Лікування геморою за допомогою таблеток

Показання до застосування таблеток від геморою

Геморой вважається достатньо складним захворюванням, і, в першу чергу, тому, що перші стадії патології часто протікають приховано, без будь-яких виражених симптомів. У більшості випадків хворі дізнаються про геморої лише тоді, коли відчувають раптовий біль і виявляють кровоточивість з анального отвору, що є ознаками загострення хвороби.

Якщо геморой все ж вдається виявити на ранніх етапах розвитку, то в деяких випадках виходить обійтися і без застосування медикаментів: досить налагодити харчування, дотримуватися гігієнічні правила і кілька разів провести нескладні процедури у вигляді ванн або примочок. На середньої і хронічної стадії захворювання без медикаментозної терапії вже не обійтися.

Однозначним показанням до використання лікарських засобів є хронічний перебіг геморою, а також період реабілітації після оперативного втручання. Використання таблеток та інших препаратів у випадках націлене на усунення або полегшення симптомів загострення і попередження можливих ускладнень.

Якщо протягом геморою хронічне, то призначається профілактичний прийом медпрепаратів, для зниження ймовірності та частоти рецидивів.

Фармакокінетика

Таблетки від геморою і інших захворювань вен і артерій. Завдяки препарату, поліпшується кровообіг, знижується капілярна проникність, активується лімфодренаж, поліпшується обмін рідини в тканинах.

Дія таблеток триває до 11 год.

Можливі запаморочення, болі в голові, загальний дискомфорт, диспепсичні явища, алергія, ознаки коліту.

Спосіб застосування та дози таблеток від геморою

При геморої приймають по 1 таблетці з ранку і ближче до ночі, після прийому їжі. Стандартної тривалості лікування немає: вона визначається індивідуально.

Фармакокінетика

Таблетки від геморою і варикозної хвороби, з великим вмістом троксерутину. Препарат перешкоджає пошкодженню мембран клітин, яке виникає внаслідок протікання окислювальних процесів.

Побічна дія

Шкірні прояви алергії, болі в голові, розлади сну, дискомфорт в органах травлення, відчуття втоми, диспепсія.

Спосіб застосування та дози таблеток від геморою

Таблетки на основі діосміну, які забезпечують венотонизирующее і сосудопротекторное дію. Дія таблетки триває до 11 год.

Запаморочення, диспепсія, алергічні прояви, болі в голові.

Спосіб застосування та дозування таблеток від геморою

Венотонізуючу таблетки від геморою, які зменшують розтяжність венозних стінок, знижують ймовірність венозного застою. Тривалість виведення препарату – 11 год.

Спосіб прийому і доза таблеток від геморою

Судинозвужувальний засіб для комплексної терапії геморою і анальних тріщин.

побічні прояви

Порушення серцевого ритму, підвищення кров’яного тиску, алергія, занепокоєння, болі в голові, почервоніння обличчя, розлади сну.

Спосіб використання і доза таблеток від геморою

Передозування

Взаємодії з іншими медикаментами

Умови зберігання та термін придатності

Фармакокінетика

Капіляростабілізуючі таблетки від геморою, що відносяться до биофлавоноидам. Завдяки препарату, підвищується венозний тонус і полегшується венозний кровотік, що значно зменшує навантаження на вени. Одночасно знижується вираженість набряку і усувається запальний процес.

Спосіб застосування та дозування таблеток від геморою

Приймають по 1 таблетці з ранку натщесерце. Тривалість терапії – близько 2-х міс. Під час загострення можна приймати до 3-х таблеток на добу (з їжею) протягом тижня, після чого переходити на стандартну схему прийому препарату.

Фармакокінетика

Таблетки від геморою з багатим вмістом лютеоліна, органічних кислот, антрахинонов і в’яжучих речовин. Багатокомпонентний рослинний склад не дозволяє простежити кінетичні властивості даного препарату.

Спосіб застосування та дозування таблеток від геморою

Приймають перший тиждень по 2 таблетки двічі на добу з їжею. Згодом прийом обмежують 1 таб. двічі на добу, протягом 1-1,5 міс.

Протизапальні і знеболюючі таблетки, відносяться до комбінаціям ібупрофену. Дія препарату може тривати до 24 год.

Протипоказання до застосування

Схильність до алергічних проявів, виразка шлунка і 12-палої кишки (гострий період), внутрішні кровотечі, виражені ураження печінки або нирок, аспірінозавісімая бронхіальна астма, пошкодження зорового нерва, вагітність, грудне вигодовування, педіатрія (діти до 12 років).

Побічна дія

Болі в животі, диспепсія, погіршення зору, подразнення травного тракту, зміни в складі крові.

Спосіб застосування та дози таблеток від геморою

Передозування

Взаємодії з іншими препаратами

Умови зберігання та термін придатності

Таблетки від болю і запалення при геморої на основі німесуліду. Дія препарату проявляється протягом 3-4 годин.

