Геморой і куріння

Стимуляція шлунково-кишкового тракту і геморой

Куріння тютюну стимулює всі системи організму, в тому числі шлунково-кишковий тракт – тому геморой тримає кращих в регулярних лещатах. Завдяки такій постійної стимуляції шлунково-кишковий тракт скорочується навіть тоді, коли це не потрібно, і випорожнення стають проблемою.

Вживання кави і геморой

Мало хто з кращих вийде з чашкою кави без сигарети в руці. Це подвійний удар по організму. Фахівці Мічиганського університету рекомендує уникати кофеїну, якщо у вас геморой. Так само як кофеїн, нікотин, стимулює шлунково-кишковий тракт, це може викликати неприємні випорожнення, які не дають можливості вилікуватися від геморою. Уникайте кофеїну, краще спробуйте побалувати себе смачними продуктами з високим вмістом волокна, щоб пом’якшити стілець і зробити його вихід простіше, це гарна допомога організму, щоб геморой швидше гоївся.

Малорухливий спосіб життя і геморой

Логічно, що всі системи вашого організму, в тому числі травна система, хочуть активно працювати, а для цього їм постійно потрібен приплив крові, щоб нормально функціонувати. А куріння і сидячий спосіб життя, навпаки, викликають звуження вен, провокує їх важкопрохідної. Це може пояснити, чому офісні службовці так добре знайомі зі станом геморою. Постарайтеся робити вправи близько двадцяти хвилин в день, і ви будете зцілюватися набагато швидше.

Стрес і геморой стрес може сприяти геморою. Ви коли-небудь чули термін “щільно сидять калові маси»? Усуваючи стрес, вам вдасться полегшити напругу у всьому тілі, в тому числі активізувати роботу вашої травної системи, розслабляючи кишечник, і ви опинитеся менш схильні до переїдання неякісної їжі, яка теж сприяє зростанню геморою. Спробуйте йогу або просто навчитеся розслаблятися на деякий час, щоб уникнути повторного стресу, який погіршує ваш геморой.

терміни лікування

Пам’ятайте, що геморой може перестати вас турбувати приблизно через два тижні з виправленим дієти і веденням активного способу життя. Якщо ваш геморой продовжує турбувати вас довше, зверніться до лікаря для альтернативного лікування.

Верхній відділ травного тракту

Для того щоб нам краще зрозуміти, як і чому куріння впливає на травну систему, зрозуміти основну механіку роботи цього відділу. Рот не тільки є основною точкою входу їжі, але і в якості відправної точки для вдихання повітря. Рот є життєво важливою частиною дихальної і травної системи. Травний тракт починається з ротової порожнини і закінчується анусом.

Рот і горло – дві частини травної та дихальної системи. Обидві системи зв’язані між собою цими частинами. Надгортанник служить контрольно-пропускному пункту для регулювання потоку харчових продуктів або повітря. Але ця структура не повністю герметична, повітря також проходить в шлунок кожен раз з їжею.

Рот, мова і горло – частини травної системи, особливо верхніх відділів травного тракту. Перший етап травлення відбувається в ротовій порожнині, де їжа фізично подрібнюється жувальними діями рота. Харчування також хімічно подрібнюється слиною, а потім проходить в шлунок через стравохід.

Куріння і наша травна система

Дьоготь є хімічним продуктом куріння, він входить в легені при вдиханні диму, але також залишається як залишок у роті. Разом з димом, який входить в систему травлення, дьоготь входить в травну систему, і це є причиною багатьох серйозних захворювань.

Куріння призводить до розвитку багатьох небезпечних для життя захворювань, включаючи рак легенів, рак товстої кишки, емфізема та хвороби серця. Щороку понад 400.000 людей тільки в США вмирають від куріння сигарет. Одна з кожних п’яти смертей в Сполучених Штатах пов’язані з курінням. Оцінки показують, що близько однієї третини всього дорослого населення світу курить. Дорослі чоловіки, здається, курять менше, але жінки і підлітки обох статей, курять більше. Куріння впливає на весь організм, в тому числі і на травну систему.

Які шкідливі наслідки куріння для травної системи?

