засіб з протизапальною, протисвербіжну і протиалергічну дію. Препарат відновлює фізіологічні властивості шкіри і нормалізує втрату рідини. Основні показання до застосування мазі – всі види екземи, атопічний дерматит, свербіж після укусів комах і свербіж шкіри алергічного походження. Препарат протипоказано використовувати при підвищеній чутливості до інгредієнтів мазі. Вкрай рідко, застосування даної протисвербіжну мазі викликає шкірні алергічні реакції.

Вибираючи мазь від сверблячки на шкірі необхідно проконсультуватися з лікарем дерматологом для встановлення причини свербіння. Знаючи причину, яка викликає неприємні відчуття, можна підібрати ефективний лікарський засіб, яке в короткий проміжок часу зніме свербіж шкіри і супроводжуючу його симптоматику.

Мазь від почервоніння і свербіння

Мазь від почервоніння і свербіння повинна бути в кожній аптечці. Препарат місцевого застосування дозволяє ефективно зняти інформацію, що з’явилася висипка, почервоніння, набряклість і свербіж. Перед тим як вибрати мазь для лікування свербіння і почервоніння, необхідно встановити причину їх появи. Це дозволить провести ефективне лікування і уникнути посилювання неприємною симптоматики. Якщо свербіж локалізований, то мазь подіє протягом 10-15 хвилин, а ось при великому свербінні і почервоніння по всьому тілу, однією мазі недостатньо. Як правило, в таких випадках, дерматолог виписує ряд протисвербіжну і протизапальних препаратів антимікробної і протигрибкової дії.

Якщо почервоніння і свербіж виникли через алергічну реакцію, то в лікуванні допоможуть антигістамінні препарати. Особливу увагу звертайте на седативну дію лікарського засобу. Це важливо для людей, які працюють з механізмами або керують транспортними засобами.

Якщо свербіж та почервоніння шкірного покриву виникли через нервовій збудливості або стресу, то необхідно використовувати препарати заспокійливої ​​дії. З мазей підійдуть засоби з охолоджуючим дією, а також настої валеріани або пустирника для прийому всередину.

У деяких випадках причиною свербіння і почервоніння є надмірна сухість шкіри. В цьому випадку, рекомендується використовувати зволожуючі косметичні засоби або мазі і креми, призначені для догляду за дитячою шкірою.

Якщо крім свербіння і почервоніння з’явилася набряклість, то для лікування застосовують мазі, до складу яких входять гормональні речовини – глюкокортикоїди. Але використовувати подібні препарати можна тільки після дозволу дерматолога.

При почервоніння і свербіння, які з’являються з певною періодичністю, рекомендується переглянути раціон. Відмовитися від їжі, яка дратує організм (прянощі, кава, алкоголь, цитрусові та інші алергенні продукти).

Якщо свербіж і почервоніння виникли несподівано, а протисвербіжну мазі під рукою немає і немає можливості сходити в аптеку, тоді рекомендується використовувати заспокійливий душ або ванну. Для заспокоєння шкіри, в воду необхідно додати настій материнки, а температура води не повинні бути вище 37 градусів.

При тривалому свербінні і почервонінні, необхідно використовувати мазі, до складу яких входять вітаміни групи В і С. Це дозволить зняти свербіж, запалення, почервоніння і лущення.

Ефективно усунути свербіж та почервоніння допоможуть: Фенистил-гель, Пантенол, Дропален, Радевіт. Перед використанням мазі від свербіння і почервоніння необхідно проконсультуватися з дерматологом.

Мазі від сверблячки на ногах

Мазі від сверблячки на ногах застосовуються для лікування свербежу викликаного алергічними реакціями, грибковими ураженнями і іншими причинами, що викликають почервоніння і набряклість. Дуже часто свербіж на ногах з’являється через відсутність належної гігієни, алергії на продукти харчування, одяг, пил. Сверблячка може супроводжуватися алергічним дерматитом, кропив’янку або екземою. У цьому випадку на ногах з’являється дрібна червоний висип або бульбашки, які лопаються і залишають на ногах мокнучі ранки.

При алергічний дерматит на ногах з’являється набряклість і хворобливі припухлості, які покриті червоною висипкою. В цьому випадку, для лікування необхідно звернутися до дерматолога. Лікар візьме підшкірні проби і призначить антигістамінні препарати. Сверблячка на ногах може з’являтися і через інфекційних захворювань, таких як вітряна віспа або кір. Давайте розглянемо найефективніші мазі від сверблячки на ногах.

Адвантан

Мазь від сверблячки, переважна алергічні та запальні реакції на шкірі. Ефективно знімає свербіж, почервоніння, подразнення і біль. Основні показання до застосування: нейродерміт, атопічний дерматит, екземи, контактний дерматит. Мазь протипоказано використовувати при шкірних проявах сифілісу, туберкульозі шкіри, вірусних ураженнях і підвищеної чутливості до компонентів мазі від сверблячки.

Елоком

Протисвербіжні мазь, до складу якої входить синтетичний топический глюкокортикостероїд. Мазь має протизапальну, судинозвужувальну, антиалергічну та протисвербіжну дію. Основні показання до застосування лікарського засобу: дерматити, симптоматичне лікування свербежу та запалення при алергічних ураженнях шкіри. Мазь ефективна в лікуванні червоного плоского лишаю. Препарат протипоказано використовувати при підвищеній чутливості до компонентів лікарського засобу.

