Лікування геморою маззю Проктоседил

Проктоседил випускається у формі мазі для зовнішнього застосування. Препарат має жовтувато-зеленуватий відтінок. Упаковка кошти є алюмінієвим туб, об’ємом 10 м В комплекті із засобом реалізується спеціальна пластикова насадка, яка виконує функцію канюлі – дозатора. Туб додатково поміщається в картонну упаковку.

Умови аптечного відпустки, ціна

Проктоседил відноситься до антисептичним і дезінфікуючих медикаментів, які відпускаються без рецепта. Ціна мазі від геморою проктоседил варіюється в залежності від заводу-виготовлювача, а також аптеки – реалізатора. Вартість лікарської форми у вигляді мазі складає від 200 рублів за 10 мл.

Інструкція по застосуванню при геморої

Незначною кількістю мазі необхідно обробити місця локалізації больових відчуттів, почервоніння або свербежу. Маніпуляції проводять в обов’язковому порядку вранці і ввечері. Крім цього, процедуру слід повторювати після кожної дефекації.

Для того щоб надати більш глибокий вплив, на металевий тюбик з препаратом необхідно надіти спеціальну канюлю, яка входить в комплект з маззю. Після чого вести її в пряму кишку і акуратно натискаючи на нижній край упаковки, поступово виймати аплікатор.

Засіб дозволяється вживати як окремо, так і в поєднанні з іншими капсулами для ректального застосування.

Проктоседил використовують нетривалого курсами, протяжність яких не повинна перевищувати тиждень.

Протипоказання

Мазь заборонено використовувати в ряді випадків, а саме:

  • Підвищеній чутливості до компонентів засобу;
  • Поразки аноректального ділянки, що носить туберкульозний, вірусний, грибковий характер;
  • вагітності;
  • лактації;
  • Грудної вік.

Прийом препарату пацієнтам з артеріальною гіпертензією, серцевою недостатністю слід здійснювати лише після додаткової консультації з лікарем.

Побічна дія

У деяких пацієнтів після застосування мазі може з’являтися відчуття печіння, сухості і дискомфорту в районі прямої кишки. Подібний ефект пояснюється чутливістю хворого до деяких компонентів препарату.

При використанні Проктоседилу тривалий термін або у великій кількості, можливо прояв системних побічних ефектів.

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати в темному місці при температурі не вище +25 градусів. Тривалість зберігання кошти без порушення цілісності упаковки становить 2 роки. Категорично заборонено використовувати засіб після того, як закінчився термін придатності. Відкриту упаковку можна зберігати більше півроку.

Що кажуть пацієнти?

Відгуки про мазі від геморою Проктоседил окреслює коло лікувальних можливостей препарату. Пацієнти пишуть, що застосовували мазь за прямим призначенням лікарів, якщо зверталися до них в початковій стадії геморою або за порадами фармацевтів в аптеках, якщо неприємна процедура огляду у проктолога і необхідність зримо демонструвати проблему заважала пройти повне обстеження для постановки діагнозу.

Хворі в більшості випадків залишають позитивні відгуки про мазі Проктоседил, кажучи, що мазь допомагає швидко і ефективно, і про те, що мазі незважаючи на невеликий обсяг туби вистачає на тривалий час, так як лікувальний засіб використовується тільки в момент появи неприємних проявів.

Тюбик зазвичай зберігають в холодильнику до чергового загострення. Засіб використовується для лікування свербежу, печіння і тріщин, але відзначається, що проктоседил хороший в якості швидкої допомоги, але не може повністю усунути проблему, що тягне повернення з часом хворобливих проявів. Мазь також прописується пацієнтам, у яких геморой як такої не спостерігається, але можу періодично набухати вінки в анальному проході.

Пацієнти порівнюють мазь зі свічками і вказують, що мазь більш зручна тим, що можна самостійно дозувати препарат в залежності від міри дискомфорту при геморої. За іншими відгуками пацієнтів можна зрозуміти, що, хоча мазь і знімає біль і усуває запалення, але натиснення наосліп порушує дозування, що шкідливо позначається на лікувальну дію препарату. При застосуванні наконечника мазь забивається і виникають труднощі з його промиванням. Викликає нарікання і аплікатор, який продається разом з тюбиком лікувальний засіб, згадується жорстка рельєфна поверхня незручна в застосуванні.

Іноді у відгуках зустрічаються скарги на те, що при тривалому застосуванні мазі Проктоседил було помічено появу головного болю і нудоти, що в свою чергу викликало депресивний стан.

» Без категорії » Лікування геморою маззю Проктоседил