Куріння може зашкодити всі частини травної системи, сприяє таким поширеним захворюванням, як печія і виразкова хвороба, а також геморой. Куріння збільшує ризик розвитку хвороби Крона, і утворення каменів в жовчному міхурі, які утворюються, коли рідина, що зберігається в жовчному міхурі, твердне у вигляді шматків. Куріння також ушкоджує печінку. Погана її робота створює ризик переповненості кров’ю вен, і від цього може виникнути застій крові в венах і підвищений тиск на їх стінки. Від цього можуть утворитися гемороїдальні вузли.

Виразкова хвороба

Виразкову хворобу вважають біль слизової оболонки шлунка або дванадцятипалої кишки, яка є початком тонкої кишки. Виразкова хвороба – дуже поширене захворювання: у одного з десяти чоловік виразка розвивається в деякий час життя. Однією з причин виразкової хвороби є бактеріальна інфекція, але деякі виразки викликані тривалим застосуванням нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ), таких як аспірин і ібупрофен (Advil).

У деяких випадках ракові пухлини шлунка або підшлункової залози можуть привести до виразки. Виразкова хвороба, що не викликана стресом або прийомом гострої їжі, теж може турбувати людину. І тоді він може мучити себе бідним меню, вживати мінімум продуктів, що сприяє розвитку геморою. До того ж, стрес від болю при виразці провокує його появи через зайвої напруги і Незлагоджений роботи органів травлення.

Дослідження показали, що люди, які курять сигарети, більш схильні до розвитку цієї хвороби. Якщо люди з виразкою продовжувати палити, їх виразки незагойні, або це може зайняти більше часу, ніж зазвичай, щоб зажити. Люди мають більше шансів на їх загоєння виразки, якщо вони кидають курити, в порівнянні з лікуванням виразки за допомогою ліків. Куріння також підвищує ризик розвитку інфекцій – однієї з найпоширеніших є бактерія під назвою Helicobacter Pylori, вона підвищує ризик розвитку виразки і геморою як слідства ще й від прийому алкоголю і безрецептруних знеболюючих.

Рак травної системи (рота, шлунку, прямої кишки)

Куріння є одним з основних причинних факторів раку. Дьоготь як побічний продукт куріння є побічним продуктом вдихання диму і при впливі на тканини організму може викликати аномальний ріст клітин. Ракові пухлини прямої кишки сприяють розвитку гемороїдальних вузлів, оскільки стоншуються стінки вен і не витримують потоку крові, який по ним проходить.

Детально про вплив куріння на геморой

Пам’ятайте, що геморой – це захворювання певного виду вен, а не всіх. Це варикоз вен навколо ануса, які в результаті куріння можуть бути надмірно роздратовані. Отже, як же куріння впливає на стан анальних вен?

Куріння підвищує кров’яний тиск, стискаючи вени. Це стосується всіх вен, а не тільки тих, які знаходяться в області ануса. Тютюн не підкоряється вашій волі і стискає вени так, як хоче він, а не так. Як хочете того ви.

Коли ваші анальні вени стискаються, і їх кров’яний тиск підвищується, в них може дуже швидко і легко з’явитися роздратування. Стінки вен стають тоншими і тиск на них все підвищується. Ще більше сигарет – і робота кровотоку може бути порушена.

По-справжньому погано те, що, як тільки ви виявите у себе гемороїдальні кровотечі через напругу вен, стінки яких лопаються, це викликає ще більше роздратування вен, і ще більш імовірно, що симптоми геморою посиляться в майбутньому. Це стає порочним колом, надмірно чутливі анальні вени і куріння, яке робить їх ще більш чутливими і болючими.

висновки

Куріння може серйозно порушити роботу травної системи. Куріння може призвести до багатьох серйозних захворювань травної системи, таких як хвороба Крона, хвороба печінки, спровокувати утворення і зростання каменів в жовчному міхурі і виразкову хворобу.

Куріння послаблює нижній стравохідний сфінктер, який відповідає за запобігання попадання кислоти в стравохід.

Після шлункова кислота починає накопичуватися в стравоході, внутрішньої оболонки шлунка і може призвести до її пошкодження і запорів.

Геморой, як правило, викликаний тривалим сидінням в туалеті і запорами. Будь перерву в роботі травної системи може потенційно привести до геморою або до погіршення симптомів вже існуючого геморою.

Отже, що можна зробити? Звичайно, ви знаєте, що вам слід кинути курити. Скоротіть кількість сигарет в день, купіть спеціальний нікотиновий пластир, протівотабачную жувальну гумку. Зробіть все можливе, щоб кинути палити і вигнати геморой з вашого організму.

» Геморой і куріння