Sinaflan

Мазь від сверблячки на ногах з протизапальними і протиалергічні властивості. Основні показання до застосування препарату: сухість шкіри, дерматити, укуси комах, алергічні ураження. Препарат протипоказано використовувати при туберкульозі шкіри, інфекціях шкіри, трофічних виразках, меланома, саркомах і раку шкіри.

Мазь від сверблячки в паху

Мазь від сверблячки в паху це неприємна симптоматика, яка доставляє дискомфорт, і навіть хворобливі відчуття. Сверблячка може свідчити про наявність серйозного захворювання, тому не варто відкладати візит до лікаря, особливо якщо свербіж супроводжується почервонінням і лущенням шкіри. Отже, оскільки свербіж виникає з різних причин, то найпоширеніші з них: захворювання нирок і печінки, ураження щитовидної залози.

Сверблячка і хворобливі відчуття в паху можуть мати і інфекційні причини: хламідіоз, уреплазмоз, кандидоз, генітальний герпес. Сверблячка є симптомом генітального герпесу, слабкою імунною системи і корости. У деяких випадках свербіння в паху є симптоматикою цукрового діабету і мікроорганізмів, що паразитують в стравоході і інших органах. А сама банальна причина свербіння в паху – недотримання правил особистої гігієни. Все це говорить про те, що перш ніж використовувати мазь від сверблячки в паху потрібно дізнатися його причину. Давайте розглянемо декілька ефективних препаратів, які допоможуть усунути свербіж в паху.

целестодерм

Мазь від сверблячки активний кортикостероид з антибіотиками. Препарат має протизапальні і протисвербіжні властивостями. Основні показання до застосування препарату: дерматози, екзема, нейродерміт, псоріаз, аногенітальний та старечий свербіж. Мазь наносять на уражену поверхню тонким шаром, в середньому два рази на добу. Але частота нанесення і тривалість застосування протисвербіжну мазі, індивідуальна для кожного хворого.

Побічні дії протисвербіжну мазі проявляються як печіння, подразнення, посилення свербежу, вугрі, сухість шкіри, контактний дерматит алергічного характеру. Якщо пацієнт використовує пов’язки з маззю для лікування свербежу, то може виникати вторинна інфекція, пітниця і атрофія шкіри. Препарат протипоказано використовувати при підвищеній чутливості до одного зі складових компонентів.

Baneotsin

Протівозудний антибактеріальні препарат комбінованого типу місцевого застосування. Антибіотик, що входить до складу мазі має бактерицидну дію. Основні показання до застосування препарату: бактеріальні інфекції шкіри, інфіковані трофічні виразки, екзема, бактеріальний дерматит, вторинні інфекції. Мазь ефективна як профілактичний засіб при дерматологічних і хірургічних процедурах в післяопераційний період.

трідерм

Протисвербіжні мазь зовнішнього застосування. Препарат має протисвербіжну, протизапальними і протиалергічні властивості. Основні показання до застосування мазі: дерматози, атопические дерматити, екзема, органічний нейродерміт, простий хронічний лишай.

Мазь протипоказано використовувати при туберкульозі шкіри, вітряної віспи, герпесі, шкірних проявах сифілісу, відкритих ранах і підвищеної чутливості до діючих речовин препарату. З особливою обережністю мазь призначають в першому триместрі вагітності і для лікування свербежу у дітей у віці до двох років.

Мазь від сверблячки на руках

Мазь від сверблячки на руках застосовується для лікування контактного дерматиту та алергічних реакцій. Як правило, свербіж на руках супроводжується дрібної висипом, набряклість і почервоніння. В цьому випадку, для лікування використовують мазі з антигістамінними компонентами. Так як шкіра на руках менш чутлива, то вибір протисвербіжну мазей досить широкий. При свербінні, викликаному алергічними реакціями, використовують гормональні мазі.

Сверблячка на руках може виникати через шкірних захворювань (короста, педикульоз, нейродерміт, кропив’янка). Хімічні, температурні і механічні пошкодження – це ще одна причина свербіння на руках. Такі внекожние захворювання як цукровий діабет, ураження нирок і печінки, також можуть провокувати свербіж на руках. Якщо свербіж на руках турбує протягом тривалого періоду часу, то потрібно звернутися за медичною допомогою і пройти обстеження для отримання необхідного лікування. Давайте розглянемо найефективніші і популярні мазі від сверблячки на руках.

Futsidin

Протівозудний антибіотик бактеріостатичної дії. Препарат має протимікробну дію. Основні показання до застосування лікарського засобу – шкірні інфекції, викликані бактеріями. Мазь протипоказано застосовувати при наявності індивідуальної непереносимості одного з компонентів препарату.

Левомеколь

Мазь від сверблячки широкого спектру дії. Препарат має протизапальні та протимікробні властивості. Активний відносно грамнегативних і позитивних мікроорганізмів. Особливість мазі в тому, що після нанесення на шкіру, препарат легко і швидко вбирається в шкірний покрив і стимулює регенеративні процеси. Основні показання до застосування мазі – свербіж різної локалізації, гнійні та інфіковані рани. Лікарський засіб протипоказано використовувати при підвищеній чутливості до компонентів мазі.

