Ванночки при геморої – ефективний засіб для полегшення симптомів геморою

Лікування геморою є дуже тривалим, трудомістким і, ніде правди діти, досить дорогим. На сьогоднішній день розроблені десятки методик полегшення симптомів даного захворювання, проте найбільш ефективними вони можуть бути тільки при комплексному підході. Знеболюючий і антисептичний ефект роблять ванночки при геморої, які беруться в домашніх умовах, як доповнення до лікування, призначеного проктологом.

зміст:

  • 2 Лікування цибулинних відваром
  • 3 Лікувальні властивості кори дуба
  • 4 Відвар з плодів і листя горобини
  • 5 Ванночка з молока

Лікування геморою в домашніх умовах

Домашні засоби можуть значно підвищити ефективність проведеної лікарської терапії, проте вони не повинні її замінювати. Більш того, перед застосуванням тих чи інших засобів слід обов’язково проконсультуватися з проктологом на предмет не тільки їх доцільності, а й безпеки. Однією з найбільш поширених і доступних методик полегшення симптомів захворювання є сидячі ванночки для лікування геморою, які можуть застосовуватися в домашніх умовах. Для їх приготування існує безліч рецептів, проте всі вони націлені на наступне:

  • Купірування запального процесу.
  • Зміцнення судинної венозної стінки і поліпшення мікроциркуляції.
  • Зменшення або повне усунення больового синдрому, а також набряклості м’яких тканин.

Лікування цибулинних відваром

При зовнішньому геморої ефективним засобом є відвар, приготований з висушеної цибулиння, яку необхідно близько 20-30 хвилин варити на маленькому вогні на водяній бані. Потім отриманий відвар рекомендується процідити через марлю й остудити до кімнатної температури. Приймати ванночки з цим розчином слід кожен день по 25-30 хвилин протягом 7-10 днів. Даний відвар можна комбінувати з настоєм ромашки, який зменшує дискомфортні відчуття в періанальної області, усуває свербіж, а також запальні явища. Поєднання цибулевого відвару з ромашкою має потужну бактерицидну ефектом, а тому може використовуватися для профілактики гнійних явищ в прямій кишці.

Лікувальні властивості кори дуба

Ще одним корисним засобом є кора дуба, яка покращує структуру слизової оболонки прямої кишки, усуває біль, запалення і набряк.

Для швидкого полегшення больових відчуттів проктологи рекомендують прийом сидячих ванн з прохолодною температурою води. Однак тривалість подібної процедури не повинна перевищувати 5 хвилин. Найкраще починати з 1й і в міру звикання поступово збільшувати.

Відвар з плодів і листя горобини

Ще одним простим засобом від геморою є ванночки, які містять плоди і листя горобини (в зразковому співвідношенні 1: 4). З них на водяній бані готується відвар, який потім відразу використовується (тривале зберігання призводить до руйнування в ньому вітамінів і інших корисних речовин). Кількість «Горобиновий» ванн для досягнення ефекту 5-8.

Ванна з молока

Можна приготувати теплу ванночку з молоком (приблизно ½ літра), в яке додана 1 головка часнику. Перебувати в ній слід 7-10 хвилин кожен день протягом тижня.

Наостанок необхідно додати, що ванночки не повинні бути гарячими. Це може викликати загострення захворювання і спровокувати кровотечу. Крім цього, важливо знати, що використовувати свічки від геморою можна тільки через 10-15 хвилин після закінчення процедури.

» Без категорії » Ванночки при геморої – ефективний засіб для полегшення симптомів геморою