Геморой і потенція: чи є вплив?

Єдиний зв’язок між ураженням вен прямої кишки і сексуальною дисфункцією – це можливу наявність простатиту, який виникає з тієї ж причини, що і геморой. Гіподинамія, що викликає обидва патологічних процесу, призводить до застою крові в малому тазі, що не може не позначитися негативно на статевих органах і кишечнику.

Супутнє геморою запалення передміхурової залози може знижувати ерекцію і, одночасно з цим, еякуляцію. У чоловіка з’являється часте сечовипускання, яке приносить йому додатковий дискомфорт і ускладнює нормальне статеве життя.

Опосередкований вплив геморою на ерекцію

При початковій стадії геморою пацієнти не звертають особливої ​​уваги на слабо виражену патологію. Чоловік підтримує звичайний спосіб життя і захворювання ніяк не позначається на сексуальній функції. Якщо ж гемороїдальні вузли збільшуються і хвороба приймає наступну, більш важку, форму виникає біль в промежині, що доставляє значний дискомфорт. В цей час можуть виникнути психологічні проблеми, які і визначать основний вплив геморою на потенцію у чоловіків.

Біль повністю змінює життєві пріоритети, просто кажучи, чоловік не може зосередитися ні на чому іншому окрім хвороби. Виникають кровотечі із заднього проходу, сильний дискомфорт при звичайних діях як сидячи, так і стоячи. Симптоми захворювання здатні не тільки викликати виправдане занепокоєння, але і прямо відправити в депресію. І тут вже не до бажання займатися сексом. Якщо розглядати питання з цієї точки зору, то стає очевидним, що геморой в 3 або 4 стадії може зруйнувати інтимні стосунки.

Практично у всіх проктологічних захворювань є дуже важливий психологічний аспект. Пацієнти з гемороєм, як правило, стають тривожними, недовірливими і цілком зосереджуються на свою недугу. Прогресуюча депресія призводить не тільки до зниження потенції, але і лібідо в цілому.

Болі, які супроводжують геморой, кровотечі і дискомфорт в анальної області є додатковими факторами, які перешкоджають пацієнту вести нормальне сексуальне життя. Подумайте, адже для нормального статевого акту необхідна повна розслабленість чоловіки, а не зосередження його на хворобливих відчуттях.

Під час еякуляції, на її фінальної стадії, м’язи паху напружуються, а при геморої будь-яке зусилля викликає сильний біль, що не може не позначитися на ерекції. Неприємні відчуття можуть в психологічному плані повністю поміняти установки, що відіб’ється на ерекції в сторону її ослаблення або повного погашення. Чоловік, позбавлений бажання жити інтимним життям, починає відчувати себе невпевнено, що замикає коло, а також може призвести до виникнення комплексу страху невдачі. У цій опосередкованої зв’язку і криється відповідь на питання, як геморой впливає на потенцію. На тлі геморою можливе виникнення ускладнень, які будуть впливати на ерекцію вже прямим чином, наприклад, при хворобах сечостатевої системи.

Важливим є і той факт, що таку проблему як геморой чоловіки схильні приховувати від своїх дружин. Тому статевого акту вони намагаються уникати навмисно, щоб дружина, бува, не виявила у них наявність даної хвороби.

В силу сказаного вище може виникнути закономірне питання: чи потрібне чоловікові лікування супутніх психологічних розладів? Відповідь на це питання негативна. У міру того, як будуть вщухати запальні явища в прямій кишці, потенція повинна буде відновитися сама собою. Якщо ж цього не станеться, то необхідно додаткове консультування уролога або андролога.

профілактичні заходи

Геморой і потенція безпосередньо не пов’язані, але говорити про нормальний секс при геморої також не представляється можливим через вплив психологічних факторів. Уникнути сексуальних розладів можна вживши заходів радикального характеру щодо усунення проблеми. При перших ознаках геморою варто звернутися до проктолога і провести лікування. Також слід виключити причини, що сприяють виникненню і розвитку хвороби, так звані фактори патогенезу. Варто більше рухатися, так як застійні явища в області малого тазу виникають через гіподинамії, стежити за харчуванням, уникати підняття важких предметів на роботі в побуті або спорті. Особливо важливим є розуміння, що геморой піддається лікуванню. Це збереже бадьорість духу і впевненість у своїх силах. Пам’ятайте, що будь-яку недугу виліковний при своєчасній медикаментозної терапії або малоінвазивними методами. У запущених випадках, можливо, буде призначено хірургічне втручання.

» Без категорії » Геморой і потенція: чи є вплив?