левосин

Мазь зовнішнього застосування з протизапальними, анестезуючими, антибактеріальними і регенерують. Препарат призначають для лікування свербежу різної локалізації, гнійних ран і інфекційних уражень шкірного покриву. Мазь протипоказано застосовувати у пацієнтів до одного року і при індивідуальній чутливості до діючих речовин лікарського засобу.

Мазь від анального свербежу

Мазь від анального свербежу використовують для лікування неприємних відчуттів в задньому проході. Анальний свербіж може бути симптомом певного захворювання або виступати окремою хворобою. Сверблячка виникає не тільки навколо анального отвору, але і в періанальної області, іноді неприємні відчуття переходять і на статеві органи. Причинами анального свербежу можуть бути проктологічні захворювання (криптит, проктит, свищі, геморой, анальні тріщини), захворювання шкіри, паразити, статеві інфекції.

Лікування анального свербежу та застосування протисвербіжну мазей повністю залежить від причини захворювання. Для встановлення причини, необхідно протий обстеження, здати ряд аналізів і звернутися за консультацією до дерматолога і проктолога. Давайте розглянемо найефективніші мазі від анального свербежу.

гепаринова мазь

Місцевий анестетик і антикоагулянт, що володіє протисвербіжні властивостями. Гепариновую мазь використовують для лікування і профілактики зовнішнього геморою, і тромбофлебіту поверхневих вен. Лікарський засіб ефективно в лікуванні сверблячки і запалення післяпологових гемороїдальних вузлів.

Препарат протипоказано застосовувати при травматичних порушеннях шкірних покривів, при підвищеній чутливості до компонентів протисвербіжну мазі і при виразково-некротичних процесах. З особливою обережністю мазь використовують при схильності до кровоточивості.

Проктоседил мазь

Препарат місцевого застосування для лікування і профілактики уражень аноректальної зони і геморою. Мазь має протизапальні і протиалергічні властивості. Показання до застосування мазі – гострі анальні тріщини, свербіж в області ануса, перианальная екзема, проктит, геморой.

Лікарський засіб протипоказано використовувати при грибкових ураженнях аноректальної зони, в період вагітності, при туберкульозі і підвищеної чутливості до діючих речовин препарату. При недотриманні правил використання мазі або тривалому застосуванні, можливі місцеві реакції: вторинне інфікування, сухість слизової оболонки.

Гепатромбин Г

Мазь для ректального і місцевого застосування з антітромбіческімі, протизапальними і протисвербіжні властивостями. Основні показання до застосування препарату – свербіж і екзема в зоні анального отвору, геморой, тріщини заднього проходу.

Препарат протипоказано застосовувати при схильності до кровотеч, пухлинах шкіри, сифіліс і бактеріальних ураженнях шкіри. Мазь протипоказано використовувати для лікування анального свербежу в першому триместрі вагітності. При передозуванні можливі побічні дії вигляді алергічних реакцій і почервоніння шкіри.

Мазь від свербіння в піхві

Мазь від свербіння в піхві – це ефективне протисвербіжну засіб, яке дозволяє за короткий проміжок часу усунути свербіж і супроводжуючу його хворобливу симптоматику. Свербіж у піхві має кілька причин появи. До свербіння можуть привести гінекологічні захворювання, зовнішні і внутрішні чинники організму і захворювання, які не пов’язані з гінекологією.

Як правило, свербіж у піхві супроводжується свербінням зовнішніх статевих органів і навіть сверблячкою анального отвору. Все це стає причиною дискомфорту і болю. Але навіть при такій неприємній симптоматиці, не всі поспішають на прийом до гінеколога для визначення причини свербіння.

Якщо свербіж викликаний генітальним герпесом, то для його лікування призначають мазі, які активні проти вірусу герпесу. До таких лікарських засобів відносяться: Міртоплекс, Біопін, Ацикловір. Мазі ефективно позбавляють від сверблячки і використовуються як систематичне зміцнення імунної системи.

При свербінні, викликаному БВ і бактерією гарднерела, використовують такі мазі, як: Клотримазол, Доксициклін, Флуканазол і інші. Але найбільш ефективною в лікуванні сверблячки формою випуску препарату, є вагінальні свічки.

Все це говорить про те, що при виборі протисвербіжну мазі, необхідно враховувати етіологію свербіння і звернутися за консультацією до гінеколога.

Мазь від сверблячки статевих органів

Мазь від сверблячки статевих органів використовують як жінки, так і чоловіки. Сверблячка викликає ряд захворювань, які призводять до подразнення і запалення статевих органів. Так, свербіж може бути викликаний впливом зовнішнього середовища на статеві органи, інфекціями, порушеннями правил гігієни, в результаті механічного та хімічного подразнення. Причини свербіння можуть бути пов’язані з патологіями внутрішніх статевих органів і патологіями з боку інших органів. Мазі, що використовуються для лікування свербежу статевих органів:

Oksikort

Мазь з антибактеріальними, протизапальними і протисвербіжні властивостями. Мазь ефективно усуває свербіння статевих органів, який викликаний алергічними реакціями, дерматитами, інфікованої попрілістю, піодермією, зудять дерматозами, кропив’янку та укусами комах.

