Лікування геморою: різні підходи

Спосіб життя

Спробуйте наступні підходи для зменшення болю і свербіння від геморою:

Носіть бавовняну нижню білизну

Намагайтеся не дряпати області появи геморою

Сидіть періодично в теплій ванні або використовуйте ножні ванни – запитайте вашого лікаря, і він вам підтвердить, що це хороший засіб, по 10 – 15 хвилин, 1 – 2 рази на день

Уникайте напруги під час дефекації

Обмежте кількість часу, який ви сидите на унітазі

Є також харчові звички, які слід дотримуватися, і інші кроки для зміни способу життя, їх можна зробити для попередження або лікування запору, який допоможе вам уникнути геморою.

Ліки

Кортикостероїдні креми, мазі або бальзами можуть допомогти зменшити біль і набряк.

Креми з лідокаїном можуть зменшити біль при геморої

Пластифікатори стільця (послаблюючі) можуть допомогти зменшити напругу під час дефекації і запобігти жорсткий стілець.

Хірургія та інші процедури проти геморою

У випадках, коли організм при геморої не реагує на домашнє лікування, лікар може порекомендувати вам інші процедури

Гумова стрічка, перев’язка крихітної гумкою розташовується навколо внутрішніх проявів геморою (тобто гемороїдальних шишок), які змінюють кровообіг і гемороїдальні вузли відпадають

Склеротерапія – використовується для лікування варикозного розширення вен, при цій процедурі хімічний розчин вводять у вени, що призводить геморой до ліквідації.

Доплер – сканування (ультразвукове дуплексне сканування) допоможе привести в порядок гемороїдальні артерії – це відносно нова процедура, яка може допомогти безпечно лікувати геморой.

Харчування і харчові добавки

Подорожник і інші препарати (листя осики, горець зміїний, дрібно порізаний часник) можуть допомогти пом’якшити стілець і зменшити біль, пов’язану з гемороєм. Збільште споживання клітковини до 25 – 30 грамів в день, і пийте не менше 6 – 8 склянок води в день.

Прибуток, або “дружні” бактерії, такі як lactobacillus і bifidus, можуть допомогти запобігти і вилікувати геморой. Пийте побільше води, її вживання дозволяє значно знизити запор і напруга під час дефекації, це може допомогти запобігти геморой.

Трави

Використання трав – давно перевірений народний метод і хороший підхід для зміцнення тіла і лікування хвороб. Трави, однак, можуть викликати побічні ефекти і можуть взаємодіяти з іншими травами, добавками або лікарськими препаратами. З цих причин ви повинні приймати трави тільки під наглядом медичного працівника.

Ліщина – її застосовують місцево або використовують для ванн для ніг, які можуть допомогти тимчасово скоротити гемороїдальних подушкам і знизити біль. Інші трави, які часто пропонуються для лікування геморою, можуть бути ефективними, але існує брак наукових доказів їх користі

Золотарник (Solidago virgaurea), який використовується місцево в традиційних трав’яних ліках для зменшення запалення при геморої.

Сиру картоплю використовують для усунення венозної недостатності або варикозного розширення вен. Картопля зменшує запалення і біль і може взаємодіяти з седативними засобами.

Деревій звичайний (Achillea millefolium), популярний в Європейській народній медицині – це рослина традиційно використовується для лікування РАН при кровоточить геморої. Деревій може взаємодіяти з літієм і препаратами, що розріджують кров.

Гомеопатія

Хоча кілька досліджень було присвячено ефективності окремих видів гомеопатичної терапії, професійні гомеопати можуть розглянути наступні засоби для лікування геморою на основі їх знань і досвіду. Перш ніж виписувати ліки, гомеопати повинні врахувати конституційний тип людини.

Конституційний тип визначається як особа фізична, емоційне і психологічне. Досвідчений лікар-гомеопат оцінює всі ці фактори при визначенні найбільш підходящого лікування для кожної конкретної людини.

Прогноз і ускладнення при геморої

Більшість методів лікування геморою є дуже ефективними. Поговоріть з вашим лікарем, якщо геморой все ще є проблемою після 1 – 2 тижні лікування. Щоб уникнути рецидиву геморою, потрібно включити в меню їжу з високим вмістом клітковини і пити багато рідини. Це особливо важливо, якщо ваш геморой повертається часто.

Кров і збільшення вен може утворити згустки, і тканини, що оточують геморой, можуть відмерти. Геморой зі згустками, як правило, вимагає хірургічного видалення. Сильна кровотеча при геморої може також статися, хоча це нечасте явище. Для визначення виду геморою і його способу лікування потрібна консультація лікаря.

» Лікування геморою: різні підходи