Анальний секс і геморой – «за» і «проти»

Сьогодні розширені і запалені гемороїдальні вузли досить часто зустрічаються не тільки в осіб похилого віку, а й у досить молодих людей. Звичайно, дана проблема викликає не тільки тілесні страждання, але і стає причиною значних проблем в інтимному житті, які не можуть не позначитися на психологічному стані.

зміст:

  • 2 Загострення захворювання і статеві взаємодії
  • 3 Чи можна займатися анальним сексом після зняття загострення?
  • 4 Операція з видалення геморою
  • 5 Чи можливо лікування гемороїдальних вузлів анальним сексом?

Чи є анальний секс причиною геморою?

Іноді пацієнти на прийомі у лікаря кажуть, що геморой у них розвинувся після заняття анальним сексом. Але переважна більшість проктологів стверджують, що можливість виникнення геморою закладена генетично, а проявляється патологія в результаті тривалого впливу, наприклад, якщо людина тривалий час проводить сидячи, займається важкою атлетикою і напружує м’язи заднього проходу при піднятті важких предметів, страждає на хронічні запори.

Одноразові або нечасті впливу не можуть стати причиною виникнення патології анального каналу, так як кровоносні судини збільшуються в розмірах поступово. Відповідь на питання, чи може бути геморой після анального сексу, ствердна. Якщо розглядати статевий акт не як причину виникнення захворювання, а в ролі подразника вже сформованих гемороїдальних вузлів.

Загострення захворювання і статеві взаємодії

Загострення геморою після анального сексу протікає зі звичайними симптомами. З’являються свербіж, що тиснуть відчуття в задньому проході, болі при дефекації. Анальний секс призводить до випадання гемороїдальних шишок і викликає кровотечі. До повного зняття загострення анальний секс необхідно припинити. У ряді випадків геморой супроводжується анальними тріщинами, які заживають повільно, а при подразненні викликають сильний біль.

Тим більше що збільшилися гемороїдальні вузли повністю позбавляють секс задоволення. Страждання і насолоди рідко уживаються один з одним.

Під час загострення варто по можливості уникати не тільки анальних контактів, але і генітальних, оскільки необережний рух під час сексу може послужити причиною кровотечі з розширеного вузла, не кажучи вже про те, що статевий акт може бути вкрай неприємним і болючим. Крім того, сперма може викликати екзему і посилити свербіж. Це може статися і при піхвовому сексі, якщо насіннєва рідина потрапляє на хвору область.

Важливим є і той факт, що при наявності внутрішніх гемороїдальних вузлів не варто використовувати будь-які «іграшки», так як може статися травматизація ураженої ділянки з виникненням сильної кровотечі, зупинити яке не так вже й просто.

Чи можна займатися анальним сексом після зняття загострення?

У тому випадку, якщо біль і запалення не турбують (тобто захворювання перейшло в ремісію) анальний секс і геморой можуть бути сумісні. Однак варто знати, що статеві акти не повинні бути тривалими і щоденними. Можна використовувати вазелін і спеціальні мастила, які попередять виникнення анальних тріщин за рахунок пом’якшення шкіри та слизової оболонки. Звичайно, варто звернути увагу на пози: не слід приймати такі положення, при яких партнер зможе помітити наявність зовнішніх вузлів.

Операція з видалення геморою

У тому випадку, якщо була проведена операція з приводу видалення гемороїдальних вузлів, про можливість занять анальним сексом варто проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем. Видалення геморою може відбуватися за допомогою операції або із застосуванням малоінвазивних методик. А ось варіативність способів позбавлення від геморою і індивідуальні особливості загоєння післяопераційних ран припускають різні часові інтервали повного одужання.

Однак вступати в статеві відносини слід не раніше, ніж через 6 тижнів після операції або 2-3 тижнів при інших способах видалення гемороїдальних вузлів. Обережність пов’язана з підвищеною небезпекою артеріальної кровотечі. У ряді випадків зупинити кров може тільки лікар.

Чи можливо лікування гемороїдальних вузлів анальним сексом ?

Існує думка, якого дотримуються і деякі проктологи, що помірні заняття анальним сексом є непоганою профілактикою геморою. Пов’язано це, головним чином з поліпшенням кровотоку і стимуляцією м’язів близько анальної області. В результаті гемороїдальні вузли зменшуються в розмірах, а потім пропадають.

Дослідники проблеми геморою в Америки, які зацікавилися правомірністю подібних тверджень, провели ряд тестів. Результати дозволяють зробити висновок, що анальний секс до лікування геморою ніякого відношення не має. Хоча подібний вид статевої активності безпосередньо не веде до появи патології заднього проходу, але терапевтичного ефекту він не робить. До лікуванню гемороїдальних вузлів може привести тільки медикаментозне лікування або застосування малоінвазивних методів видалення шишок в анальному каналі або в періанальної зоні.

Також вкрай мало вплив занять анальним сексом на профілактику геморою. Цей вид статевої активності дійсно може посилити кровообіг в області заднього проходу, але це не сприяє посиленню і захисту венозних судин. До профілактичних методів можна віднести продуманий раціон, легку фізичну активність, уникнення підняття важких предметів.

» Без категорії » Анальний секс і геморой – «за» і «проти»