Мазь протипоказано застосовувати при вірусних ураженнях шкіри, дерматомікозах, передракових захворюваннях шкіри, туберкульозі і сифілісі. З особливою обережністю мазь використовують при підвищеній чутливості до діючих речовин лікарського засобу.

мазь гідрокортизону

Антиалергійна і протизапальну мазь, лікує свербіж різної етіології, в тому числі свербіж статевих органів. Основні показання до застосування мазі: лікування псоріазу, алергічного і контактного дерматиту, екземи. Мазь тонким шаром наносять на пошкоджену поверхню 3-4 рази на день. Курс лікування не повинен перевищувати 7-14 днів.

Мазь протипоказано приймати при підвищеній чутливості до діючих речовин препарату, вірусних і бактеріальних ураженнях шкіри. Мазь заборонено застосовувати для лікування свербежу в період вагітності і лактації.

преднізолоновая мазь

Ефективна протисвербіжні мазь, яку використовують для лікування свербежу статевих органів, викликаного шкірними захворюваннями, екземою, дерматитами. Лікарський засіб використовують зовнішньо, наносячи тонким шаром на місця ураження. Тривалість лікування залежить від ступеня свербіння і супроводжує його симптоматики, як правило, від 7 до 14 днів.

Мазь протипоказано використовувати при індивідуальної непереносимості діючих речовин препарату, при вітряній віспі, бактеріальних і вірусних ураженнях шкіри. Препарат не використовують в період вагітності і лактації.

Мазь від алергічного свербежу

Мазь від алергічного свербежу використовують для лікування набряклості, почервоніння, висипки й сверблячки, викликаного харчовою алергією, реакціями на механічні та хімічні подразники. При особливо важких формах, алергічний свербіж переростає в алергічний дерматит. Дерматит починається з почервоніння і запалення шкіри і призводить до появи на шкірі мокли ерозій. Найпоширеніші причини алергічного свербежу – укуси комах, косметика, їжа та інші подразники. Давайте розглянемо найдієвіші мазі від алергічного свербежу.

Gistan

Ефективна мазь від алергічного свербежу. Препарат використовують у лікуванні нейродерміту, екземи, укусів комах, кропив’янки. Мазь протипоказано використовувати при підвищеній чутливості до діючих компонентів препарату, а також при вагітності та в період лактації.

Entyerosgyeli

Використовується для лікування алергічного свербежу різної етіології. Гель ефективний при алергічному свербінні, викликаному хімічними подразниками, інфекціями, харчовими подразниками. Препарат заборонено використовувати при вагітності і в період лактації, а також при індивідуальній непереносимості лікарського засобу.

Мазь від сверблячки при вітрянці

Мазь від сверблячки при вітрянці застосовується для лікування захворювання і полегшення хворобливої ​​симптоматики. До речі, свербіж під час вітряної віспи – це абсолютно нормальне явище. Але свербіж дуже сильний, він доставляє безліч хворобливих відчуттів у пацієнтів різного віку і заважає спати. На тлі сверблячки можуть розвиватися неврози. Саме тому дуже важливо придбати ефективну мазь від сверблячки при вітрянці.

Препарати зовнішнього застосування, тобто мазі та гелі знімають запалення, зменшують набряклість, почервоніння і больові відчуття. Давайте розглянемо декілька препаратів зовнішнього застосування, які можна використовувати для лікування свербежу під час вітрянки.

Інфагель

Мазь на основі гідрогелю, має противірусну, імуностимулюючу, протисвербіжну та протизапальну дію. Мазь наносять тонким шаром на шкіру, де вона утворює захисну плівку. Застосовувати Інфагель від сверблячки при вітрянці можна при перших симптомах захворювання (червоні висипання на шкірі). Тривалість лікування захворювання може бути від 10-15 днів, в залежності від частоти появи свіжих висипань.

фенистил

Протизапальний і протисвербіжну гель, що володіє протисвербіжні властивостями. Лікарський препарат ефективно зменшує алергічні реакції, знімає роздратування і має знеболюючу дію. Після нанесення на шкіру, гель швидко всмоктується і тим самим зменшує хворобливі відчуття. Наносити засіб необхідно на свіжі висипання і на ділянки з найбільшою кількістю висипу.

Віферон

Мазь для лікування вітряної віспи, що володіє противірусними, імуномодулюючими та протисвербіжні властивостями. Мазь можна використовувати для лікування вітрянки у пацієнтів різного віку. Основні протипоказання до використання лікарського засобу – підвищена чутливість до компонентів препарату.

Мазь від сверблячки при молочниці

Мазь від сверблячки при молочниці – це один з тих препаратів, який повинен бути в аптечці кожної жінки. Підступне захворювання молочниця з’являється з багатьох причин. Це може бути реакція організму на прийом антибіотиків, стреси, неправильне харчування, тісна нижня білизна або статеві інфекції. У будь-якому випадку, молочниця доставляє дискомфорт, а при відсутності лікування – хворобливі відчуття. Пропонуємо вам кілька ефективних мазей, які допоможуть усунути свербіж при молочниці.

