Лікування гемороїдальних вузлів Венолгоном 911

Збалансований комплекс лікувальних речовин випускають в капсулах і в формі гелю. Венолгон 911 містить екстракт кінського каштана, екстракт червоного листа винограду, гесперидин, дигідрокверцетин, рутин, аскорбінову кислоту. В якості допоміжних речовин до складу лікарського засобу входять тальк, целюлоза мікрокристалічна, кремній діоксид.

В одній упаковці міститься 30 капсул. Одна капсула має 0,6 грамів активних речовин. В одному тюбику міститься сто мілілітрів гелю.

зміст:

  • 2 Інструкція і особливі вказівки щодо застосування
  • 3 Особливі вказівки
  • 4 Вартість
  • 5 Венолгон 911 при геморої – відгуки пацієнтів

Фармакологічна дія препарату

Під дією активних компонентів препарату покращуються реологічні функції крові. Капсули також покращують мікроциркуляцію крові, зменшують набряклість. Регулярне застосування Венолгона зміцнює кровоносні судини.

Дигідрокверцетин – це високоефективний природний флавонаід. Він виділяється з модрини. Речовина знижує в’язкість крові.

Гесперидин тонізує венозні судини, є ангіопротектором. Останній зменшує розтяжність вен, одночасно підвищуючи їх тонус. Таким чином, знижується ймовірність і ступінь венозного застою. Капсули сприяють підвищенню швидкості кровотоку і лімфотоку.

Рослинні екстракти володіють широким біологічним спектром дії. Так, витяжка з червоного листя винограду не тільки підвищує тонус судин, а й нормалізує тканинний обмін, кровообіг, перешкоджає утворенню явищ тромбозу. Речовина також сприяє зняттю ознак запалення.

Екстракт кінського каштана також сприяє зняттю явищ тромбозу, зменшуючи тим самим ознаки цього ускладнення. Витяжка має виражені протизапальні властивості, що сприятливо позначається на лікуванні геморою.

Аскорбінова кислота (вітамін С) нормалізує окислювально-відновні процеси в тканинах, що в цілому сприяє зникненню ознак геморою. Вітамін С також сприяє нормалізації проникності капілярів, підвищує їх міцність і сприяє зникненню залишкових явищ геморою.

Інструкція і особливі вказівки щодо застосування

Для лікування геморою застосовують капсули і гель. Дорослим достатньо приймати по одній біологічно активної добавки два рази в день під час їжі. Гель також наноситься на уражені місця один-два рази на день. При цьому використовуються легкі кругові погладжування.

Препарат має протипоказання. Не можна приймати Венолгон 911 в разі індивідуальної непереносимості компонентів БАДа. Не можна застосовувати гель, коли є садна і ранки. У зв’язку з чим, при застосуванні цього лікарського засобу насамперед необхідно позбутися від кровотеч з ануса.

Під час вагітності та годування груддю застосування препарату також протипоказано. В ході клінічних досліджень біологічно активної добавки побічних явищ не встановлено. Також не встановлено випадків можливого передозування препарату при правильному застосуванні.

Вплив кошти на водіння автомобіля не досліджувався. Не рекомендується застосовувати препарат дітьми до двох років.

особливі вказівки

Перед початком прийому Венолгона 911 необхідно проконсультуватися у лікаря, не дивлячись на те, що він не є лікарським препаратом.

вартість

Орієнтовна вартість 30 капсул Венолгона 911 – близько 330 рублів. Ціна одного тюбика гелю близько 115 рублів. Вартість препарату може змінюватися в залежності від міста, виробника, способу доставки, цінової політики дистриб’юторів, так що її потрібно завчасно уточнювати перед покупкою.

Венолгон 911 при геморої – відгуки пацієнтів

Відгуки пацієнтів на Венолгон 911 свідчать, що препарат допомагає на початкових стадіях геморою. Хворі згадують, що капсули і гель в комплексі їм рекомендували проктологи для профілактики захворювання, що може побічно вказувати на визнання ефективності препарату лікарями.

Інструкція до препарату говорить, що його дія спрямована на позбавлення від набряклості і зміцнення кровоносних судин. Хворі випробували на собі його благотворну дію підтверджують дієвість Венолгона 911 в цьому напрямку.

Пацієнти кажуть про миттєве полегшення хворобливого стану при геморої за рахунок послаблення симптомів, але також попереджають, що позбутися від захворювання повністю їм не вдалося. Тому оцінюючи препарат ставлять йому тверду четвірку, якщо виходити з п’ятибальною шкали.

Також існують відгуки пацієнтів, на яких препарат не справив враження, так як поліпшення самопочуття після застосування препарату не було. Проктологи також говорять, що організми у пацієнтів різні, що допомагає одному може не подіяти на іншого. Все залежить від індивідуальної сприйнятливості пацієнта.

» Без категорії » Лікування гемороїдальних вузлів Венолгоном 911