Ефективні методи безоперационного лікування геморою

Відгуки на безопераційне лікування геморою медикаментозними засобами різні. Як правило, пацієнти відзначають, що вдається лікувати симптоми протягом тижня, але вилікувати патологію повністю не вдається. Хороші результати медикаментозне лікування показує на ранніх стадіях: знижується біль і зупиняються кров’яні виділення. Проктологи пояснюють, що це відбувається за рахунок оптимізації потоку крові і зниження запального процесу. Стійкість ефекту залежить від зміни раціону і способу життя. Посилення болю при утворенні тромбів прибирають препарати, що розріджують кров.

Варто відзначити, що для підбору медикаментозних засобів слід звертатися за кваліфікованою допомогою, так як протікання захворювання часто має індивідуальний характер і необхідно прояснити клінічну картину патології. Ціни на медикаментозні засоби можна подивитися в статті «Таблетки від геморою – види, ціна, відгуки».

фізіотерапія

Фізіотерапевтичні методи здатні підсилити відтік застійної крові з гемороїдальних вузлів, підвищити еластичність і тонус їх судинної стінки, надати протизапальний, антиспастический і знеболюючий ефект. З цими цілями при геморої призначають дарсонвалізацію, електрофорез, струми УВЧ, магнітотерапію. Для поліпшення результату рекомендується використання ректальних датчиків.

Лікувальна фізкультура

Розроблені фахівцями гімнастичні методики, призначені для пацієнтів з гемороєм, дозволяють:

  • Нормалізувати тонус анального сфінктера, який при даному захворюванні спазмовані або, навпаки, зяє
  • Зменшити застійні явища в гемороїдальних венах
  • Зменшити запори.

Використовувані вправи часто включають довільне стиснення і розслаблення ануса, підйом ніг, навантаження на черевний прес. З метою посилення лікувального ефекту деякі гімнастичні комплекси радять виконувати в теплій ванні.

малоінвазивні процедури

При патології II і навіть III стадії, якщо вузли невеликих розмірів, є можливість безоперационного видалення геморою. Малоінвазивні хірургічні втручання займають проміжну позицію між оперативним і безопераційним лікуванням геморою консервативними методами. При їх здійсненні не використовується скальпель, виникає менше ускладнень, пацієнти краще і набагато швидше реабілітуються. До них відносяться:

  • Лігування гемороїдальних внутрішніх вузлів латексними кільцями
  • склерозування вузлів
  • інфрачервона фотокоагуляція
  • Кріотерапія.

Питання про те, як вилікувати геморой без операції, хвилює багатьох пацієнтів побоюються хірургічного втручання. Кращий ефект спостерігається не від використання одного з перерахованих безопераційних методів, а від їх комплексного застосування.

Малоінвазивні методики точково впливають на гемороїдальні вузли та здатні їх видалити, але вони ніяк не впливають на причину захворювання. І якщо пацієнт не змінює стиль життя і раціон, то гемороїдальні вузли з’являться знову.

Ціни на лікування геморою без операції відрізняються в залежності від регіону і конкретної клініки. Нижче по тексту наведена приблизна вартість лікування малоінвазійними засобами.

Ціна складається з вартості обладнання, медикаментів та роботи медичного персоналу. Процедура може проходити під місцевим або загальним наркозом, що також вплине на ціну.

При склерозування гемороїдальних шишок в хворий вузол вводиться речовина, під дією якого відбувається наповнення шишки сполучною тканиною. Вузол зменшується під час операції з утворенням рубця. Вартість коливається в залежності від марки апарату і кількості вузлів, що підлягають ліквідації. Середня ціна видалення гемороїдальних вузлів за методом склерозування – 9000 руб.

В основі дезартерізаціі лежить перев’язування артерій, що доставляють кров до гемороїдальних вузла, в результаті вони, позбавлені харчування, склерозируются. Виявлення необхідних судин здійснює аноскоп з ультразвуковим датчиком. У регіонах дезартерізація коштує від 21 тисяч рублів, а в Москві від 38 тисячі рублів. У тому випадку якщо виробляються додаткові операції, наприклад, підшивання вузлів до кишечнику, ціна збільшиться до 60 тисяч рублів.

Температурний вплив пучком інфрачервоних світла – інфрачервона фотокоагуляція обійдеться в 2 500 рублів. При цьому методі відбувається коагуляція тканин, в результаті якої руйнується гемороїдальна шишка.

При лигирование латексними кільцями відбувається видалення гемороїдального вузла, внаслідок перетягування латексом. Ціна залежить від кількості перетягували вузлів і відрізняється від 2 до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

» Без категорії » Ефективні методи безоперационного лікування геморою