Клотримазол

Протигрибковий препарат широкого спектра дії. Мазь активна щодо практично всіх патогенних грибків, які викликають молочницю і інші статеві інфекції, що супроводжуються сверблячкою. Мазь має антимикотическим, Протибактерійну, антіамебним і антітріхомонадное дією. Основні показання до застосування препарату: мікози шкіри і кандидоз, тобто молочниця. Мазь від сверблячки при молочниці протипоказано використовувати в першому триместрі вагітності та при алергічних реакціях на діючі речовини препарату.

Mikonazol

Одна з мазей, які допомагають усунути свербіж під час молочниці. Препарат активний відносно паразитарних грибів, що викликають шкірні захворювання, дріжджових грибків і патогенних паразитарних грибів. Основні показання до застосування: системні і поверхневі мікози, дерматомікози, молочниця. Лікарський засіб використовується і для профілактики грибкових уражень. Мазь ефективно усуває свербіння при молочниці і дозволена до використання в період вагітності і грудного вигодовування.

Пімафуцин

Протигрибкова мазь-антибіотик широкого спектру дії. Лікарський засіб активно щодо дріжджоподібних грибів, дерматоміцетів, патогенних грибів і трихомонад. Мазь використовують для лікування грибкових уражень слизових оболонок і шкіри. Препарат ефективно знімає свербіж, набряклість, запалення. Пімафуцин це один з найбільш використовуваних препаратів для лікування свербежу від молочниці в період вагітності. Мазь протипоказано використовувати при порфірії і індивідуальної нестерпності діючих компонентів лікарського засобу.

Мазь від сверблячки в вухах

Мазь від сверблячки в вухах – це лікарський засіб, який дозволяє усунути дерматологічні і терапевтичні проблеми, що викликають хворобливі відчуття і свербіж у вухах. Існує кілька причин появи свербежу в вухах. Основні причини: алергічні реакції, шкірні захворювання, захворювання внутрішніх органів, запалення зовнішнього слухового проходу через грибкове ураження (отомікоз). У деяких випадках, свербіж з’являється без видимих ​​на те причин. Хворобливі відчуття не супроводжуються набряком, почервонінням, грибковими ураженнями або травмами. Давайте розглянемо дієві мазі від сверблячки в вухах, які допоможуть усунути болючий симптом.

Sinaflan

Мазь з протизапальними, протиалергічні і протисвербіжні властивостями. Основні показання до використання лікарського засобу: алергічні захворювання шкіри, сухість шкіри, екзема, дерматити, псоріаз, свербіж шкіри, укуси комах, сонячні опіки. Препарат протипоказано використовувати для лікування свербежу у вухах в період вагітності і лактації. Мазь заборонено використовувати при шкірних проявах сифілісу, туберкульозі шкіри, піодермії, вітряної віспи та герпесі.

З особливою обережністю препарат застосовують для лікування свербежу у дівчат в період статевого дозрівання. При лікуванні сверблячки в вухах у дітей, мазь необхідно використовувати не більше п’яти днів. При лікуванні сверблячки у дорослих, тривалість лікування індивідуальна.

лоринден

Мазь з протизапальними властивостями, ефективно усуває запальні процеси, свербіж, печіння і набряклість. Мазь випускається з маркуванням А і С. Кожен з видів має свої показання до застосування. Так, Лорінден А використовують для лікування екземи, дерматитів, псоріазу, себореї, фотодерматитів, позбавляючи і укусів комах. Лорінден З застосовують для лікування многормних еритем, псоріазу, атопічного дерматиту, кропив’янки, дерматомікозів, почесухи, імпетиго.

Препарат протипоказано використовувати при вірусних і грибкових ураженнях шкіри, при туберкульозі шкіри, підвищеної чутливості до компонентів препарату. Мазь від сверблячки в вухах протипоказано використовувати в першому триместрі вагітності та в період лактації.

Baktroʙan

Протимікробна мазь місцевого застосування. Активна речовина препарату – антибіотик широкого спектру дії мупіроцин. Показання до застосування лікарського засобу засновані на дії компонентів препарату. Бактробан застосовують для лікування бактеріальних інфекцій м’яких тканин і шкіри, вдруге інфікованих ран. Мазь ефективна в лікуванні фурункульозу, фолікуліту. Препарат можна використовувати як в якості монотерапії при лікуванні сверблячки в вухах, так і в складі комплексного лікування.

Тривалість лікування не повинна перевищувати 10 днів. Препарат протипоказано використовувати при індивідуальної непереносимості діючої речовини та інших складових. З особливою обережністю препарат використовують для лікування свербежу у вухах і при інших уражень у пацієнтів похилого віку та у пацієнтів з порушеннями функції нирок. При вагітності, мазь може використовуватися тільки в тому випадку, коли терапевтична ефективність для матері, важливіше потенційного ризику для дитини. Мазь не використовую для лікування пацієнтів молодше одного року.

Мазь від сверблячки голови

Мазь від сверблячки голови застосовують для усунення тимчасових і постійних відчуттів роздратування, свербіння і печіння. Сверблячка голови виникає з кількох причин. Це може бути реакція організму на подразник або ж певне захворювання. У будь-якому випадку, свербіж голови викликає дискомфорт, і навіть хворобливі відчуття. Виражений свербіж в постійній формі може стати причиною стоншування шкіри через расчесов, появи тріщин, запалення і інфекційного зараження.

