Свічки від геморою при вагітності

Не забувайте про активність, не відмовляйтеся від фізичних вправ. На спеціальних курсах для жінок, які чекають дитину, вас навчать робити спеціальні у пражненія для вагітних. Важливо знизити напругу і тиск на вени, які живлять нижню частину тіла. Для цього лежите на лівому боці протягом 20 хвилин кожні 4-6 годин.

Дуже важливо уникати переохолодження (особливо нижньої частини тіла), не сидіти на холодній поверхні, відмовитися від тривалих (більше години) піших прогулянок і тривалої роботи в положенні стоячи і сидячи.

В якості профілактики підмивайтеся після кожного спорожнення кишечника.

Як же діяти, якщо у вас все-таки виявили геморой, щоб не нашкодити собі і маляті? Спочатку важливо розуміти, що необхідно лікування. Не живіть дозвільних надій, що хвороба зникне сама по собі. Затягуючи геморой, ви неймовірно шкодите і собі і дитині. Так, як запори – незмінний атрибут геморою, веде за собою скупчення в крові токсинів.

Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням. Проконсультуйтеся з лікарем. При необхідності він порекомендує вам препарати безпечні для прийому вагітними.

Серед різноманітних засобів від геморою – переважно внутрішньої форми – спеціальні свічки на натуральній, рослинній основі. Вони мають заспокійливу вплив, знімають біль. Наприклад, свічки, до складу яких входить альгінат, одержуваний з морських водоростей. Він знімає запалення, надає сприятливу впливу на загоєння тканин. Також, розбухаючи в кишечнику, він розм’якшує кал і полегшує випорожнення.

Венотонізуюча свічки допоможуть зняти набряклість і больові відчуття. Також є свічки, які мають протизапальний ефект або містять анестетики. Останні, знімають сильний біль, пов’язану в першу чергу з анальними тріщинами. Свічки на основі масел обліпихи зупиняють кровотечу.

Позитивний результат лікування геморою свічками забезпечується, в першу чергу, за рахунок того, що свічки не тільки мають протизапальну дію, але й бактерицидну, знеболюючу, спазмолітичну. Ректальні свічки також зміцнюють стінки кишечника, зупиняють кровотечу.

Який би препарат ви не використали, пам’ятайте, що дуже важливо приймати його тільки після консультації з лікарем і дуже обережно! Крім того, перед застосуванням уважно прочитайте інструкцію. Зверніть увагу на застереження і протипоказання. Зазвичай рекомендується використовувати свічки перед нічним сном, з тим, щоб вранці вони без зусиль вийшли зі стільцем.

Пам’ятайте, своєчасна профілактика, діагностика або ж лікування геморою це турбота не тільки про себе, а й про здоров’я вашого дитинчати! Навіть якщо хвороба не створювала вам особливих проблем вчасно вагітності, вона може нагадати про себе після пологів. А головне – ніякого самолікування!

» » Свічки від геморою при вагітності