Геморой і запор при вагітності

Короткі відомості про геморої і запорах під час вагітності

Геморой – це опухлі вени в кінці товстої кишки в області ануса. Вони іноді виступають з ануса (це зовнішній геморой). Вони також можуть бути розташовані на внутрішній стороні нижньої кишки (це внутрішній геморой). Кровотеча, свербіж і біль – це загальні симптоми геморою.

Геморой виникає під час вагітності, тому що збільшена матка дає додатковий тиск на велику вену (нижня порожниста вена), яка перетікає в вени товстої кишки.

Запор теж є спільною проблемою під час вагітності, викликає менш часті і більш напружені руху кишечника. Кишечник звичайно рухається повільніше під час вагітності, і добавки заліза у вітамінах також можуть викликати запор.

Причини геморою і запору у вагітних

Погане травлення викликає геморой побічно, якщо у вас запор. Ви схильні напружуватися, коли у вас є труднощі з випорожненнями, яка чинить тиск на вени і в кінцевому підсумку це призводить до геморою. Анальні інфекції та сидіння протягом тривалого періоду часу – найпоширеніші причини цього стану.

Для лікування свербежу або болю при геморої

Протирайте ретельно анус після кожної дефекації. Акуратно протріть його від передньої до задньої частини. Дитячі вологі серветки зазвичай м’якші, ніж туалетний папір. Якщо ви використовуєте туалетний папір, використовуйте тільки м’яку, незабарвлену, без запаху туалетного паперу.

Прийміть теплу ванну або сидячу ванну. Тепла вода може допомогти зменшити або заспокоїти симптоми геморою. Додайте соди в воду, щоб полегшити свербіж.

Застосовуйте компреси з льодом.

Не сидіть в протягом тривалого часу, особливо на жорстких стільцях.

Лікарі вам можуть рекомендувати

Ліки з рецептом або без, які можна застосовувати до геморою, щоб полегшити свербіж і біль.

Навіщо потрібно очищення прямої кишки

Коли справа доходить до обговорення запорів, варіантів очищення товстої кишки, і проблем, через які можна мати запор, якщо травний тракт не працює належним чином, ви, напевно, чули про можливість лікування геморою, але ви дійсно не знаєте, що це таке ? Для багатьох людей симптоми запору і геморою не говорять про найгірше, що може трапитися, якщо ви не хочете очистити товсту кишку від відходів.

Здебільшого запор і геморой може давати схожі симптоми, особливо у вагітних. Кровоносні судини в анус або навколо ануса наповнюються надлишкової кров’ю. Це призводить до їх набухання. Як правило, це само по собі не станоавітся проблемою. Проте, коли є тиск щодо кровоносних судин, значить, у вас виникли проблеми. Запор, і напруга, яке йде з ним рука об руку, є одним із прикладів тиску, яке абсолютно не потрібно в даному випадку. Ось чому так важливо провести очищення товстої кишки, якщо ваше тіло не може очиститися самостійно.

Болі і кровотечі є спільними симптомами геморою. Тиск на кровоносні судини може дуже дратувати тканини навколо них, викликаючи біль. Якщо у вас запор, ви розумієте, що таке тиск є, до того ж, ви напружуєтеся і намагаєтеся підштовхнути дефекації з ануса.

Якщо тиск сильне і при цьому ще й напруга, кровоносні судини можуть навіть лопнути, що призводить до кровотечі з гемороїдальних вузлів. Якщо ви робите щось, щоб допомогти вашій товстої кишки очиститися від відходів, розрив може відбуватися знову і знову, викликаючи регулярні напади кровотечі і болю. Саме тому багато вагітних жінок приходять до необхідності очищення товстої кишки.

Вибір варіантів очищення товстої кишки

Як вибрати варіанти очищення товстої кишки, які будуть краще для вас? Спочатку ви можете просто думати, що ви хочете зупинити запор і прибрати симптоми геморою. Звичайно, ви хочете полегшення. Це даність. Однак, в залежності від того, який метод очищення товстої кишки ви виберете, ви можете отримати різні ефекти очищення.

Якщо ви приймаєте клізми як ректальний варіант очищення товстої кишки, це може тільки очистити лише нижню частину товстої кишки. Проте, якщо у вас є затримки калу далі в травному тракті, ви все ще будете мати проблеми зі здоров’ям.

Замість цього, ви можете вибрати оральное очищення товстої кишки. В цьому випадку, ректальні методи не тільки очищають товсту кишку від відходів, а й віддаляються будь-які інші відходи, які застрягли на протязі всього травного тракту. Як правило, це добавки у вигляді капсул, рідин або таблеток. Вони рухаються зі шлунка через кожен розділ травного тракту, щоб прибрати будь-які відходи, які забивають травний тракт по всьому тілу.

Якщо ви вирішили піти оральним шляхом очищення товстої кишки, ви можете подумати про ще одну річ. Чому б не отримати більше, ніж просто очищення товстої кишки від відходів з вашого тіла? А хіба це можливо? Багато рішень очищення товстої кишки на увазі додаткові методи. Одним з найпопулярніших є використання кисню. Кисень є природним цілителем тіла і може дати вам можливість відчувати себе краще, в міру того як ваше тіло очищається.

Кисень можна отримати при апаратному методі впливу в умовах стаціонару. Одним з таких методів впливу є запуск кисню через пряму кишку за допомогою спеціальної трубки.

лікування

Геморой і запор можна вилікувати, хоча вони повторюються, якщо ви продовжуєте відчувати біль через погане травлення, що призводить до запорів. Для цього є актуальні процедури. Більшість кремів проти геморою містять кортикостероїди, здатних заспокоїти біль і свербіж і зменшити пухлину. Ви також можете отримати допомогу шляхом сидячих ванн в теплій воді, відповідно до порад лікаря. Візьміть також смягчители стільця, щоб випорожнення могли легше пройти через пряму кишку, тому що напруга від жорсткого стільця і ​​запори завадять вилікувати геморой, принести зцілення.

Видалення проявів геморою і запору

Вам може знадобитися медичне втручання, якщо прояви геморою – шишки і ранки – не загоюються. Інфрачервона коагуляція зменшує внутрішні гемороїдальні вузли. Упертий геморой може бути видалений хірургічним шляхом, хоча лікарі зазвичай застосовують це втручання тільки в дуже важких і хворобливих випадків. Операція відсікає приплив крові і є менш інвазивних, ніж операція, хоча лікарі попереджають, що геморой і запор в цьому випадку мають більш високу частоту рецидивів, ніж інші методи.

Як запобігти або полегшити запори і геморой при вагітності

висновки

Поліпшення травлення допомагає прибрати постійний геморой і утримує його від повернення симптомів. Тримайте вашу травну систему працює як годинник – цього можна досягти високим вмістом клітковини в їжі і ще потрібно пити багато води щодня. Також при геморої і запорах вагітним рекомендується дієта, багата цільними зернами, фруктами і овочами, які містять волокна, вони набухають і пом’якшують стілець, щоб жінка не напружувалася і щоб не розвивався або не загострювалося геморой. Пийте принаймні від шести до восьми склянок води в день, що також запобігає погане травлення.

» Геморой і запор при вагітності