Сверблячка голови найчастіше виникає через педикульозу, тобто інфікування вошами, при себорейної екземі, мікозах (грибкове ураження волосистої частини голови) і псоріазі. Давайте розглянемо найефективніші мазі для лікування свербежу голови.

Nizulin

До складу препарату входить комплекс біологічно активних речовин, які володіють антиалергічними, репаративними і протизапальними властивостями. У складі препарату рослинні екстракти та ефірні масла, які полегшують стан при укусах комах, кропивниці, свербінні та інших дратівливих факторів. Активні компоненти крем-гелю знімають свербіж, почервоніння і набряклість, заспокоюють і охолоджують пошкоджену шкіру, стимулюють процеси регенерації клітин голови. Основне протипоказання до застосування препарату – індивідуальна непереносимість діючих речовин.

Бензілбезоат

Ефективне противопаразитарное засіб для зовнішнього застосування. Мазь використовують для лікування педикульозу (головний і лобкової), тобто вошей і коростявих кліщів. Режим дозування препарату залежить від ступеня свербіння і супроводжує його симптоматики. Лікарський засіб протипоказано застосовувати в період вагітності та лактації. Препарат протипоказано використовувати при підвищеній чутливості до діючої речовини.

Зверніть увагу, дуже часто свербіж голови з’являється через неправильно підібраного шампуні і інших косметичних засобів, які потрапляють на шкірний покрив голови. Для з’ясування причини свербіння і вибору дієвої протисвербіжну мазі, необхідно звернутися до дерматолога.

Мазь від сверблячки в промежині

Мазь від сверблячки в промежині – одне з найбільш затребуваних лікарських засобів. І це не дивно, так як свербіж в промежині – це поширене явище, яке доставляє дискомфорт і хворобливі відчуття. Згідно зі статистичними даними, близько 65% людей регулярно відчувають свербіж, а у 15% свербіж промежини має хронічну форму.

Сверблячка може з’явитися через недотримання правил гігієни, носіння синтетичного або тісного нижньої білизни. Сверблячка є симптомом серйозних захворювань, таких як: геморой, глистяні інвазії, свищі, вагініт, захворювання, що передаються статевим шляхом. Сверблячка виникає і через прийом антибіотиків, при ослабленому імунітеті і через інфікування. Давайте розглянемо препарати, які допоможуть усунути свербіж в промежині.

Mikonazol

Протигрибковий препарат зовнішнього застосування. Мазь використовується для лікування грибкових уражень шкіри і вторинного інфікування грампозитивними бактеріями. Основні показання до застосування препарату: кандидоз (вульвовагінальний, вагінальний, слизової оболонки порожнини рота), грибковий баланіт.

Мазь протипоказано використовувати в період вагітності та лактації. З особливою обережністю препарат використовують для лікування свербежу промежини у пацієнтів з підвищеною чутливістю до діючої речовини препарату та похідних імідазолу.

Ністіновая мазь

Мазь використовують для лікування грибкових захворювань шкіри і слизових оболонок. Основні показання до застосування препарату: молочниця, лікування і профілактика грибкових уражень після прийому антибіотиків, грибкові захворювань шкіри. Препарат протипоказано застосовувати при індивідуальній непереносимості діючих речовин лікарського засобу, а також в період вагітності і лактації.

Кандид крем

Протигрибковий крем місцевого застосування. Лікарський засіб є похідним імідазолу з діючою речовиною – клотримазолом. Кандид крем використовують для лікування свербежу, викликаного грибковими інфекціями, мікозів, висівкоподібним лишаєм. Препарат ефективний при лікуванні поверхневих кандидозів та вторинної піодермії. Кандид крем протипоказано використовувати при підвищеній чутливості до клотримазолу та інших складових лікарського засобу.

Мазь від сверблячки Фенистил

Мазь від сверблячки Фенистил – це антиалергічну засіб з антигістамінну дію. Препарат має седативний ефект і надійно усуває неприємні відчуття, типу свербежу, печіння, запалення і почервоніння шкіри. Основні показання до застосування препарату: лікування кропив’янки, алергічного риніту, лікарської і харчової алергії. Мазь ефективно усуває свербіння при вітрянці, атопічний дерматит і укусах комах.

Тривалість лікування і частота нанесення мазі на шкіру залежить від симптоматики свербіння і захворювання, яке його спровокувало. Іноді, застосування мазі викликає побічні реакції, які проявляються у вигляді запаморочення, головного болю і сонливості. Фенистил протипоказано використовувати в лікуванні сверблячки у пацієнтів з непереносимістю діючих речовин лікарського засобу та у недоношених дітей. При вагітності, використання мазі можливо тільки в тому випадку, коли потенційна користь для матері, важливіше ризику для здоров’я дитини.

При тривалому застосуванні мазі можливі побічні реакції, такі як: слабкість, судоми, тахікардія. Мазь не рекомендується використовувати пацієнтам, чия робота пов’язана з керуванням транспортними засобами і механізмами. Мазь необхідно зберігати при кімнатній температурі, в захищеному від дітей і сонячного світла місці. Препарат відпускається без рецепта лікаря.