Протипоказання до застосування

Виразки і ерозії системи травлення (гостра стадія), внутрішні кровотечі, важкі хвороби печінки або нирок, вагітність і грудне годування, ранній дитячий вік, аллергически налаштований організм.

побічні симптоми

Диспепсія, болі в животі, запаморочення, алергія, набряки.

Спосіб застосування та дозування таблеток від геморою

Умови зберігання та термін придатності

Зберігають до 3-х років при кімнатній температурі.

Біологічно активний препарат на рослинній основі, здатний підсилювати кровообіг, усувати набряки, болі і запальний процес.

Спосіб застосування та дози таблеток від геморою

Біологічно активний препарат, що рятує організм від токсичних речовин, що поліпшує кровообіг, зміцнює судинну стінку і нормалізує дефекацію.

Спосіб застосування та дози таблеток від геморою

Умови зберігання та термін придатності

Фармакокінетика

БАД на основі ялівцю, кульбаби, манжети, льону, колючніка, пастушої сумки, кропу, водного перцю, стальника, шандри, гінкго білоба, дубровника, подорожника і ін. Рослинних компонентів. Кінетичні властивості не вивчалися.

Спосіб застосування та дози таблеток від геморою

Фармакокінетика

Таблетки, що покращують стан кровоносних судин, що розріджують кров і перешкоджають утворенню тромбів. Компонентами кошти є шавлія, плід лотоса, кореневище валеріани, астрагал.

Способи застосування і дозування таблеток від геморою

Фармакокінетика

Тайські капсули для поліпшення кровообігу і зміцнення судин. Мають комплексною дією, що дозволяє застосовувати їх і для лікування інших патологій, в тому числі серцево-судинних і шкірних захворювань.

Спосіб застосування та доза препарату від геморою

Ефективні таблетки від геморою

Кожен препарат від геморою може бути ефективний по-своєму – тобто, в будь-якому одному напрямку. Так, якщо геморой супроводжується анальними тріщинами, то більш ефективними можуть стати комплексні препарати зі спазмолітичну і знеболюючу дію (наприклад, веролган, спазмовералгін).

Позбавити від зайвої наповненості вен і відновити венозний кровообіг може трентал, ібуклін, ібупрофен.

Капіляростабілізуючі препарати допоможуть усунути набряк і відновити судинний кровообіг.

При кровоточивості гемороїдальних вен обов’язково слід підключати місцеву терапію у вигляді мазей, гелів, примочок і свічок.

Для поліпшення динаміки лікування дуже важливо налагодити травний процес, усунути запори, які часто є причиною підвищення венозного тиску в вузлах і травмування анального отвору.

Недорогі таблетки від геморою

Аскорутин – це капіляростабілізуючих препарат з розряду біофлавоноїдів. Застосовується в комплексній терапії судинних захворювань. Приймають таблетки по 1 шт. тричі на добу. Середня вартість препарату – близько 4 грн за 10 таблеток.

Ескувіт – Капіляростабілізуючі таблетки на основі кінського каштана, що усувають ознаки венозної недостатності і зменшують запальні явища. Стандартне призначення медпрепарату – по 1 таблетці тричі на добу після прийому їжі. Середня вартість таблеток – 60 грн за 40 шт.

Венорутинол – таблетки на основі троксерутину – вітамінного препарату з ангіопротекторні здібностями. Венорутинол усуває набряк і запалення, підвищує судинний тонус, зміцнює стінки судин. Препарат приймають перорально по 1 табл. з ранку і ближче до вечора, протягом місяця. Середня вартість препарату – 65 грн за 20 таблеток.

Ібупрофен – протизапальний і знеболюючий засіб з розряду НПЗЗ. Приймають по 300 мг до 5 разів на добу, залежно від показань. Вартість препарату – близько 15 грн за 50 таблеток по 200 мг.

Німесулід – протизапальний і знеболюючий засіб групи НПЗЗ. Призначають по 1 табл. 1-2 рази на добу, після їди. Середня ціна таблеток – 18 грн за 30 шт.

Таблетки від геморою бажано застосовувати в поєднанні зі спеціальними мазями (кремами) і супозиторії: комплексний підхід зробить лікування ефективнішим, а період ремісії – більш тривалим. Однак не слід забувати, що подібне лікування повинен призначати і контролювати тільки кваліфікований медичний фахівець.

Для простоти сприйняття інформації, дана інструкція із застосування препарату “Лікування геморою за допомогою таблеток” переведена і викладена в особливій формі на підставі офіційної інструкції для медичного застосування препарату. Перед застосуванням ознайомтеся з анотацією, що додається безпосередньо до медичного препарату.

» Лікування геморою за допомогою таблеток