Гліцеринові свічки в допомогу при лікуванні геморою

Однією з головних причин розвитку хвороби є щільний стілець, хронічні запори. Вони можуть турбувати вагітну жінку, літньої людини через недостатню рухової активності. Іноді запор може виникнути раптово. Наприклад: порушення дієти, після пологів і високих температур. У цих випадках важливо своєчасне спорожнення кишечника, тому що це захищає від загострення вже існуючого геморою або запобігає його появі.

Пацієнти часто цікавляться, чи можна застосовувати гліцеринові свічки при геморої і в якому випадку? Зазвичай даний вид супозиторіїв призначається, якщо необхідно впоратися з запором більш щадним способом, ніж проносні засоби в таблетованій вигляді. Проносні препарати є не завжди хорошим методом через протипоказання. Застосування очисної клізми ефективно, але вимагає спеціальних умов захід, тому ставити клізму не завжди зручно і доцільно.

Застосування і постановка гліцеринових свічок

З дводенним запором можна впоратися м’якшими методами в більшості випадків. Одним з таких методів є застосування свічок з вмістом гліцерину. При ректальному введенні вони дратують слизову оболонку прямої кишки. Також цей препарат викликає рефлекс на дефекацію, при цьому гліцерин розм’якшує і обволікає калові маси, полегшуючи тим самим спорожнення.

Гліцерин при геморої широко застосовується при звичних, вікових та інших запорах. При стадії загострення використання свічки не бажано, тому що свічки зайвий раз дратують пряму кишку. Не рекомендується також з цієї ж причини використовувати при запальних захворюваннях і тріщинах прямої кишки.

Існує дві форми препарату, доросла і дитяча. При запорах дитячі свічки застосовуються у дітей до 11-12 років.

Вводити слід один раз вранці після сніданку через 25 хвилин, тому що після введення через 20 хвилин ваш організм почне дефекації. Якщо свічки викликають роздратування прямої кишки, то лікування негайно припиняють. Вводять в пряму кишку масляну мікроклізму. Для цього може застосовуватися рослинне, соняшникова, оливкова олія.

Гліцерин не всмоктується в кров, тому свічки можна застосовувати для лікування закрепів і геморою при вагітності, а також в період лактації після пологів.

Самостійно гліцеринові свічки застосовують не довго, тому що це переважно міра першої допомоги. Якщо причини запору очевидні, то необхідно усунути причину хвороби, що викликав запор.

Відгуки про гліцеринових свічках при геморої

Відгуки пацієнтів про свічках з гліцерином, свідчать, що даний вид супозиторіїв добре справляється з запорами. Пацієнтки відзначають, що рекомендацію про застосування свічок вони отримують від лікуючого лікаря, якщо проблема виникає під час вагітності або після пологів, коли інші проносні засоби протипоказані.

Також у відгуках звертається увага, що якщо лікувати геморой медикаментозно, а при цьому не усунути запор, то терапія не робить належного впливу. Гліцеринові свічки сильно ковзають в руках, тому вимагають особливої ​​вправності при постановці. Хворі відзначають побічні ефекти у вигляді запаморочення і зниження артеріального тиску, але свічки відмінно діють, і в туалет доводиться бігати неодноразово.

» Без категорії » Гліцеринові свічки в допомогу при лікуванні геморою