Геморой і вагітність

Симптоми геморою під час вагітності включають свербіж, печіння, біль і кровотеча в ділянці анального отвору. Кровотечі при геморої зазвичай яскраво-червоного кольору, і найчастіше його видно на туалетному папері, ніж в раковині унітазу. Коли у вагітної є ректальні кровотеча, потрібна негайна консультація лікаря, навіть якщо жінка сама підозрює, що це відбувається через геморою.

Як запобігти болю при геморої у вагітних?

Для вагітних жінок головним винуватцем освіти геморою – запор. Напружуючи при дефекації кишечник, жінка виробляє ще більший тиск на вже розширені вени. Якщо у вагітної жінки вже є запор, поговоріть з вашим лікарем про проносне. Щоб уникнути запору, в першу чергу необхідно

Пити 8-10 стаканів води в день.

Напружте м’язи піхви і області прямої кишки.

Затримайтеся в цьому положенні на 8-10 секунд, розслабтеся і повторіть вправу кілька разів.

Зробіть кілька таких вправ протягом дня.

Ви можете зробити вправи Кегеля майже всюди (сидячи на вашому столі, в машині, під час очікування лікаря), і ніхто навіть і не помітить.

Вправи Кегеля корисні з двох причин. По-перше, вони підсилюють кровообіг в прямій кишці, яка, в свою чергу, допоможе уникнути геморою.

Друга причина полягає в тому, що вони зміцнять піхву і періанальні м’язи, які сприяють загоєнню матки після пологів.

Вправи Кегеля – це вправи для зміцнення конкретної м’язи тазового дна, або PC м’язи. Ця м’яз перебуває в області тазового дна. Ці м’язи можуть допомогти вам контролювати потік сечі. Якщо ви вагітні або недавно після пологів, ви можете постраждати від нетримання сечі через ослаблення м’язів. Іноді нетримання сечі або калу може статися, коли ви чхаєте, в інших випадках це може бути витік сечі щоразу, коли ваш сечовий міхур переповнений.

Під час вправ ви повинні повільно стиснути цей м’яз і утримувати її, поки вважаєте до десяти. Це повинно бути зроблено принаймні три рази в день. Для досягнення найкращих результатів робіть цю вправу один раз стоячи, один раз сидячи і один раз лежачи на животі.

Проблема не в вправі, воно просте і легке – проблема в тому, щоб не переставати його робити.

Як позбутися від геморою, якщо вже є його перші ознаки при вагітності?

Ось кілька порад для вагітних, особливо якщо геморой в цьому стані доповнюється запором.

Тримайте себе в чистоті Зберігайте вашу анальну область такою чистою, наскільки це можливо. За допомогою вологої серветки можна знизити симптоми болю при геморої – це більш зручно, ніж використання туалетного паперу.

Лежите частіше. Уникайте положення сидячи і стоячи протягом тривалого часу, що може чинити тиск на ділянки геморою.

Нехай це зробить хтось інший. Уникайте підйому великих або помірних тягарів при вагітності.

Використовуйте вазелін. Спробуйте змащувати вазеліном область ануса, щоб охолодити її і забезпечити легкість рухів кишечника при дефекації.

Спробуйте трохи льоду. Посидьте на льодовому компресі – це може дати деяке полегшення від запалення області ануса.

Використовуйте ножні ванни. Поставте ноги в досить теплу воду, щоб полегшити стан при геморої. Можна мити анус прохолодною водою, щоб знизити рівень запалення.

Використовуйте свічки, креми. Перевірте вплив свічок на область прямої кишки, але тільки за рекомендацією лікаря.

Якщо жодне з цих коштів допоможе, ваш геморой стає ще гірше, або ви бачите будь-які кровотечі з ануса, перевірте свої статки ще раз у лікаря. Пам’ятайте, щоб перемогти геморой при вагітності, необхідно мати більше знань і допомога медиків.

