Використання вазеліну при захворюванні гемороїдальних вузлів

Геморой – одне з найпоширеніших захворювань кишечника, яке характеризується запаленням, патологічним розширенням і тромбозом гемороїдальних вен. Патологію лікують медикаментозно, малоінвазійними методами і в запущених випадках проводять хірургічні операції. Вазелін при геморої відноситься до домашніх засобів допомоги пацієнтам, але від цього лікування не стає менш дієвим.

Найбільш часті причини захворювання:

  • Запори. Так як останні супроводжуються напругою, в венах малого таза значно підвищується тиск, що призводить до венозного перерастяжению
  • Неправильне харчування, яке так само веде до розвитку запорів
  • Вагітність і пологи часто провокують розвиток геморою в зв’язку зі збільшенням внутрішньочеревного тиску
  • Малорухливий спосіб життя і сидяча робота сприяють венозному застою
  • анальний секс
  • Надмірне вживання алкоголю
  • ожиріння
  • Спадковість.

Залежно від ступеня тяжкості захворювання характерні різні симптоми. Завжди геморой супроводжується дискомфортом, почуттям печіння в періанальної області. У важких випадках можуть бути кровотечі і випадання вузлів.

Геморой – це захворювання, лікуванням якого не слід нехтувати. Лікувати потрібно починати вже при перших проявах. В даний момент існує безліч лікарських препаратів, які випускаються у вигляді таблеток, мазей, гелів і свічок.

Способи застосування вазеліну

Не менш популярними є народні методи лікування, серед яких метод лікування геморою вазеліном. Наукові дослідження показують, що вазелін здатний усунути локальний набряк і біль. Засіб навіть здатне замінити дорогі лікарські препарати.

Використовувати його потрібно за такою схемою: після гігієнічних процедур анальної області, ватний диск змочений вазеліном, прикладають до опухлих місцях.

Існує ще один рецепт лікування геморою за допомогою вазеліну. 80г вазеліну, 7г прополісу і 10г ланоліну потрібно розтопити на водяній бані, не доводячи до кипіння. Розчин процідити через марлю і змащувати їм гемороїдальні шишки на ніч. Поліпшення настає через кілька процедур.

» Без категорії » Використання вазеліну при захворюванні гемороїдальних вузлів