Мазь з ментолом від сверблячки

Мазь з ментолом від сверблячки – це популярне лікарський засіб, який ефективно усуває неприємну симптоматику і охолоджує шкіру. Метол – це складова масла перцевої м’яти. Основні лікувальні властивості ментолу проявляються у вигляді охолоджуючого, антисептичний, протисвербіжну і анестезуючого дії. Мазі від сверблячки з ментолом, як і інші лікарські препарати, в складі яких є ментол, підсилюють відчуття холоду, а в деяких випадках викликають озноб. Така дія ментолу обумовлено тим, що речовина впливає на периферичні нервові закінчення.

Не дивлячись на популярність мазей від сверблячки з ментолом, речовина протипоказано застосовувати для лікування свербежу у пацієнтів з великими зудять дерматозами, тромбофлебітом і при індивідуальній непереносимості. Давайте розглянемо декілька мазей з ментолом для лікування свербежу.

Бороментол

Протисвербіжні, антисептична і знеболювальна мазь. Препарат застосовують для змазування поверхні шкіри при сильному свербінні, невралгії й для нанесення на слизову оболонку носа при нежиті. Мазь не має побічних дій, але протипоказана до застосування у пацієнтів з підвищеною чутливістю до компонентів лікарського засобу. Мазь не використовують для лікування свербежу у дітей до одного року. Якщо після нанесення на шкіру, мазь викликає сильний озноб і навіть хворобливі відчуття, препарат необхідно стерти ватним тампоном, змоченим в теплій воді.

Бом-Бенге

Лікарський препарат комбінованого типу, призначений для зовнішнього застосування. У складі мазі дві діючі речовини – ментол і метилсаліцилат, надають знеболюючу, місцевоанестезуючу і протисвербіжну дію. Основні показання до застосування препарату: біль в суглобах, алергічний свербіж і свербіж іншої етіології, невралгія. Мазь наносять на поверхню шкірного покриву 2-3 рази на день, тривалість лікування залежить від показань лікаря. Препарат протипоказано застосовувати пацієнтам молодше трьох років і при підвищеній чутливості до діючих речовин.

Мазь від сверблячки при геморої

Мазь від сверблячки при геморої усуває неприємні відчуття і дискомфорт в області анального отвору. При виборі мазі для лікування геморою необхідно проконсультувати у проктолога. Це пояснюється тим, що дуже часто геморой супроводжується іншими захворюваннями і інфекціями, які також викликають свербіж, печіння і біль. Пропонує вам кілька лікарських мазей, які можна застосовувати для лікування свербежу при геморої.

гепаринова мазь

До складу мазі входять діючі речовини, які знищують хвороботворні мікроорганізми, що викликають свербіж і печіння при геморої. Як правило, цю мазь використовують для лікування зовнішнього геморою. Лікарський засіб дозволено використовувати в період вагітності та лактації. Мазь має місцевоанестезуючими і антикоагулянтними властивостями. Препарат протипоказано прим’яти для лікування свербежу при схильності до кровотеч і при порушеннях цілісності шкірного покриву.

Проктозан

Протизапальна, підсушує, місцевоанестезуючі мазь, що застосовується для лікування проктологічних захворювань. Препарат ефективно усуває свербіння, біль, печіння і подразнення при геморої, тріщинах прямої кишки. Мазь ефективна на всіх стадіях анального свербежу. Препарат протипоказано застосовувати при сифілісі, туберкульозі та інших специфічних запальних процесах. Мазь не використовують в період вагітності і лактації і при непереносимості складових препарату.

целестодерм

Протизапальна, протиалергічну та протисвербіжну мазь, яку застосовують для лікування шкірних дерматитів. Основні показання до застосування препарату: екзема, нейродерміт, псоріаз, аногенітальний свербіж. Мазь протипоказано використовувати в період вагітності та лактації та при підвищеній чутливості до діючих компонентів лікарського засобу. Тривалість лікування і частота нанесення мазі на шкіру, залежить від симптоматики свербіння.

Мазь від сверблячки при кропивниці

Мазь від сверблячки при кропивниці – це ефективний лікарський засіб місцевого застосування для лікування алергічних реакцій з різним механізмом розвитку. Висип на шкірному покриві і слизових оболонках, яка викликає сильний свербіж і хворобливі відчуття – це кропив’янка. При кропивниці на шкірі можуть з’являтися червоні пухирі, що нагадують сліди опіків.

Причина кропив’янки – алерген. Укуси комах, фізичний контакт з алергічним речовиною, порушення функцій внутрішніх органів і обміну речовин, харчова нестерпність деяких продуктів і хронічні інфекційні захворювання – це основні причини кропив’янки. Пропонуємо вам кілька лікарських мазей, які рекомендується використовувати при лікуванні кропив’янки.

Псило-Бальзам

Протиалергічний препарат зовнішнього застосування. Основні показання до застосування мазі: кропив’янка, свербіж шкіри, вітряна віспа, укуси комах, сонячні опіки та опіки першого ступеня, а також контактні дерматити та алергічні подразнення шкіри. Мазь протипоказано використовувати при непереносимості її діючих речовин. При використанні мазі, пацієнтам необхідно відмовитися від вживання алкоголю і управління механізмами і транспортними засобами, так як мазь впливає на психомоторні реакції.

