Застосування ебонітових свічок при захворюванні прямої кишки

Ебонітові свічки від геморою коричневого або чорного кольору. Вони щільні і тільки за формою нагадують супозиторії, зазвичай застосовуються при лікуванні захворювання. Ебоніт є вулканізований синтетичний каучук. Рекомендується зберігати ебоніт в темному місці без доступу світла, так як останній «старіє» під дією ультрафіолету.

зміст:

Як діє ебоніт?

При введенні свічки на поверхні слизової виникають негативні статичні заряди. Це сприяє виникненню малих біострумів, які стимулюють відновлення клітинного харчування.

Клітини слизової вистилки повертають собі здатність правильно обмінюватися рідиною і поживними речовинами, що призводить до розм’якшення калових мас.

М’язові волокна стають рухливими і таким чином перистальтика кишечника відновлюється.

Коли можна застосовувати ебонітові свічки?

Такого роду свічки застосовуються на будь-якій стадії геморою. Вони знижують інтенсивність або зовсім позбавляють від наступних симптомів геморою:

  • свербіж і біль в області заднього проходу;
  • тріщини анального отвору;
  • прожилки крові після акту дефекації;
  • вправляти гемороїдальні вузли.

При останній стадії, коли гемороїдальні вузли не можна вправити, свічки допоможуть зменшити дискомфорт. Однак цей метод не врятує від випадають вузлів, але може знизити ймовірність такого ускладнення, як тромбоз.

Застосування свічок з ебоніту

Перед застосуванням свічку і анальний отвір потрібно рясно змастити вазеліном або жирним кремом, потім акуратно ввести і залишити на ніч.

Якщо переважають болі і тріщини в області вихідного отвору, свічку рекомендують розташовувати між сідницями на ніч. Така процедура проводиться 2-4 рази. Після цього лікування продовжують введенням в пряму кишку. Терапію проводять до зникнення симптомів.

Ефект від застосування

Ебоніт допомагає не тільки зменшити дискомфорт від симптомів геморою, але і налагодити регулярний стілець, що допоможе зупинити подальше прогресування хвороби. Лікування подібною методикою призводить до розм’якшення стільця і ​​усуненню запорів.

Протипоказання

Будь-яке лікування повинне бути схвалене лікарем. З огляду на, що ебоніт досить жорсткий матеріал, при вираженій вузловій формі геморою є ймовірність травмування.

Де можна купити ебонітові свічки?

Ще зовсім недавно ебонітові свічки можна було без проблем купити в будь-якій аптеці, але на сьогодні ситуація з поставками погіршилася, і щоб придбати лікувальний засіб необхідно включитися в активний пошук. Можна порадити, перш ніж вирушати за покупкою, обдзвонити аптеки міста. Також свічки можна замовити в онлайн-маркетах. Ціна ебонітових свічок коливається від 700 до 1100 рублів за штуку.

» Без категорії » Застосування ебонітових свічок при захворюванні прямої кишки