Особливості геморою при вагітності

Після першого триместру вагітності ознаки геморою є досить схожими. У більшості випадків їх можна лікувати або запобігати з природним домашнім лікуванням. Справді краще використовувати природні способи домашнього лікування, щоб уникнути ризику для здоров’я плоду. Потрібно приймати ліки від геморою у вигляді умягчителей стільця або знеболюючих. Хірургія в лікуванні геморою є найбільш ризикованим способом для вагітних жінок і зазвичай не є життєздатним варіантом тому, що в більшість випадків вагітності геморой зникне після того, як жінка народжує. Геморой при вагітності може бути дуже незручною складової цього стану, що дуже напружує жінку, але лікування його може проходити без будь-яких інвазивних процедур.

Прояви геморою в різні періоди вагітності

Всі випадки геморою на різних стадіях вагітності викликані надмірними набряками і запаленням кровоносних судин навколо прямої кишки і ануса. Ця пухлина зазвичай викликана надмірним тиском на ці кровоносні судини. Вони заповнюються кров’ю, щоб спровокувати збільшення сфінктера, який в свою чергу призводить до хворобливих запалень і ректальним кровотеч. Зазвичай геморой на різних стадіях вагітністю викликаний сидінням в одній позі протягом тривалого часу або від надмірно підвищеного тиску, яке створює геморой. Під час вагітності геморой викликає тиск на матку зростаючого немовляти в утробі матері.

Геморой може не турбувати жінку в першому триместрі вагітності, але зазвичай починає з’являтися навколо анального отвору на п’ятому місяці вагітності. Геморой при вагітності може бути зовнішнім або внутрішнім і у більшості жінок не прогресує за межі дискомфорту і свербіння. Болі він може не викликати.

Геморой і біль у вагітних

Однак серйозні випадки подібних симптомів геморою можуть бути вельми болючими. У цих випадках більшість лікарів буде наказувати природні способи домашнього лікування. Деякі рекомендації природного лікування можуть включати багато води, поступово додаючи більше клітковини в свій раціон харчування і регулярно робити фізичні вправи.

Крім того, вагітним жінкам рекомендується уникати однієї і тієї ж позиції під час сидіння протягом тривалих періодів часу. Застосування трав’яних настоїв під час вагітності за рекомендацією лікаря може сприяти зменшенню болю при геморої. Однак надзвичайно важливо проконсультуватися з вашим лікарем перед початком лікування будь-якого роду – або травами або методами альтернативної медицини, особливо, якщо ви вагітні.

Погіршення перебігу геморою при вагітності

У міру того як дитина росте, геморой при вагітності зазвичай погіршує свою течію. Найгірших наслідків цього стану можна уникнути шляхом прийняття природних домашніх засобів, які допомагають циркуляції крові і зміцнюють кровоносні судини. Деякі засоби включають прийом настоянки кінського каштана, прийом в їжу продуктів харчування з високим вмістом біофлавоноїдів, наприклад, чорну смородину.

Але вагітним жінкам дуже важливо консультуватися з лікарем перед початком лікування будь-якими видами трав в капсулах або прийому чаїв. Добре допомагає при лікуванні геморою при вагітності прийом вітаміну Е і вітамінів групи В – це також відмінний спосіб укріпити кровоносні судини вагітної і запобігти запалення, пов’язані з вагітністю. Це звичайно не є проблемою, якщо вагітна жінка спостерігається в жіночій консультації належним чином, тому що майже всі лікарі будуть наказувати їй вітамінні добавки з самого початку вагітності і навіть до неї.

Не забувайте про звернення до лікаря при перших же ознаках геморою під час вагітності, це дасть можливість запобігти болю і дискомфорт, даючи вам шанс для щасливого, радісного, здорової вагітності, яка буде подарунком не тільки для вас, але і для вашого чудового малюка.

Геморой – хвороба інтелектуалів

Що таке запор, статистика запору

Точну відповідь на те, що таке запор, дуже важко знайти. Яка статистика запору і наскільки не самотній чоловік, який страждає від цього захворювання?

Геморой і запор при вагітності

» Геморой і вагітність