Лавровий лист – народний засіб для лікування геморою

  • Для приготування відвару необхідно взяти 50 грам лаврового листя, помити їх під струменем проточної води і опустити в каструлю з окропом. Варити необхідно 15-20 хвилин, потім отриману рідину процідити і вживати по 200-250 мл на добу. Для зручності вживання дане кількість можна розділити на кілька прийомів.

Варто окремо зазначити, що у лаврового листа досить специфічний смак, а тому якщо вам складно, то спробуйте зменшити кількість використовуваних листя.

Дуже важливо пам’ятати і про те, що існують люди, яким не можна пити відвар з лаврового листя. Це вагітні та жінки, а також люди, які страждають від різних захворювань органів травлення (наприклад, такими як виразкова хвороба дванадцятипалої кишки або шлунка, гострий і хронічний панкреатит, холецистит). Також не варто вживати подібний відвар людям, схильним до запорів.

компреси

  • Можна також використовувати компреси з відвару лаврового листя (2 столові ложки на 1 склянку води). Отриманою рідиною необхідно змочити ватні тампони і прикладати їх на розширену і запалену вену. Курс лікування 2-3 тижні, найкраще використовувати такий метод до тих пір, поки не зникнуть всі симптоми захворювання.

Компреси необхідно використовувати 2-3 рази в день, краще всього вранці і ввечері, після ретельного туалету анальної області.

Висока ефективність такого методу обумовлена ​​зменшенням набряку, запальної інфільтрації, а також зниженням концентрації біологічно активних речовин в області гемороїдальних вузлів.

Винничук

  • Поза періодом загострення геморою можна використовувати сидячі ванночки з використанням відвару лаврового листа. Для його приготування необхідно в 5 літрах води відварити 100 грам даної рослини, а потім остудити до кімнатної температури. Після цього необхідно перелити отриману рідину в невеликий таз і приймати ванночку протягом 15-20 хвилин. Курс процедур повинен становити не менше 10-12.

Дуже важливо, що використання лаврового листа при геморої для ефективного лікування необхідно поєднувати з іншими методами терапії, наприклад, місцевим використанням свічок, вживанням проносних і т.д.

Також варто згадати і про те, що при геморої 3-4 стадії необхідно хірургічне втручання, оскільки ніякі методи народної медицини, в тому числі і використання лаврового листа не зможуть повністю зцілити дане захворювання.

» Без категорії » Лавровий лист – народний засіб для лікування геморою