зиртек

Мазь від кропив’янки, що володіє протиалергічні властивості. Основні показання до застосування мазі: лікування алергічного риніту, свербіння, полінозу, хронічної ідіопатичної кропив’янки, набряку Квінке та алергічних дерматозів. Мазь протипоказано застосовувати в період вагітності та лактації, при непереносимості галактози і на термінальній стадії ниркової недостатності. З особливою обережністю препарат призначають для пацієнтів похилого віку.

Гістан Н

Ефективна протисвербіжні і протизапальна мазь. Засіб використовується для лікування кропив’янки і усунення сверблячки. Мазь протипоказано використовувати при вірусної, бактеріальної або грибкової формі шкірної інфекції, а також при пероральному дерматиті, сифіліс та туберкульоз шкіри. З особливою обережністю мазь застосовують для лікування свербежу при кропивниці в період вагітності і лактації і у пацієнтів до двох років.

Спосіб застосування та дози

Спосіб застосування та дози мазі від сверблячки залежать від причини, яка викликала свербіж, що супроводжує його симптоматики (печіння, набряклість, почервоніння) і індивідуальних особливостей організму пацієнта. Якщо протисвербіжні мазь призначає лікар-дерматолог, то він обумовлює дозування лікарського засобу і частоту нанесення на шкіру. Якщо мазь купується в аптеці без призначення лікаря, то необхідно дотримуватися рекомендацій щодо її застосування, описаних в інструкції лікарського засобу.

Як правило, мазь від сверблячки наносять на уражену ділянку шкіри тонким шаром і ретельно втирають. Частота нанесення мазі не повинна перевищувати 2-4 рази на добу. Якщо мазь викликає посилення свербіння і алергічні реакції, її необхідно змити з шкіри за допомогою ватного тампона, змоченого в теплій воді.

Передозування

Передозування мазі від сверблячки виникає при тривалому використанні препарату і частому нанесенні мазі на шкіру, що суперечить рекомендаціям лікаря і вказівкам в інструкції препарату. Зверніть увагу, що при нанесенні мазі на великі ділянки шкіри може розвиватися системна абсорбція активних речовин препарату, що призводить до інтоксикації. Подібне трапляється і при застосуванні великих доз препарату.

При передозуванні, у пацієнтів відзначається надмірне збудження або навпаки сонливість і слабкість організму, сплутаність свідомості, посилення свербежу та почервоніння шкіри, рідше виникає набряклість. При перших симптомах передозування, необхідно припинити використовувати мазь, провести симптоматичну терапію і звернутися за медичною допомогою.

Взаємодії мазі від сверблячки з іншими препаратами

Взаємодія мазі від сверблячки з іншими препаратами можливо тільки при вирішенні лікуючого лікаря. Самостійно приймати кілька препаратів одночасно, протипоказано і небезпечно для здоров’я. Якщо мазь використовується в складі комплексного лікування, то дерматолог підбирає такі лікарські засоби, які при взаємодії з маззю не викликатимуть побічних реакцій. Якщо мазь виступає в якості монотерапії, то при застосуванні додаткових лікарських препаратів можуть виникати серйозні побічні реакції.

Умови зберігання мазі від сверблячки

Умови зберігання мазі від сверблячки вказані в інструкції препарату. Будь-яку протисвербіжні мазь необхідно зберігати в сухому місці, яке захищене від сонячного світла і недоступне для дітей. Температура зберігання мазі не повинна перевищувати 25 градусів Цельсія.

При недотриманні умов зберігання, мазь від сверблячки втрачає свої лікарські властивості і при використанні може викликати побічні реакції. Якщо мазь змінила колір, консистенцію або набула неприємного запаху, то її необхідно утилізувати. Так як, швидше за все, були порушені умови зберігання мазі, що призвело до її псування і втрати її лікарських протисвербіжну властивостей.

Термін придатності

Термін придатності мазі від сверблячки вказано на упаковці лікарського засобу. Термін придатності може бути від одного до п’яти років, за умови дотримання умов зберігання лікарського препарату. По закінченню терміну придатності, мазь заборонено використовувати в лікувальних цілях і необхідно утилізувати.

Мазь від сверблячки – це лікарський препарат, що усуває свербіння і супроводжуючу його хворобливу симптоматику. Існує безліч ефективних мазей від сверблячки, застосування яких має грунтуватися на причини свербіння. Використовувати мазь необхідно тільки після консультації з дерматологом і здачі аналізів. Це дозволить підібрати підходящу мазь і назавжди позбутися від сверблячки.

В лабораторії будуть вирощувати штучну шкіру

«Електронна шкіра» зможе спостерігати за функціями організму в онлайн-режимі

Стежити за серцем, мозком і м’язами можна без громіздких електродів і систем харчування. «Електронна шкіра» – так називається новий пристрій, який зможе спостерігати за функціями організму в онлайн-режимі.

Для простоти сприйняття інформації, дана інструкція із застосування препарату “Мазь від сверблячки” переведена і викладена в особливій формі на підставі офіційної інструкції для медичного застосування препарату. Перед застосуванням ознайомтеся з анотацією, що додається безпосередньо до медичного препарату.

» Мазь від сверблячки