Ефективний засіб для лікування геморою – таблетки троксевазином

Таблетки троксевазином при геморої призначають для внутрішнього застосування. Як відомо, геморой є захворюванням, в основі якого лежить порушення тонусу венозної стінки. При цьому утруднюється кровообіг в судинах товстої кишки, порушується будова їх стінки, вони стають звитими. У зв’язку з цим крім місцевих терапевтичних заходів з використанням клізм, свічок і компресів, все більше застосування знаходять препарати, що об’єднуються в групу венотоников.

Сьогодні серед численної кількості ліків, що поліпшують венозний тонус, одне з перших по ефективності місць займають таблетки троксевазина. Вони широко застосовуються при різних хворобах судин, в тому числі і при варикозному розширенні вен нижніх кінцівок.

Одним з головних дійових компонентів троксевазина є хімічний аналог природного речовини, яке називається рутин. Препарат випускається в таблетках, зміст основного інгредієнта в яких становить 300 мг. Фармакологічні ефекти троксевазина наступні:

  • Зміцнення ослабленою венозної стінки і відновлення її структури. Це пов’язано зі здатністю рутина потенціювати дію аскорбінової кислоти, яка, як відомо, стимулює синтез колагену (він утворює каркас судинної стінки).
  • Зниження проникності судини для білкових молекул і зменшення набряку навколишніх тканин.
  • Зменшення ризику утворення тромбів.
  • Зниження активності запального процесу.
  • Поліпшення мікроциркуляції в капілярах.

Для того, щоб якомога швидше позбутися симптомів патології, прийом троксевазина всередину найкраще комбінувати з його місцевим застосуванням у вигляді гелю. Капсули троксевазина при геморої вживають 3 рази в день курсом близько 2-х тижнів. Слід пам’ятати, що їжа підсилює всмоктування препарату, а тому його приймають під час їжі. Після того, як зникли основні симптоми захворювання, рекомендується перейти на підтримуючу дозу – 1 капсула на добу впродовж місяця.

Системна дія препарату покращує венозний відтік не тільки в венах кишечника, але і нижніх кінцівок, печінки і серця. Все це дозволяє використовувати троксевазін у пацієнтів з наявністю декількох супутніх захворювань.

Якщо лікування є комбінованим, тобто одночасно проводиться локальне лікування за допомогою гелю, то останній наносять на ватний тампон і після ретельного туалету анальної області прикладають до ураженої ділянки. Всередину кишки засіб вводити не можна!

» Без категорії » Ефективний засіб для лікування геморою – таблетки троксевазином